Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiHaftalık Burç Yorumları (28 Şubat- 6 Mart 2022): Bu hafta burçları neler...

  Haftalık Burç Yorumları (28 Şubat- 6 Mart 2022): Bu hafta burçları neler bekliyor?

  -

  Koronavirüs pandemisi ile birlikte astrolojiye ve günlük, haftalık, aylık burç yorumlarına olan ilgi artmış durumda. 28 Şubat 2022 pazartesi günü itibarıyla yeni bir haftaya başlıyoruz. Peki, astroloji yeni hafta için neler söylüyor? Astrolog Dilara Yıldızhan formsante okurları için haftalık burç yorumlarını yazdı. İşte Dilara Yıldızhan’ın kaleminden 28 Şubat- 6 Mart 2022 haftalık burç yorumları:

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ 

  Sevgili koç; hastane, sağlık ve psikolojinizle ilgili şifalanma sürecine gireceksiniz. Saklı gizli ne varsa açığa çıkacak. Ayrıca hiç beklemediğiniz şekilde maddi kaynaklarınızla ilgili yeni adımlar atacaksınız, kariyerinizle ilgili hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek fırsatlar yakalayabileceksiniz.

  5 Mart tarihinde Güneş&Jüpiter kavuşumu ile; şifa, ilahi yardım gelebilir. Bol bol dua edin ya da dilek dileyin, Mayıs ayından sonra ise gerçeğe dönüşmesine şahit olabilirsiniz.

  6 Mart tarihinde kariyerinizle ilgili güçlü kalıcı adımlar atabilirsiniz ve sosyal çevrenizden aşk sizi bulabilir. Önceden arkadaş olduğunuz biriyle aşk yaşamanız da muhtemel olacak. 30 Marta kadar sosyal hayatınız hareket kazanırken , aşk hayatınızda da istediğiniz gelişmeler yaşanabilir. Ama çaba gösterin, fırsatların elinizden gitmesine izin vermeyin.

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

  Sevgili Boğa; sosyal çevre, arkadaşlarınız, cemiyet ve derneklerle ilgili ani olumlu gelişmeler yaşayacaksınız ve ön plana çıkacaksınız. Aşk konusunda ise başlangıçlara hazır olun.

  - Advertisement -

  5 Mart tarihinde Güneş&Jüpiter kavuşumu ile; sosyal çevrenizden büyük bir şans ve fırsat yakalayabilirsiniz. Yeni bir arkadaşlık kurabilir, hiç ummadığınız kişilerden büyük destek görebilirsiniz.

  6 Mart tarihinde yurt dışı, yabancı partner, uzak mesafe ilişkisi, yurt dışı seyahatlerle ilgili güçlü karar alabilirsiniz. Ayrıca kariyerinizde çok koşturabilir ve çalışabilirsiniz. Ama bir taraftan da güzel fırsatlar da beraber gelecek. Ayrıca aşk sizi kariyerinizden, iş arkadaşlarınızdan ve kariyer çevrenizden bulabilir.

  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  Sevgili İkizler; ; kariyer ve iş hayatınızda yenilikler gerçekleşecek ve hiç ummadığınız ani fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ama iletişimde problemler yaşanabilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili olumlu gelişmeler de yaşayabilirsiniz.

  5 Mart tarihinde Güneş&Jüpiter kavuşumu ile; kariyer hayatınızda büyük fırsat ve şans sizi bulacak ama siz bunu kaçırabilirsiniz. Kararlı olmalısınız.

  6 Mart tarihinde maddi kaynaklarınızla ilgili güçlü adımlar atabilir. 6 Mart tarihinden itibaren 30 Marta kadar uzak çevre, yabancı partner, eğitmen yada hukuk alanından biriyle tanışabilir ve aşk yaşayabilirsiniz.

  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

  Sevgili Yengeç; eğitim, yurt dışı, seyahat ya da hukuk konularında başlangıçlar yaşayacaksınız. Dahil olduğunuz cemiyet, topluluklar da ön plana çıkabilirsiniz. İlişki ve evlilikle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

  5 Mart tarihinde Güneş&Jüpiter kavuşumu ile; eğitim, yurt dışı fırsatı,i eğitimle ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. Yurt dışı düşünceniz varsa 5 Mart tarihinde bu konuda önemli adımlar atmanızı tavsiye ediyorum.

  6 Mart tarihinde maddi kaynaklarla ilgili olumlu gelişmeler olurken bir taraftan harcamalarınız artabilir. Gelir-borç durumunuzu dengeye getirmenizi tavsiye ediyorum. Ani para çıkışları gerçekleşebilir.

  ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

  Sevgili Aslan; maddi kaynaklar, finansla ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Kariyerinizde yepyeni bir döneme geçebilirsiniz. Eğer terfi bekliyorsanız bu dönemde atacağınız adımlarla terfi alabilirsiniz.

  5 Mart tarihinde Güneş&Jüpiter kavuşumu ile; maddi kaynaklarla ilgili olumlu kararlar almalısınız çünkü yaptığınız her şey, her adım ya da yatırımın önü çok açık olacak. Bu süreçte borçlarınızı düzenli takip etmenizi tavsiye ediyorum.

  6 Mart tarihinden 30 Marta kadar; ilişki ve flört hayatınız hareketleniyor, Karşınıza pek çok fırsat çıkabilir.

  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

  Sevgili Başak; ilişki ya da ortağınızla yeni, bir karar alabilirsiniz. Bekarsanız 2 Mart sonrası 15 gün içinde yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Eğer ilişkiniz varsa ciddi bir sürece girebilirsiniz. Ani seyahat, yurt dışı seyahat ya da eğitime başlayabilirsiniz.

  5 Mart tarihinde Güneş&Jüpiter kavuşumu ile; ilişki, ortaklık yad a evlilikle ilgili önemli şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Önemli bir başlangıç için ise çok doğru ve şanslı bir zamandasınız , fırsatlarınızı bence kaçırmayın.

  6 Mart tarihinden 30 Marta kadar; çok çalışabilir, yanınızda çalışanlarla ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz. Gündelik hayatta ya da çalışma hayatınızda aşk karşınıza çıkabilir. Ayrıca 6 Martta aşkla ilgili güçlü karar alabilirsiniz.  

  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

  Sevgili Terazi; çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlar ya da sağlığınızla ilgili ani olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğer sağlık sorunları yaşıyorsanız yeni bir tedavi dönemine geçebilir ve hızlıca şifalanabilirsiniz. Ayrıca maddi kaynaklarla ilgili ani para girişleri yaşayabilirsiniz. Aşk, çocuk ya da hobinizle ilgili de olumlu gelişmeler var. Terazilere yeni ay sürprizlerle geliyor.

  5 Mart tarihinde Güneş&Jüpiter kavuşumu ile; çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlarla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir projeye başlayabilir ve projeniz çok hızlıca gelişip büyüyebilir. Sağlık açısından ise problemleriniz varsa bugün sağlığınız için yeni başlangıçlar, yeni beslenme programı belirlerseniz hızlıca iyileştiğinizi göreceksiniz.

  6 Mart tarihinden 30 Marta kadar; aşk, flört, çocuk ya da hobinizle ilgili olumlu güzel bir dönem geçirebilirsiniz. Bekarsanız aşk kapınızda kaçırmayın.

  AKREP VE YÜKSELEN AKREP

  Sevgili Akrep; aşk, flört, çocuk ya da hobinizle ilgili ani olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yakın çevre ya da kardeşlerinizden ise destekleneceksiniz.

  5 Mart tarihinde Güneş&Jüpiter kavuşumu ile; aşk, çocuk yada hobilerle ilgili güzel başlangıçlar yapabilirsiniz. Aşk fırsatlarınızı kaçırmayın ya da var olan ilişkinizin büyüyüp genişlemesi için bugün mutlaka zaman ayırın. Hobinizle ilgili yeni bir adım atarsanız hızlıca büyüyüp ilerlediğini göreceksiniz.

  6 Mart tarihinden 30 Marta kadar; aile içinde daha fazla geçirebilir, aile hasta olan biri varsa bir taraftan da şifalanacaktır. Ama ailenizle daha fazla zaman geçireceğiniz bir zaman dilimine giriyorsunuz.

  YAY VE YÜKSELEN YAY

  Sevgili Yay; ev, ailenizle ilgili yeni bir döneme başlayabilirsiniz. Ev değişikliği, yeni bir ev ya da taşınmaz alabilirsiniz. Ev dekorasyonunuzla ilgilenebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili harcama olsa da para girişi de gerçekleşebilir. Çalışma ya da gündelik hayatınızda ani değişimler yaşayabilirsiniz.

  5 Mart tarihinde Güneş&Jüpiter kavuşumu ile;  aile içinde güzel gelişmeler gerçekleşebilir. Yeni bir ev almak ya da evinizi yenilemek isterseniz önünüze engel çıkmayacaktır ve hızlıca gerçekleşmesi için sistem size yardım edecektir. Ayrıca aile içi huzurunuzun arttığı bir döneme giriyorsunuz.

  6 Mart tarihinden 30 Marta kadar; kısa seyahatleriniz artabilir ama kazalara açıksınız dikkatli olmalısınız. Ayrıca yakın çevre, kardeş ya da kuzenlerle daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Eğitim hayatınız hareketlenebilir.

  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

  Sevgili Oğlak; kardeşler, yakın çevreyle yeni bir karar alınabilir. Yani bir eğitime başlayabilirsiniz. Ayrıca yakın çevreniz ya da kardeşinizden gelebilecek şans ve fırsatlarınızı kaçırmayın. Yeni bir sözleşme imzalanacaksa doğru bir zamanlamada olacaksınız.

  5 Mart tarihinde Güneş&Jüpiter kavuşumu ile; eğitim, yakın çevre ve kardeşlerle yeni başlangıçlar yapmak için güzel bir gün. Yeni bir anlaşma ya da sözleşme imzalarsanız önü açık olacaktır.

  6 Mart tarihinden 30 Marta kadar; çok para kazanabilir bir taraftan ise çok harcama yapabilirsiniz. Kadınlardan gelebilecek yardımları sakın kaçırmayın ve maddi kaynaklarınızla ilgili fırsatlarınızı siz yaratmalısınız.

  KOVA VE YÜKSELEN KOVA

  Sevgili Kova; maddi kaynaklarınız, para konusunda yeni bir karar alabilirsiniz. Maddi açıdan bereketli ve olumlu bir dönemden geçiyorsunuz, fırsatlarınızı kendiniz yaratın ve cesurca adımlar atmaktan vazgeçmeyin sevgili kovalar.

  5 Mart tarihinde Güneş&Jüpiter kavuşumu ile; maddi kaynaklarla ilgili yeni bir adım, maddi kaynaklarınızı genişletecek kararlar alırsanız bu alanda büyük gelişmeler yaşayabilirsiniz. Para konusunda şanslarınızı değerlendirin ve kendi şansınızı kendiniz yaratın.

  6 Mart tarihinden 30 Marta kadar;  çekiciliğiniz artıyor. Hayatınızın her alanında aşk fırsatı sizi bulabilir. Ayrıca hareketli olduğunuz ve yorulacağınız bir sürece girebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

  BALIK VE YÜKSELEN BALIK

  Sevgili Balık; fiziksel değişim için güzel bir zamandasınız ve yeni adımlar atabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili sorunlar varsa şifalanacağınız bir sürece gireceksiniz.  Yakın çevre, kardeşler, kuzenlerden ani gelen destekleri kaçırmayın.

  5 Mart tarihinde Güneş&Jüpiter kavuşumu ile; şans ve fırsatlarınızı hayatınızın her alanında yapma şansınız var. Bugün hayalleriniz için adımlar atabilir, kararlar verebilirsiniz.

  6 Mart tarihinden 30 Marta kadar; içe çekilebilirsiniz. Değişik kadın ya da erkeklerle karşılaşabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. Uyku sorunları yaşayabilirsiniz ayrıca psikolojik olarak zorlanabilirsiniz. Meditasyonu bu süreçte düzenli olarak yapmanızı öneriyorum.

     CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz