Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiHaftalık Burç Yorumları (4-10 Nisan 2022): Bu hafta burçları neler bekliyor?

  Haftalık Burç Yorumları (4-10 Nisan 2022): Bu hafta burçları neler bekliyor?

  -

  Koronavirüs pandemisi ile birlikte astrolojiye ve günlük, haftalık, aylık burç yorumlarına olan ilgi artmış durumda. 4 Nisan 2022 Pazartesi günü itibarıyla yeni bir haftaya başlıyoruz. Peki, astroloji yeni hafta için neler söylüyor? Astrolog Dilara Yıldızhan formsante okurları için haftalık burç yorumlarını yazdı. İşte Dilara Yıldızhan’ın kaleminden 4- 10 Nisan 2022 haftalık burç yorumları:

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ 

  Haftaya maddi kaynaklarınızla ilgili yeni kararlar alarak başlayabilirsiniz. Sosyal çevrenizde ise sorunlar gerçekleşebilir ve maddi kaynaklarınızla ilgili sorunlar gerçekleşebilir. Hafta sonunda ise; hobi, çocuk, flörtle ilgilenebilirsiniz ve güzel zaman geçirebilirsiniz.

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

  Haftaya kendinizi ortaya koyarak ve isyankar bir tutumla başlayabilirsiniz. Kariyer hayatınızda ise tartışma, otorite engeliyle karşılaşabilirsiniz. Hafta sonunda; ailenizle, sevdiklerinizle ilgilenebilir, güzel zaman geçirebilirsiniz ama bazı aksaklıklar yaşanabilir.

  - Advertisement -

  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  Haftaya içe çekilerek, duygusal olarak kendinizi depresif ve yalnız hissederek başlayabilirsiniz. Kendinizi güvende hissetmekte zorlanabilirsiniz. Gizli kadın düşmanlara ise dikkat etmelisiniz. Bu hafta seyahat, eğitim, uzak akrabalar, hukuk konularında engel ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz ama iletişim gücünüzle kalıcı kararlar da alabilirsiniz. Yani krizi fırsata dönüştürmek sizin elinizde olacak.  Hafta sonunda ise; yakın çevre, kardeşler, eğitimle ilgilenebilir, kısa seyahatler yapabilirsiniz.

  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

  Haftaya sosyal çevre, arkadaşlarla ilgilenerek başlayabilir, ani durumlar içinde kalabilirsiniz ve arkadaşlarınıza güveniniz sarsılabilir. Bu hafta maddi kaynaklarınızı değerlendirirken dikkatli olmalısınız ve borç, ödemelerle ilgili sorunlar içinde kalabilirsiniz. Hafta sonunda ise; iş ve maddi kaynaklarınızla ilgilenerek geçirebilirsiniz.

  ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

  Haftaya kariyer ve iş hayatınıza odaklanarak başlıyorsunuz ve iş ortamında kendinizi güvende hissedemeyebilirsiniz bu da ani fevriliklere neden olabilir. İlişki ve ortaklıklarla ilgili sorunlar yaşanabilir, engellerle karşılaşılabilir ve sorumluluk almakta zorlanabilirsiniz. Hafta sonunda; kendinizi rahatlıkla ortaya koyabilir, daha aktif ve enerjik hissedebilirsiniz. Fiziksel değişim yapabilirsiniz, kendinizle ilgilenmek için güzel bir hafta sonu sizi bekliyor. Ayrıca çevrenizdekilere kol kanat germek isteyebilirsiniz.

  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

  Haftaya eğitim, hukuk, seyahat, uzak akrabalarla ilgilenerek başlayabilirsiniz ve ani olaylar içinde kalabilirsiniz. Çalışma hayatınızda ise bu hafta dikkatli olmalısınız çünkü otorite engeliyle karşılaşabilirsiniz. Ayrıca sağlık problemleri yaşayabilir bu da günlük yaşamınızda sorunlara yol açabilir. Bağışıklığınıza dikkat etmelisiniz. Eklem, diz, kemik, diş ,deri problemleri yaşanabilir. Hafta sonunda ise;  içe kapanarak, duygusal olarak kendinizi dışarıya kapatabilirsiniz. Ruhsal çalışmalar, meditasyon için iyi bir hafta sonu sizi bekliyor.

  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

  Sevgili Terazi;  maddi kaynaklarınız, ödeme, borç, kredi, finansal durumunuzla ilgili ani harcamalar yapabilirsiniz. Bu hafta ilişki, hobi, çocuk konularında sorunlarla ve engellerle karşılaşabilirsiniz. Sorumluluk almak zorunda kalabilirsiniz.  Hafta sonunda ise; arkadaşlarınızla güzel zaman geçirebilirsiniz.

  AKREP VE YÜKSELEN AKREP

  Sevgili Akrep; haftaya ilişki, evlilik, yakın arkadaş ya da ortağınızla ilgilenerek başlayabilir ve bazı ani güveninizi sarsabilecek sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ailenizde ilgilenmeniz gereken otorite diyebileceğimiz biriyle ilgili sorunlar yaşanabilir. Ayrıca aile ya da evinizle ilgilide bazı sorunlar yaşanabilir. Hafta sonunda ise; kariyer ve iş hayatınıza zaman ayırabilirsiniz.

  YAY VE YÜKSELEN YAY

  Haftaya çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlar, evcil hayvanınızla ilgilenerek başlayabilirsiniz ve ani olaylar içinde kalabilirsiniz. Boyun bölgesi rahatsızlıkları yaşayabilirsiniz. Hafta boyunca; iletişimde, kardeşlerle, seyahatlerde, medyada ya da yakın çevrenizle problemler yaşanabilir. İletişimde otorite engeliyle karşılaşabilirsiniz. Bir sözleşme imzalanacaksa engellerle karşılaşabilirsiniz. Hafta sonunda ise; seyahat, eğitim, hukuk konularıyla ilgilenebilirsiniz.

  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

  Haftaya flört, çocuk ya da hobinizle ilgilenerek başlayabilirsiniz ve bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Hafta boyunca maddi kaynaklarda kısıtlanma, otorite engeli, harcamalarda engellerle karşılaşılabilirsiniz. Hafta sonunda ise; maddi kaynaklar, harcamalar, ödemeler, miras, okült konular ya da sağlık konularıyla ilgilenebilirsiniz.

  KOVA VE YÜKSELEN KOVA

  Haftaya ev, aile ya da taşınmazlarla ilgilenerek başlayabilir ve ani sorunlar yaşayabilirsiniz. Hafta boyunca kendinizi yorgun hissedebilir, hayatınızda engellerle karşılaşabilir ve harekete geçmekte zorlanabilirsiniz. Hafta sonunda ise; ilişki, evlilik ya da ortağınıza zaman ayırabilirsiniz ve güzel zaman geçirebilirsiniz.

  BALIK VE YÜKSELEN BALIK

  Haftaya eğitim, yakın çevre, kardeşlerle ilgilenerek başlayabilir ve güveninizi sarsacak ani durumlar içinde kalabilirsiniz. Aslında değişimler sizin daha iyi olmanız için. Ayrıca trafikte dikkatli olmalısınız. Hafta boyunca psikolojik olarak zorlanabilir, uyumakta zorlanabilirsiniz. Gizli düşmanlarınız ortaya çıkabilir ve hayatınızda engellere sebep olabilirler bu süreçte otoriteyle iyi anlaşmaya çalışmalarınız. Ayrıca geçmişteki travmatik durumlardan dolayı ortada bir şey yokken kendinizi korkularınızın içinde bulabilirsiniz. Hafta sonunda ise; gündelik işler, yanınızda çalışanlar, çalışma hayatınızla ilgilenerek geçirebilirsiniz. Ayrıca sağlık problemleri, kalp rahatsızlıklarına dikkat etmelisiniz.

     CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz