Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiHaftalık Burç Yorumları (7- 13 Mart 2022): Bu hafta burçları neler bekliyor?

  Haftalık Burç Yorumları (7- 13 Mart 2022): Bu hafta burçları neler bekliyor?

  -

  Koronavirüs pandemisi ile birlikte astrolojiye ve günlük, haftalık, aylık burç yorumlarına olan ilgi artmış durumda. 7 Mart 2022 pazartesi günü itibarıyla yeni bir haftaya başlıyoruz. Peki, astroloji yeni hafta için neler söylüyor? Astrolog Dilara Yıldızhan formsante okurları için haftalık burç yorumlarını yazdı. İşte Dilara Yıldızhan’ın kaleminden 7- 13 Mart Mart 2022 haftalık burç yorumları:

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ 

  Haftaya maddi kaynaklarınız ve onların büyütülmesi, var olanı korumakla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Bu haftanın ana konusu ise; bilinçaltınız, rüyalar, psikolojiniz ve eğer bir rahatsızlığınız varsa bunlarla ilgili olabilir.

  10 Martta Merkür Balık burcu etkisiyle; bilinçaltınız ve rüyalarınız aktifleşebilir. Rüyalarınız haberci ve mesajcı olacaktır. Yazı yazmak size iyi gelecektir. Bu süreçte bol bol yazın. Ayrıca meditasyon yaparak hızlıca manevi alanda ilerleyebilirsiniz. 13 Martta ise; rüyalarınız haberci olacak ve hiç beklemediğiniz manevi açılımlar yaşayabilirsiniz. Hayallerinize ise dikkat edin, hepsi gerçeğe dönüşebilir. Ayrıca kolektifteki olaylara karşı çok daha duyarlı hale gelebilirsiniz.

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

  Haftaya kendinizi rahatlıkla ortaya koyarak ve kendinizi iyi hissederek başlıyorsunuz. Bu haftanın ana konusu ise; sosyal çevre, arkadaşlarınız, topluluk ya da derneklerle ilgili olacak.

  10 Martta Merkür Balık burcu etkisiyle; sosyal çevrenizle iletişiminiz artıyor ama yanlış anlaşılmalar çok olabilir,  dikkat etmelisiniz. Dolandırılma ve kandırılmalara açık olabilirsiniz. Her söylenene inanmayın. 13 Martta ise; arkadaşlarınız, sosyal çevreniz, topluluk ya da derneklerde olanlar sezgilerimiz ve duyarlılığınız arttığı için sizi yorabilir, kendinizi daha zayıf hissedebilirsiniz. Ayrıca hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek fırsatlarla da karşılaşabilirsiniz özellikle de 11-20 Mayıs doğumlu boğalar hayallerinizin fırsatını kaçırmayın.

  - Advertisement -

  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  Haftaya içe çekilerek ve duygusal olarak kendinizi yalnız hissederek başlayabilirsiniz. Bu haftanın ana konusu ise ; kariyer ve iş hayatınız olacak. Eğer bir işiniz yoksa kadersel durumlarla karşılaşabilirsiniz.

  10 Martta Merkür Balık burcu etkisiyle; kariyer hayatınızda iletişim artıyor. Daha çok toplantı, sözleşme yeni konular ve projelerle ilgili fikir alışverişleri gerçekleşebilir. Merkür balıkta algılar kapanır ve sezgisel zeka ortaya çıkabilir bundan dolayı her denizlene inanmayın ve her şeye de aldanmayın. Kolayca aldanabilirsiniz. 13 Martta ise; kariyer hayatınızda olaylara karşı daha duyarlı hale gelebilirsiniz. Her şeyi hissedebilirsiniz ve bunu anlamakta zorlanabilirsiniz. Ayrıca hayallerinize ise dikkat edin, hayalleriniz gerçeğe dönüşebilir.

  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

  Haftaya sosyal çevrenizle ilgilenerek başlayabilirsiniz. Haftanın ana konusu ise; eğitim, uzak akrabalar, hukuk-dava, yurt dışı seyahat ya da yurt dışı konuları olacak.

  10 Martta Merkür Balık burcu etkisiyle; uzak akrabalar, hukuk-dava, eğitim, yurt dışı konularıyla ilgili çok haber alabilirsiniz ve iletişiminiz bu konularda artabilir. Sezgileriniz ise daha fazla ön plana çıkabilir ama dikkatli olmalı, her söyleneni ölçüp tartmalısınız çünkü yanılma payınız yüksek.  13 Martta ise; yurt dışı konularıyla ilgili hayalleriniz için fırsatlar gerçekleşebilir. Eğitim, dava-hukuk konularında hayallerinizin gerçeğe dönüştüğüne şahit olabilirsiniz ama yine de kolayca etki altında kalabilirsiniz bundan dolayı gerçek-hayal dengesini kurmaya çalışın.

  ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

  Haftaya iş ve kariyer hayatınızla başlıyorsunuz. Haftanın can alıcı noktası ise sizin için para, finans, ödeme ve borçlar olacak.

  10 Martta Merkür Balık burcu etkisiyle; maddi kaynaklarınızla ilgili iletişim trafiği artabilir, yeni sözleşme imzalanabilir ama yanılma payınız olduğunu da unutmayın. Ayrıca ameliyat kararı da alabilirsiniz. 13 Martta ise; para, maddi kaynaklarınızla ilgili yeni bir karar alabilirsiniz. Ayrıca sağlığınıza dikkat etmelisiniz, kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Psikolojik açıdan da rahatladığınız bir süreç olabilir ama algılarınız fazlaca aktif olduğu için karamsarlığa kendinizi bırakmayın.

  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

  Haftaya eğitim, yurt dışı, uzak akrabalar, seyahatlerle başlayabilirsiniz. Haftanın önemli konusu ise sizin için; ilişkiler, evlilik ya da ortaklıklar olacak.

  10 Martta Merkür Balık burcu etkisiyle; ilişki, ortaklık konularıyla ilgili iletişim ve anlaşmalar sağlanabilir. 13 Martta ise; ilişki, evlilik ya da ortaklık yapınızda hayallerinizin gerçeğe dönüşmesine şahit olabilirsiniz ama fazlaca duyarlı olduğunuzu ve durumları çok abartabileceğinizi unutmayın. Bu da sizde hayal kırıklığına sebep olabilir.

  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

  Haftaya maddi kaynaklar, para, borç, ödemelerle ilgilenerek başlayabilirsiniz. Bu hafta sağlık ve yanınızda çalışanlar, gündelik hayatla ilgili olumlu gelişmeler yaşarken bir taraftan sağlığınıza dikkat de etmelisiniz.

  10 Martta Merkür Balık burcu etkisiyle; çalışma hayatınızda yeni projelere başlayabilir ya da imza atabilirsiniz. Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz. 13 Martta ise; sanatla uğraşıyorsanız sanatla ilgili güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Ama sağlığınıza dikkat etmelisiniz kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.

  AKREP VE YÜKSELEN AKREP

  Haftaya ilişki, evlilik ya da ortaklığınızla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Haftanın ana konusu ise; aşk, çocuklar, hobi, borsa olacaktır.

  10 Martta Merkür Balık burcu etkisiyle; aşk, flört, çocuk ya da hobinizle ilgili iletişimin arttığı bir döneme gireceksiniz. Yeni haberler de alabilirsiniz. 13 Martta ise; aşk, çocuklarla ilgili hayallerinizin gerçeğe dönüşmesine şahit olabilirsiniz. Ayrıca hobinizle ilgili ilham kapılarınız açık olabilir ve yeni şeyler üretebilirsiniz.

  YAY VE YÜKSELEN YAY

  Haftaya çalışma hayatınız, yanında çalışanlarla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Boğa bölgesi rahatsızlıklar yaşanabilir.

  10 Martta Merkür Balık burcu etkisiyle; aile içinde iletişim artabilir. Ev, taşınmazlarla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. 13 Martta ise; aile içinde hayallerinizin gerçeğe dönüşmesine şahit olabilirsiniz. Aile, evinizle ilgili hayalleriniz olumlu olsun ki güzel şeylerle karşılaşın. Fazla hayal ise hayal kırıklığına sebep olabilir.

  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

  Haftaya aşk, flört, çocuk ya da hobinizle ilgilenerek başlayabilirsiniz. Haftanın ön plana çıkan konusu ise; yakın çevre, kardeşler, yakın akrabalar, kısa mesafe seyahatler, eğitim olacaktır.

  10 Martta Merkür Balık burcu etkisiyle; yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Yakın çevreyle iletişim artabilir. Medyada kendinizi gösterebilirsiniz. Ama yanılmalara açıksınız, hayal kırıklıklarına ise dikkat etmelisiniz. 13 Martta ise; hayalleriniz, zihniniz çok aktifleşebilir, rüyalarınız mesajcı olacaktır. Hayallerinize ise dikkat etmelisiniz. İletişimde yanılsamalara dikkat edin.

  KOVA VE YÜKSELEN KOVA

  Haftaya aile ve evinizle ilgilenerek başlayabilirsiniz. Haftanın ana konusu ise para, maddi kaynaklar olacaktır.

  10 Martta Merkür Balık burcu etkisiyle; para konusunda, ticarette yeni anlaşma sözleşme imzalayabilirsiniz ama dikkat etmelisiniz, dolandırılmalara açıksınız. Borç vermek için pek uygun bir dönemde değilsiniz. 13 Martta ise; para konusunda hayallerinizin parası için yeni bir döneme girebilirsiniz. Ama hayalleriniz gerçeğe de yakın olsun fazla hayallerde yüzmek hayal kırıklığına sebep olabilir.

  BALIK VE YÜKSELEN BALIK

  Haftaya yakın çevre, kardeşler, yakın akrabalar, eğitim, seyahatlerle başlayabilirsiniz. Haftanın ön plana çıkan konusu ise siz olacaksınız. Her adımınız, her kararınız çok önemli olacak.

  10 Martta Merkür Balık burcu etkisiyle; kendinizi daha fazla ifade etmeye başlayabilirsiniz, daha çok ön plana çıkabilirsiniz, hayatınızın her alanıyla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. 13 Martta ise; önünüzü görmekte zorlanabilir, kendini yorgun hissedebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Ayrıca duyusal algınız daha fazla açılabilir ve fazla etki alanında kalabilirsiniz. Auranızı koruyacak özel çalışmalar yapabilirsiniz.

     CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz