Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiHaftalık Burç Yorumları (28 Mart- 3 Nisan 2022): Bu hafta burçları neler...

  Haftalık Burç Yorumları (28 Mart- 3 Nisan 2022): Bu hafta burçları neler bekliyor?

  -

  Koronavirüs pandemisi ile birlikte astrolojiye ve günlük, haftalık, aylık burç yorumlarına olan ilgi artmış durumda. 28 Mart 2022 Pazartesi günü itibarıyla yeni bir haftaya başlıyoruz. Peki, astroloji yeni hafta için neler söylüyor? Astrolog Dilara Yıldızhan formsante okurları için haftalık burç yorumlarını yazdı. İşte Dilara Yıldızhan’ın kaleminden 28 Mart- 3 Nisan 2022 haftalık burç yorumları:

  1 NİSAN KOÇ BURCUNDA YENİ AY

  1 Nisan 2022 tarihinde İstanbul saatiyle 09:24’de Koç burcunun 11 derecesinde bir Yeni ay gerçekleşecek.

  Yeni ay ; tohumların atıldığı ve yeni başlangıçların yapıldığı zamanları anlatır.

  Merküryen bir yeni ay yaşayacağız. Konu ise topluluk, dernekler, cemiyetler, arkadaş çevremizle ilgili yeni başlangıçların atılacağı ve yeni kararların verileceği bir dönemi işaret etmekte. Bu sırada ağzınızdan çıkan her söz çok önemli olacak çünkü Merkür etkili bir yeni ayda ; sözlerimiz büyü gibi gerçeğe dönüşebilir. Olumluve risk alınarak yapılacak başlangıçlar için olumlu bir gökyüzü var. İş hayatında ise engeller ve sorunlarla karşılaşılsa bir yine de hayatımızda olumlu gelişmeler yaşatabilecek.

  Bu dönemde dijital aletlerde sorunlar gerçekleşebilir ve elektrik kesintileri gerçekleşebilir. Sosyal medya, dijital parada sorunlar kendini gösterebilir. Ayrıç aaşk ve ilişkilerde fala özgürlükçü ve isyankar tavırlar kadersel olarak ileride ilişkilerin bitmesine sebep olabilir. Özellikle de aldatılma ve kandırılmalar bu dönemde ortaya çıkabilir.

  - Advertisement -

  Yine de genel olarak şanslı ve güzel bir yeni ay enerjisi ile nisan ayına başlayacağız.

  Yeni Ay’ın Burçlara Etkisi İse;

  • Koç, Yay, Aslanlar olumlu güzel başlangıçlara imza atabilirler. Güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.
  • Oğlak, Terazi, Yengeçler ise yeni başlangıçlar konusunda cesaretli davranmaz ve risk almazlar ise sorunlarla karşılaşabilirler.
  • Balık, Boğa’lar yeni aydan en az etki alanlar ve hayatlarını etkileyecek olaylar yaşamazlar.
  • Başak ve Akrep ise ani olaylar içinde kalabilirler.

  Türkiye’yi ise;

  Yöneticilerle ilgili yeni kararlar alınabilir ve bazı söylentiler açığa çıkabilir. Bu durum ise ülke bütünlüğümüzle ilgili yine krizsel durumlar içine bizi sürükleyebilir. Ayrıca ordu ve topraklarımızla ilgili konular gündemimizi meşgul edecektir. Maddi kaynaklarımızla ilgili ise sorunlar içinde kalabiliriz, yatırım ülkemize var ama 20 Nisandan sonra sorunlar daha görünür olabilir.

  Müttefiklerimiz ise bizi ve ülkemizi korumaktan yana bu süre zarfında tavır sergileyebilirler. Ama Asc’mizdeki Plütondan dolayı Amerika ile aramızda sorunlar yaşanabilir. Ama bu büyük bir krize ,bir çıkmaza bizi sürüklemeyecektir. Ayrıca maddi kaynaklarımızı iyileştirecek kararlar da alacağız.

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ 

  Haftaya sosyal çevreniz, topluluk derneklerle ilgilenerek başlayabilirsiniz. Ayrıca hümanist  duygular içinde olabilirsiniz ve bireysel olarak arkadaş çevrenizde kendinizi gösterebilirsiniz buda tartışmalara sebep olabilir. Ayrıca ilişkinizde sorunlar ve engellerle karşılaşabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki kadınlarla sorunlar yaşanabilir. Sevgiyi hissedememe ve yansıtamama gerçekleşebilir.

  1 NİSAN YENİ AY; kendinizle ilgili değişimlere sebep olacaktır. Fiziksel değişim yapmak isteyebilirsiniz. Ayrıca hayatınızda yapmak istediğiniz şeyler için cesaretle harekete geçebilirsiniz. Ama harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Özellikle de sosyal çevre, dernek gibi topluluklardan kaynaklı harcamalarınız artabilir.

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

  Haftaya kariyer hayatınızda bireysel olarak kendinizi göstermek isteyebilirsiniz ve bu tartışma içinde kalmanıza sebep olabilir. Otorite kavramlarıyla probllerle gerçekleşebilir, bu para ve ilişkinizde de ortaya çıkabilir. İş hayatınızdaki kadınlarla problemler gerçekleşebilir.

  1 NİSAN YENİ AY; İçe çekilebilirsiniz ama ruhsal şifalanma için güzel bir zaman sürecindesiniz. Bu dönemde bilinçaltınızdaki korkularınız açığa çıkabilir ve bu durum fiziksel sağlığınızı etkileyebilir. Zehirlenme, bağ ağrısı gibi sorunlar yaşanabilir. Kariyer ve iş hayatınızda ise sorunlar ve çatışmalar yaşayabilirsiniz.

  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  Haftaya eğitim, hukuk, adalet, uzak mesafe seyahatlerle ilgilenerek geçirebilirsiniz ve burada sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle otorite engellerine dikkat etmelisiniz.

  1 NİSAN YENİ AY; sosyal çevreniz, topluluk, dernekler, medya alanında yeni bir adım ya da başlangıç gerçekleştirebilirsiniz. Yeni bir topluluğa dahil olabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bilinçaltınız ise bu dönemde zorlanabilir. Ani fevri tepkiler verebilirsiniz.

  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

  Haftaya maddi kaynaklar, borç, ödemelerle ilgilenerek başlayabilirsiniz ve dürtüsel olarak harcama yapabilirsiniz. Ayrıca maddi kaynaklarla ilgili sorunlar da kendini gösterebilir.  Sağlığınıza da dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz.

  1 NİSAN YENİ AY; iş ve kariyer hayatınızda yeni bir başlangıç, yeni karar alabilirsiniz ve bunu cesaretle kendinizi ortaya koyarak gerçekleştirebilirsiniz. 27 Haziran-7 Temmuz doğumlu yengeçler ise kariyer hayatlarında zorlanabilirler. Ama korunduğunuzu bilmelisiniz. Ödemeler, harcamalara ise dikkat etmelisiniz, ani para çıkışları gerçekleşebilir.

  ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

  Haftaya ilişki, evlilik, ortaklık konularıyla başlayabilirsiniz. İlişki yada ortaklığınızda sorunlar yaşanabilir ve anlaşmazlıklar yaşanabilir. Ayrıca sevginizde kısıtlanma hissedebilirsiniz ve sorumluluklar ağır gelebilir.

  1 NİSAN YENİ AY; seyahat, yurt dışı, eğitim konularıyla ilgili yeni bir karar alabilirsiniz ve bu konuda önünüz açık olacak . Özellikle de 28 Temmuz-7 Ağustos doğumlu Aslanlar güzel başlangıçlar için bu dönemi değerlendirmelisiniz. Maddi kaynaklarınız ise bu dönemde ferah ve rahatlama döneminde, bundan dolayı fırsatlarınızı iyi değerlendirmelisiniz. Kariyer hayatı ve ikili ilişkilerinizde ise sorunlar yaşanabilir.

  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

  Haftaya çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlar, evcil hayvanlarınız ya da sağlık konularıyla başlayabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz çünkü immün sisteminiz zorlanabilir.  Çok çalışmaktan yorgun hissedebilirsiniz. Otoriteye ise dikkat etmelisiniz, otoriteyle sorunlar yaşanabilir.

  1 NİSAN YENİ AY; maddi kaynaklarınız, harcamalar, başkasının parası, finansal konular, ameliyat gibi konular gündeminize gelebilir ve bu konularda yeni adımlar atabilirsiniz. Çalışma hayatınızda ise ani sorunlar yaşanabilir ayrıca eğitim, hukuk konularında ise problemler yaşanabilir. Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz, özellikle de 1-5 Eylül doğumlu başaklar, ani sorunlara dikkat edin.

  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

  Haftaya aşk, flört, ilişki, çocuklarla ilgilenerek başlayabilirsiniz. İlişkinizde problemler, tartışma yaşanabilir. Ayrıca engellerle karşılaşılabilir. Sevginiyi yansıtmakta zorlanabilirsiniz.

  1 NİSAN YENİ AY; ilişki, evlilik, ortaklık konularında yeni adımlar atabilirsiniz. Bu dönemde aşk ve ilişki hayatınız ise oldukça hareketli ve eğer evli değilseniz evlilik konusunda adım atabilirsiniz. 1-8 ekim doğumlu teraziler ise en çok etki alanlar olacak.  Maddi harcamalara ise dikkat etmelisiniz. Çok para harcayabilir, para kayıpları yaşayabilirsiniz.

  AKREP VE YÜKSELEN AKREP

  Haftaya ev, ailenizle ilgilenerek başlayabilirsiniz ve aile içinde problemler yaşanabilir. Özgürlükçü ve bireysel olmak isteyebilirsiniz bu da sizin sorular yaşamanıza sebep olabilir.

  1 NİSAN YENİ AY; sağlığınıza çok dikkat edin sevgili akrepler, ani sorunlar yaşanabilir. Özellikle de 1-4 Kasım doğumlu akrepler ani sağlık problemleri yaşayabilirler. Baş yaralanmaları, baş ağrısı, kanama problemlerine karşı dikkatli olmalısınız. Ayrıca yanınızda çalışanlarla beraber yeni bir proje için adımlar da atabilirsiniz.

  YAY VE YÜKSELEN YAY

  Haftaya kardeşler, yakın çevreyle ilgilenerek ve kısa seyahatler gerçekleştirerek başlayabilirsiniz. Ama trafikte dikkatli olmalısınız. Ayrıca iletişimde problemler yaşanabilir ve otoriteyle anlaşmakta zorlanabilirsiniz.

  1 NİSAN YENİ AY; aşk, flört, çocuk, hobi ya da şans oyunlarıyla ilgili adım atabilirsiniz ve bu kararlar sizin için güzel sonuçlar doğuracak sevgili yaylar. En çok etki alan yaylar ise; 1-7 Aralık doğumlu yaylar olacak. Trafikte ve iletişimde ise dikkatli olmalısınız. Kardeşlerle, yakın çevreyle problemler yaşanabilir.

  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

  Haftaya maddi kaynaklarınızla ilgili kararlar alarak başlayabilirsiniz ve dürtüsel olarak harcama yapabilirsiniz. Bu süreçte sakin kalmanızı öneriyorum. Maddi kaynaklarınızda kısıtlanma yaşayabilirsiniz ve engellerle karşılaşabilirsiniz.

  1 NİSAN YENİ AY; ev, aile hayatınızda yeni bir adım atabilirsiniz ve başlangıçlar yapabilirsiniz ama bu sorunlara sebep olabilir özellikle de 26 Aralı-5 Ocak doğumlu Oğlaklar net etki alabilirler. Ego savaşından dolayı çatışmalar yaşanabilir. Aşk, hobi, çocuk, ya da şans oyunlarında dolayı ise para kayıplarına dikkat etmelisiniz ve harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

  KOVA VE YÜKSELEN KOVA

  Haftaya özgürlükçü, hümanistçe ama isyankar duygular içinde başlayabilirsiniz ve insanlarla bilginizi rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Fiziksel değişim yapmak isteyebilirsiniz.

  1 NİSAN YENİ AY; eğitim, yakın çevre, kardeşlerle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Eğer ticaretle uğraşıyorsanız bu süreçte yeni adımlar atmak size güzel sonuçlar doğurabilir. Yeni bir eğitime de başlayabilir ya da eğitim verebilirsiniz.

  BALIK VE YÜKSELEN BALIK

  Haftaya içe kapanarak ve duygusal olarak kendinizi yalnız hissederek başlayabilirsiniz. Bu süreçte içsel mücadeleniz gerçekleşebilir. Ayrıca gizli düşmanlarınızla tartışma yaşayabilirsiniz. Otoriteyle de anlaşmakta zorlanabilirsiniz, sakin kalmalısınız.

  1 NİSAN YENİ AY; maddi kaynaklarınız, para konularında yeni bir adım atabilirsiniz. Ayrıca yeni bir sözleşme ya da anlaşma da yapabilirsiniz. İletişime ve otoriteyle çatışmamaya bu süreçte dikkat etmelisiniz ve cesur olmalısınız.

     CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz