Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiHaftalık Burç Yorumları (21- 27 Şubat 2022): Bu hafta burçları neler bekliyor?

  Haftalık Burç Yorumları (21- 27 Şubat 2022): Bu hafta burçları neler bekliyor?

  -

  Koronavirüs pandemisi ile birlikte astrolojiye ve günlük, haftalık, aylık burç yorumlarına olan ilgi artmış durumda. 21 Şubat 2022 pazartesi günü itibarıyla yeni bir haftaya başlıyoruz. Peki, astroloji yeni hafta için neler söylüyor? Astrolog Dilara Yıldızhan formsante okurları için haftalık burç yorumlarını yazdı. İşte Dilara Yıldızhan’ın kaleminden 21 Şubat- 27 Şubat 2022 haftalık burç yorumları:

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ 

  Kariyer hayatınızda çok çalıştığınız ama hayallerinizin gerçeğe dönüşebileceği fırsatları da yakalayabileceğiniz bir haftadasınız. Kadınlara dikkat etmelisiniz, özellikle de fitne, bölücü ve güvenilmez kadınlara dikkat edin. Hatta mümkünse uzak durun.

  İlişkilerde ise güzel gelişmeler yaşayacaksınız, hayallerinizin gerçeğe dönüşeceğine şahit olabilirsiniz ama egonuzla değil çıkarlarınıza göre hareket etmelisiniz. Aşk ise kariyer hayatınızda sizi bulabilir.

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

  Yurt dışı seyahat, eğitim, hukuk, uzak akrabalarla ilgili olumlu gelişmeler var. Eğitim ve yurt dışıyla ilgili hayalleriniz var ise çabayla hayallerinizin peşinden gidebilirsiniz. Sosyal çevrenizden gelen destekleri ise kaçırmayın.

  Yabancı partner, yurt dışı bağlantılı partner, hukuk ya da eğitmen de olabilir. Uzak mesafe ilişkisi de yaşayabilirsiniz. İyi bir ilişkiye yelken açabilirsiniz. Hayatınızda biri varsa ilişkiniz açısından iyi bir döneme giriyorsunuz.

  - Advertisement -

  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  Para, maddi kaynaklar, ödemeler, borçlarla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hayalleriniz için harekete geçebileceğiniz bir haftadasınız. Kariyeriniz için hayallerinizin fırsatını yakalayabilirsiniz ve cesaretli olmalısınız. Ama harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

  Aşk hayatınızda iyi gelişmeler olabilir ama fırsatlarınızı görmekte zorlanabilirsiniz. Sizin için bu hafta önemli olan maddi kaynaklar.

  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

  İlişki, evlilik ya da ortaklığınızda tartışmalar yaşanabilir ama duygularınızdan ziyade çıkarlarınızla hareket etmelisiniz. Hayallerinizin şansını bu sene yakalayabilirsiniz. Yurt dışı seyahat, eğitim, hukuk alanında olumlu gelişmeler var. Ama cesaretli olmalısınız.

  ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

  Çalışma hayatınız, gündelik hayat, yanınızda çalışanlarla ilgili güzel gelişmeler var ama sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Çok çalıştığınız bir süreçtesiniz. Hayallerinizin parasını kazanmak için cesaretle harekete geçmeniz için fırsatlarınız bu hafta olacak ama değerlendirmek için çaba göstermeniz gerekecek.

  Aşk sizi gündelik hayatta, çalışma hayatınızda bulabilir. Fırsatlarınızı kaçırmamak için gözünüzü dört açın sevgili Aslanlar.

  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

  Aşk, flört, çocuklar ya da hobinizle ilgili fırsatlarınız var. Hayallerinizin evliliğini bile gerçekleştirebileceğiniz kişiyle bu hafta tanışabilirsiniz. Ama detaylarda boğulmamalısınız başaklar yoksa fırsatlarınızı değerlendiremezsiniz. Aşk hayatınızın hareketli olduğu bir dönemdesiniz ve cesaretli olmalısınız.

  Hobi, sanat konularında ise hayallerinizin projesini gerçekleştirebilirsiniz. Güzel gelişmeler var fırsatlarınızı bu hafta değerlendirmelisiniz.

  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

  Aile, ev hayatınızla ilgili zorlu bir dönemden geçseniz de şifa bu hafta sizi bulabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz sevgili teraziler. Ev hayatınızda sağlık sorunları yaşayanlar olabilir, çok koşturmanız gerekebilir ama gündelik hayat, çalışma hayatınız ise size şifa olacaktır. Çalışma hayatınız yanınızda çalışanlardan gelebilecek fırsatları kaçırmayın ve kabul edin.

  AKREP VE YÜKSELEN AKREP

  Eğitim, yakın çevre, kardeşlerinizle daha çok ilgilendiğiniz bir haftadasınız. Ayrıca yakın çevrede aşk, flört sizi bulabilir ve hayalinizin aşkını yaşama fırsatı yakalayabilirsiniz. Bir ilişkiniz varsa biraz çabayla ilişkinizi şifalandırabilir ve hayallerinizin ilişkisine dönüştürme fırsatı yakalayabilirsiniz.

  Çalışma hayatı, yanınızda çalışan kadınlara ise dikkat etmelisiniz, fitne çıkarıp sizi zor durumda bırakabilirler.

  YAY VE YÜKSELEN YAY

  Para kazanmak için çok çalıştığınız ama aynı şekilde para da harcadığınız bir dönemdesiniz. Hayallerinizin evini alma fırsatını bu hafta yakalayabilirsiniz ama cesaretle harekete geçmelisiniz. Aşk fırsatı ise iş hayatınızda sizi bulabilir ama ilişki yaşadığınız kişinin etrafındaki kadınların iftiralarına maruz kalabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız.

  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

  Çekiciliğiniz üzerinizde ve size karşı ilginin arttığı bir dönemdesiniz. Ayrıca çok çalışıp çok koşturabilirsiniz. Yakın çevrenizden, kardeşinizin çevrenizden aşk fırsatları sizi bulabilir ama cesaretli olmalısınız ve belki ilk adımı siz atmalısınız. Fırsatlarınızı siz yaratacaksınız sevgili oğlaklar.

  Aile içindeki kadınlar size zorluklar çıkarabilir, yanlış anlaşılmalar çok olabilir. Aile içinizdeki kadınlara karşı bu hafta tedbirli olun.

  KOVA VE YÜKSELEN KOVA

  Sağlığınıza ve psikolojinize dikkat etmelisiniz. Gizli kadın ve erkek düşmanlar, tuhaf insanlarla hayatta karşılaşabilirsiniz özellikle de iş hayatınızda. Ama bir taraftan da hiç ummadığınız kişilerden destek de görebileceksiniz, maddi kazançlarınızı arttırabileceğiniz ve hayallerinizin parasını kazanma fırsatlarınızı iyi değerlendirmelisiniz.

  Gizli aşk, karmik ilişkiler yaşayabilirsiniz. Rüyalarınız ise bu süreçte oldukça karışık olabilir ve uyumakta güçlük çekebilirsiniz.

  BALIK VE YÜKSELEN BALIK

  Sosyal hayatınızın hareketli olduğu bir zaman dilimindesiniz. Cemiyetler, topluluk ya da gruplarda aktif rol alabilirsiniz. Aşk fırsatı ise sosyal çevrenizden sizi bulabilir. Eğer bir ilişkiniz varsa partnerle sosyalleşmek için harika bir zaman dilimindesiniz, aşkınızı hayallerinizin aşkı haline dönüştürmek sizin elinizde olacak.

  Maddi kaynaklarınızda ise kadınların tavsiyelerine uymanızı tavsiye etmiyorum çünkü paranızı boşuna harcatabilirler ve sizi zor durumda bırakabilirler.

     CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....