Astrolog Dilara Yıldızhan

Haftalık Burç Yorumları (9- 15 Mayıs 2022): Bu hafta burçları neler bekliyor?

0

Koronavirüs pandemisi ile birlikte astrolojiye ve günlük, haftalık, aylık burç yorumlarına olan ilgi artmış durumda. 9 Mayıs 2022 Pazartesi günü itibarıyla yeni bir haftaya başlıyoruz. Peki, astroloji yeni hafta için neler söylüyor? Astrolog Dilara Yıldızhan formsante okurları için haftalık burç yorumlarını yazdı. İşte Dilara Yıldızhan’ın kaleminden 9 – 15 Mayıs 2022 haftalık burç yorumları…

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ  *

10 Mayıs-23 Mayıs Tarihlerinde Merkür Retro İkizler; yakın çevreyle iletişim, kardeşlerle iletişim, eğitim, kısa seyahatlerde sorunlar ve anlaşmazlıklar gerçekleşebilir. Yeni bir sözleşme imzalamak için üstünde çok düşünüp öyle karar vermelisiniz.

Siz bu dönemin en şanslı olanı olacaksınız. İstediğiniz her şey için girişimde bulunabilir, ilk adımı atabilirsiniz. Bu hayatınızın her alanında size yardım edecek bir ilahi güç demektir. Aşk, para, kariyer, eğitim, seyahat ya da her neyse bu konularda kendinize güveniniz artabilir ve cesaretiniz yükselebilir. Cesaretle attığınız adımlarda yardım göreceksiniz.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA *

10 Mayıs-23 Mayıs Tarihlerinde Merkür Retro İkizler; para ve kariyerle ilgili yeni sözleşme yapmak için çok üstünde düşünmeniz ve analiz etmeniz gereken bir dönem olacaktır. Ticarette dikkatli olmalısınız ve mümkünse yeni bir sözleşme imzalamamalısınız. Yatırımlarınıza dikkat etmelisiniz.

Sevgili Boğa; Jüpiter koç burcu seyriyle, bilinçaltınız ve sağlığınız şifalancaktır. İlahi yardımlarınız manevi anlamda size gelecektir ve psikolojik olarak şifalanacaksınız. Bu dönemde meditasyon, yoga, ruhsal ve enerji çalışmaları yapmak çok ama çok iyi gelecektir. Görünenin ardındaki görünmeyeni fazlasıyla hissedebileceksiniz ve manevi açılımlarınız artabilir.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER *

10 Mayıs-23 Mayıs Tarihlerinde Merkür Retro İkizler; kendinizi anlatırken zorlanabilirsiniz ve insanlar sizi yanlış anlayabilir. Geçmişten pek çok kişiyle karşılaşabilirsiniz ve sizi düşünen insanlar sizinle iletişim kurmak isteyebilir. Yeni bir başlangıç yapmak için bir dönem değildir.

Sevgili İkizler; sosyal çevrenizden gelebilecek şans ve fırsatlarınız artabilir. Sosyal çevreniz genişleyebilir ve yeni bir topluluğa dahil olabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz ve bu size çok iyi gelecektir. Dilekleriniz ise gerçeğe dönüşebilir, bu dönemde bol bol dilek dileyin.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ *

10 Mayıs-23 Mayıs Tarihlerinde Merkür Retro İkizler; bu dönemde gizli düşmanlarınızın sizinle ilgili söylediklerine şahit olabilirsiniz. Bu durumları toparlayabilirsiniz. Ayrıca bilinçaltınız hiç susmaz, geçmişi sürekli analiz eder bundan dolayı rüyalarınız karışabilir ve içsel konuşmalarınız artabilir. Bu dönemde yazmak size iyi gelecektir.

Sevgili Yengeç; kariyer ve iş hayatınızda yeni şans ve fırsatlar sizi bulabilir. İş hayatınızda problemler varsa bu konularda korunacaksınız ve korktuğunuz da başınıza gelmeyecektir. Ama kariyerinizde olabilecek fırsatları tepkisellik ve egoist davranırsanız tepebilirsiniz.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN *

10 Mayıs-23 Mayıs Tarihlerinde Merkür Retro İkizler; sosyal çevre ve arkadaşlarınızla iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Görüşmediğiniz arkadaşlarınızla karşılaşabilirsiniz. Sosyal çevrenizden olan eski partnerle karşılaşma ve haber alma gerçekleşebilir.

Sevgili Aslan, yurt dışı seyahati, yurt dışı konuları, yabancı partner, hukuk, seyahat konularında korunduğunuz ve şansınızın açıldığı bir döneme giriyorsunuz. Farklı kültürleri tanımak, eğitim almak, yüksek eğitim ve akademik kariyere yönelmek size şanslar getirecektir. Yurt dışına çıkmak istiyorsanız bu konuda fırsatlarınız olacaktır. Yabancı, yurt dışı bağlantılı, hu7kukçu ya da akademik kariyerli bir partnerle tanışabilirsiniz.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK *

10 Mayıs-23 Mayıs Tarihlerinde Merkür Retro İkizler; iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili eskiden planladığınız ama yapmadığınız konuları tekrar düzenleyebilir ve hayata geçirebilirsiniz. Yeni bir işe başlamak, yeni bir kariyer planı yapmak için uygun bir dönem değildir. Mail ve yazışmalarda sorunlar gerçekleşebilir. İş hayatınızdan olan eski sevgililer geri dönebilir.

Sevgili Başak; harcamalar, maddi kaynaklar, miras, nafaka, kredi konularında şans ve fırsatlarınız var. Ayrıca ameliyat, sağlık konusunda korunacaksınız. Okült konulara yönelebilirsiniz. Ani par acıkışlarına ise dikkat etmelisiniz.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ *

10 Mayıs-23 Mayıs Tarihlerinde Merkür Retro İkizler; seyahat, yurt dışı, yabancılarla iletişim, eğitim ve hukuk konularında sorunlar, iletişimde anlaşmazlıklar gerçekleşebilir. Yurt dışı bağlantılı konularda dikkatli olmalısınız ve seyahatlerde aksamalar yaşayabileceğinizi unutmamalısınız. Yabancı ya da eğitim, hukukçu eski partnerler geri dönebilir.

Sevgili Terazi; evlilik ve ortaklık konusunda şans ve fırsatlarınız var. Eğer bekarsanız karşınıza iyi insanlar çıkabilir. Bu dönemde evlilikte sorunlar varsa korunacaktır ve evliliğiniz daha iyi hale gelebilecektir. Ortaklık konusunda da korunacak ve ortaklık kuracaksınız bu durumu değerlendirebilirsiniz.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP *

10 Mayıs-23 Mayıs Tarihlerinde Merkür Retro İkizler; maddi kaynaklar, harcama ve sağlıkla ilgili durumlar meydana gelebilir. Bu dönemde akciğer, nefes rahatsızlıklarınız nüksedebilir. Okült konularla ilgilenebilirsiniz ama bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ticaretle ilgileniyorsanız yeni bir başlangıç için uygun değildir. Yatırım ve ödemelerinizi düzenlenmek için bu dönemi kullanabilirsiniz.

Sevgili Akrep; sağlık, gündelik hayatta şans ve fırsatlarınız var. Gündelik hayatta ve çalışma hayatında şanslarınız artabilir ama çok çalışmanız ve liderlik özelliklerinizi kullanmanız gerekebilir. Sağlık olarak baş bölgesi rahatsızlıklarınızla ilgili şifalanabilirsiniz.

YAY VE YÜKSELEN YAY *

10 Mayıs-23 Mayıs Tarihlerinde Merkür Retro İkizler; evlilik, partner ya da ortakla iletişim sorunları yaşanabilir. Geçmişten gelen sevgililer olabilir ve sizinle yeniden ilişki yaşamak isteyebilirler. Bu dönemde ilişkiyi düzeltmek için iyi bir fırsattır ama 19 Haziran sonrasında ilişkiye başlamanızı tavsiye ederim. Bu dönemde evlilik, nişan , yeni bir ortaklık için uygun değildir.

Sevgili Yay; aşk, çocuk, hobi konularında korunuyorsunuz. Eğer bekarsanız aşk konusunda şanlısınız ve bu konuda korunacaksınız. Yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Eğlence ve hobileriniz konusunda güzel bir dönem geçirebilirsiniz.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK *

10 Mayıs-23 Mayıs Tarihlerinde Merkür Retro İkizler; gündelik hayatta problemler, iletişim sorunları yaşanabilir. Çalışma hayatında sorunlar yaşanabilir. Yanlış anlaşılmalar artabilir. Ayrıca yanınızda çalışanlara da dikkat etmelisiniz. Yeni bir projeye başlamak için uygun bir dönem değildir. Bunun yerine planladığınız ve yapmanız konulara yönelebilirsiniz. Sağlık olarak boyun, boğaz bölgesi rahatsızlıkları yaşayabilirsiniz.

Sevgili Oğlak; ev ve aile hayatınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir ev alma ya da taşınmaz alma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir aile kurabilirsiniz ve kuracağınız aile huzurlu ve iyi bir aile olabilir. Aile içi problemler çözülebilir. Aile içindeki kişilerden destek görebilirsiniz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA *

10 Mayıs-23 Mayıs Tarihlerinde Merkür Retro İkizler; aşk, flört, çocuk ya da hobinizle ilgili iletişim sorunları yaşanabilir ve yanlış anlaşılmalar artabilir. Eski aşk ve flörtlerden haber alabilirsiniz, somutlukta karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Ayrıca eski sevgililer geri dönebilir ya da siz onlarla iletişim kurmak isteyebilirsiniz. Bu dönemden korkmayın ve nerde iletişim ve algı konusunda hatalar yapıldığını anlayıp düzeltmek için krizi fırsata dönüştürebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili bazı sorunlara ise dikkat etmelisiniz.

Sevgili Kova; yakın çevre, yakın akrabalar, kardeş, eğitim, seyahatler, medya alanında şans ve fırsatlarınız artıyor. Yeni bir eğitime başlamak, yakın çevre ve kardeşlerden gelebilecek yardımlarınız artabilir. Yeni bir çevre edinebilirsiniz ama bu kişiler aslında yakınlarınızda olan kişilerden olacaktır. Kısa seyahatlerden gelebilecek fırsatlarınız artacaktır.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK *

10 Mayıs-23 Mayıs Tarihlerinde Merkür Retro İkizler; aile ve ev hayatınızla ilgili iletişim sorunları yaşanabilir. Yeni bir eve geçip, sözleşme imzalayacaksınız bu tarihi 15 Haziran ve sonrasına bırakmanızı tavsiye ediyorum yoksa sorunlar çok olabilir. Aile içi iletişimde problemler artabilir.

Sevgili Balık; maddi kazançlarınız bu süreçte artabilir ve yeni kazanç kapılarınız açılabilir. Paranızı doğru değerlendirirseniz bereketli olacaktır. Maddi kazançlarla ilgili ise korunuyorsunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here