Diğer
  Ana SayfaHaberHangi burcun erkeği uzun sureli ilişki ister?

  Hangi burcun erkeği uzun sureli ilişki ister?

  -

  Her burcun kendine has bir özelliği vardır ve her insan, kendisini doğumundan itibaren yöneten burcun hangi yönden etkisi altında olacağını bilir.

  Gel gelelim ki burçların da ilişkilerden beklentisi farklı olabiliyor. Kalıcı bir evlilik, hayatını tek bir kişi ile geçirmek istemek de burçlara göre tercih sebebi. Hangi burcun erkeği sadakatten yanadır ve uzun ilişki ister? Kfetele.ro, en sadık ilişki burçlarını yazdı…

  Koç burcu erkekleri, ömürlerinin sonuna kadar tek bir aşk ve evlilik ister. Gönüllerini fethedecek partnerleri ise sakin ve sabırlı olmalıdır. Koç erkeklerinin etkileyecek kişinin hem olgun hem de bir o kadar hayat dolu olması gerekir. Tüm bunların toplandığı bir bünye için koç burcu erkeklerinin kalbi sonsuza dek atacaktır. Aşkın kapısı açılır ve sonsuza dek sürecek bir birliktelik başlar.
  Eğer istikrarlı ve uzun ömürlü bir ilişki peşinde değilseniz koç burcu erkeğinin kalbini çalmak pek isabetli olmayacaktır, çünkü onların gönlü uzun soluklu ilişkilerden yanadır.

  Yengeç burcu erkeği de uzun soluklu ilişkileri arzulayanlardandır. Mükemmelliğin vücut bulmuş halidir yengeç burcu erkekleri. Onlarla geçirdiğiniz her dakika size kendinizi eşsiz hissettirir ve size sunduğu her şeyi daha fazla istersiniz.

  İhtiyaçlarınıza o kadar özen gösterir ki bazen kendisini bile unutur. Yengeç burcu erkeğinden hiç ayrılmak istemezsiniz çünkü başka hiçbir burçta bu kadar çok nitelik bulamazsınız.

  - Advertisement -

  Aslan burcu erkekleri ise mutluluk saçan bir güneş gibidir. Eşlerini çok mutlu ederler. Vücudunu ve ruhunu tamamen eşlerine adarlar, adeta taparlar.
  Aslan burcu erkeğinin seçtiği kadın, onun için bir tür ilham perisi olur. Eşlerinden beklentileri kendilerine sadık olmalarıdır, böylece mükemmel uyumu yakalarlar.

  Yay burcu erkekleri yuvaları için çok sadıktır. Duygularıyla oynanmasını kaldıramaz ve hızla uzaklaşıp kendine uygun başka bir partner arayışına girer. Kontrol edilmekten hoşlanmaz, böyle bir ilişki onun için kısa sürer.

  Oğlak burcu erkeği bir kişinin kalbini kazanmayı hedeflediğinde başka kimse radarına giremez. Seçtiği kişiyi her açıdan mutlu etmeye ve şımartmaya çalışır. Aşk alevi bir kez harlandığında uzun sure canlı tutmaya çalışır. Hiç belli etmese de tam bir romantiktir.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....