Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiHaftalık Burç Yorumları (7 Şubat-13 Şubat): Bu hafta burçları neler bekliyor?

  Haftalık Burç Yorumları (7 Şubat-13 Şubat): Bu hafta burçları neler bekliyor?

  -

  Koronavirüs pandemisi ile birlikte astrolojiye ve günlük, haftalık, aylık burç yorumlarına olan ilgi artmış durumda. 7 Şubat 2022 pazartesi günü itibarıyla yeni bir haftaya başlıyoruz. Peki, astroloji yeni hafta için neler söylüyor? Astrolog Dilara Yıldızhan formsante okurları için haftalık burç yorumlarını yazdı. İşte Dilara Yıldızhan’ın kaleminden 7 Şubat- 13 Şubat 2022 haftalık burç yorumları:

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ 

  Sevgili Koç; haftaya maddi kaynaklar, para konularıyla başlıyorsunuz. Ani para girişleri ve maddi kaynaklarınızı büyütüp geliştirme fırsatları yakalayabilirsiniz. Kariyer  hayatınızda risk alabilirsiniz ve bu maddi kaynaklarınızı da olumlu etkileyebilir. Kariyer hayatınızda kendinizi güçlü şekilde ifade ettiğiniz bir haftadasınız, sözlerinizin etkisine dikkat edin ve sakince, stratejik olarak ilerleyin.

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

  Sevgili Boğa; haftaya kendinizle ilgilenmek, fiziksel değişim yapmak için güzel bir gündesiniz. Ayrıca oldukça sahiplenici, etrafınızdaki insanlara güven veren bir enerji içinde olacaksınız. İş hayatınızda, yabancılar, yurt dışı bağlantıları, seyahatleri, eğitim konusunda ise güzel gelişme ve fırsatlar yakalayabileceksiniz. 11 Şubat tarihinde kariyer, yurt dışı, yabancılar, hukuk, uzak akrabalar, eğitim konularında güçlü kararlar alabilirsiniz. Bugün sözlerinizin gücüne tanık olabilirsiniz.

  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  Sevgili İkizler; haftaya içe çekilerek, duygularınızı dışarıya yansıtmadığınız ve psikolojik olarak zorlandığınız bir gün geçirebilirsiniz. Bu hafta; maddi kaynaklar, sağlık , ödeme, borçlar ya da yatırım konularında risk alabilirsiniz ve aldığınız riskin sonucu sizin için olumlu sonuçlar doğurabilir. Ama harcamalara dikkat etmelisiniz. 15 Haziran-20 Haziran doğumlu İkizler ise ani para çıkışlarına dikkat etmeliler.

  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

  Sevgili Yengeç; haftaya sosyal çevreniz, arkadaşlarınızla ilgilenerek başlayabilirsiniz. İlişki ve ortaklıklarınızla ilgili risk alabilir, cesaretle ilerlerseniz güzel sonuçlar yaşayabilirsiniz. Eğer bekarsanız ilişki fırsatlarınız var kaçırmayın, sadece risk almanız gerekli. 11 Şubat tarihinde; ilişki ve ortaklığınızda güçlü kararlar alabilirsiniz. İletişimde karşı tarafın manipülasyonuna maruz kalabilirsiniz ve kendinizi içe çekebilirsiniz. 15 Temmuz-22 Temmuz doğumlu yengeçler, Sakin kalmalısınız ve stratejik ilerlemelisiniz.

  - Advertisement -

  ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

  Sevgili Aslan; haftaya kariyer, iş hayatınızdaki hızlı gelişmelerle başlıyorsunuz. Çalışma hayatınızda maddi açıdan sizi destekleyecek güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kariyer ve iş hayatınızla ilgili risk alabilirsiniz, cesaretle ilerlemek için verimli bir haftadasınız. 11 Şubat  tarihinde; çalışma hayatı, iş hayatınızda sözleriniz çok önemli olacak, güçlü kararlar alabilirsiniz. Sağlığınıza, yanınızda çalışanlara ise dikkat etmelisiniz.

  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

  Sevgili Başak; haftaya seyahatler, uzak akraba, yabancı ve yurt dışı konularıyla başlıyorsunuz. Aşk, ilişki, flört, çocuk ya da hobilerinizle ilgili ise güzel fırsat ve şans yakalayabilirsiniz.  İlişki, flört ve aşkta cesaretle harekete geçebilir ve risk alabilirsiniz. 11 Şubat  tarihinde; İlişki ve aşkta güçlü kararlar alabilirsiniz ve verdiğiniz kararlar gerçeğe dönüşebilir. Eğer bekarsanız aşkla ilgili harika gelişmeler sizi bekliyor.

  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

  Sevgili Terazi; haftaya para, maddi kaynaklarınızla ilgili olumlu ve güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili, aile ve evinizi de etkileyen güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz, risk alabilmek için sistem de sizi destekliyor. 11 Şubat tarihinde; aile ve evinizle ilgili güçlü karalar alabilirsiniz ama 15 Ekim-22 Ekim doğumlu Teraziler manipülasyona maruz kalabilirler.

  AKREP VE YÜKSELEN AKREP

  Sevgili Akrep; haftaya ilişki, evlilik ya da ortaklık yapınızla ilgilenerek başlıyorsunuz. İlişki, evlilik ve ortaklık konularında cesaretle harekete geçebilirsiniz, dürtüleriniz sizi yanıltmayacak. Sonuçlar ise sizi hem şaşırtabilir hem de hayatınızı olumlu etkileyebilir.11 Şubat  tarihinde; yakın çevre, kardeşler, medya ya da eğitimle ilgili kalıcı ve güçlü kararlar alabilirsiniz.

  YAY VE YÜKSELEN YAY

  Sevgili Yay; haftaya yanınızda çalışanlar, çalışma hayatınız, evcil hayvanlarınızla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Ortak bir proje yürütüyorsanız bu hafta risk alıp güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi kaynaklarla ilgili harcamalarınız artabilir ama kazançlarınız da artabilir. 11 Şubat tarihinde; Maddi kaynaklarınız, para konularında ise güçlü ve kalıcı kararlar alabilirsiniz bu kararlar sizin maddi açıdan güçlenmenize de destek olacaktır.

  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

  Sevgili Oğlak; haftaya aşk, flört, çocuk ya da hobilerinizle ilgilenerek başlayabilirsiniz ve bu alanlarda ani gelişmeler sizin hayatınızda olumlu sonuçlar doğurabilir. Çok çalıştığınız ve girişimci yönünüzü aktif olarak kullanabileceğiniz bir haftadasınız. Risk alabilirsiniz özellikle de aşk ve hobi alanlarında. 11 Şubat tarihinde sözleriniz hayatınızda çok etkili ve kalıcı olacaktır. Hayatınızı siz yönetiyorsunuz, gücünüzün farkına varmalısınız.

  KOVA VE YÜKSELEN KOVA

  Sevgili Kova; haftaya aile, ev konularıyla ilgilenerek başlıyorsunuz. Ev değişikliği, yeni bir ev alma konusunda bu hafta cesaretle harekete geçebilirsiniz. 11 Şubat tarihinde ise; bilinçaltınız negatife çok çekilebilir. Uyku sorunları yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza ise çok ama çok dikkat etmelisiniz. Cilt, diş bakımlarınızı ihmal etmeyin.

  BALIK VE YÜKSELEN BALIK

  Sevgili Balık; haftaya iletişim, eğitim, yakın çevre ve kardeşlerinizle ilgilenerek başlıyorsunuz. Aşk, ilişki, eğitim ya da  yeni bir sözleşme imzalamak için bu hafta risk alabilirsiniz ve sosyal çevrenizden de destek görebileceksiniz. Sosyal çevrenizdeki güçlü kişilerin desteğini almak için 11 Şubat tarihini kullanabilirsiniz özellikle de 15 Mart-20 Mart doğumlu balıklar şanslarınızı kaçırmayın.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz