Astrolog Dilara Yıldızhan

Haftalık Burç Yorumları (25 Nisan- 1 Mayıs 2022): Bu hafta burçları neler bekliyor?

0

Koronavirüs pandemisi ile birlikte astrolojiye ve günlük, haftalık, aylık burç yorumlarına olan ilgi artmış durumda. 25 Nisan 2022 Pazartesi günü itibarıyla yeni bir haftaya başlıyoruz. Peki, astroloji yeni hafta için neler söylüyor? Astrolog Dilara Yıldızhan formsante okurları için haftalık burç yorumlarını yazdı. İşte Dilara Yıldızhan’ın kaleminden 25 Nisan- 1 Mayıs 2022 haftalık burç yorumları:

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ  *

Ruhsal şifalanma, farkındalık için ve sağlıkla ilgili şifalanma yakılabileceğiniz bir haftadasınız. Maddi kaynaklarınızla ilgili ani gelişmeler var. Maddi kaynaklarınız bereketlenecek ve çok kazanç sağlayabilecek fırsatlar yakalayabileceksiniz. Platonik gizli kalmış aşk söz konusu olabilir.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA *

Sosyal çevre, arkadaşlarınızla ilgili olumlu güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bekarsanız aşk sizi sosyal çevrenizden bulabilir ve karşınıza çıkan fırsat sizi mutlu edebilecek bir fırsat olacak. Değişim ve dönüşüme kucak açın sevgili boğalar.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER *

Kariyer ve iş hayatınızda hayallerinizin gerçeğe dönüşebileceği fırsatları bu hafta yakalayabilirsiniz. Aşk sizi kariyer hayatınızdan bulabilir. Psikolojinize ve sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ *

Yurt dışı, eğitim, uzak çevrenizden gelebilecek şans ve fırsatlarınız var. Ayrıca aşk sizi yurt dışından, uzaklardan bulabilir. Bir davanız varsa bu sizin için iyi sonuçlanabilir. Yeni arkadaş ve sosyal çevrelere girebilirsiniz.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN *

Maddi kazançlarınızla ilgili bereketli bir döneme girebilirsiniz ve kariyer hayatınız da etkileyen güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hayallerinizin parası sizi bulabilir.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK *

Evlilik, ortaklık ya da ilişkiden yana şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz, sizi çok sevecek bir partner karşınıza çıkabilir. Ayrıca ani yurt dışı kararı, seyahat kararı bile alabilirsiniz.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ *

Çalışma hayatınız, gündelik hayatınızda şans ve fırsatlarınız var. Çalışma hayatınızda hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Sağlıkla ilgili şifalanabilirsiniz. Kazançlarınız ise ani artabilir ama harcamalarınız da yine de tutarlı olmalısınız.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP *

Aşk, flört, çocuk ya da hobilerinizle ilgili güzel gelişmeler var bu hafta. Hayallerinizin aşkı karşınıza çıkabilir. Bekarsanız ani evlilik kararı bile alabilirsiniz. Ayrıca ortaklık konularında büyük fırsatlarınız var.

YAY VE YÜKSELEN YAY *

Ev, aile, taşınmaz gibi konularda şanslı bir haftadasınız. Hayallerinizin ailesini kurma, evini alma fırsatlarınız var. Çalışma hayatınızda ise ani değişimler gerçekleşebilir. Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK *

Yakın çevre, kardeşler, eğitim, medya alanlarında hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilecek fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bekarsanız aşk sizi yakın çevrenizden bulabilir ve bir aşk itirafıyla bile karşılaşabilirsiniz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA *

Hayallerinizin parasını, kazancını elde etme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bundan dolayı yeni kararlar alabilirsiniz ve bu kararlarınız Mayıs ayı gelmeden almalısınız. Eni ev değişikliği kararı da alabilirsiniz.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK *

Siz hayatınızın en şanslı dönemine giriyorsunuz artık korkularınızı kenara atın ve şans ve fırsatlarınızı yakalayın. Ani kararlar alabilirsiniz ve aşk konusunda, para konusunda ani fırsatlar sizi bulabilir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here