Hangi hamburger kaç kalori? İşte tüm hamburgerlerin kalori tablosu

Fast food beslenme denilince ilk akla gelenlerden biri hamburgerdir. Açlıktan gözlerimiz karardığında yediğimiz hamburgerin besin değerini ve kalorisini genelde düşünmeyiz. Ne zaman karnımız doyar o zaman kendimizi aldığımız kalorilerden dolayı pişman hissederiz. Biz de sizin için, hangi hamburger kaç kalori? Hangi hamburger ne kadar yağ içerir? Mc Donald’s hamburger kaç kalori, Burger King hamburger kaç kalori? Cheeseburger kaç kalori? Whopper burger kaç kalori? Big Mac kaç kalori? bu soruların yanıtını derledik. İşte Burger King, Mc Donald’s ve KFC hamburgerlerinin besin değeri ve tablosu…

BURGER KİNG HAMBURGER KALORİ TABLOSU *

Ürün AdıEnerji (kcal)Yağ (g)
Whopper675,4739,81
Rodeo Whopper890,1053,75
Double Whopper903,4757,81
Triple Whopper1131,4777,13
Whopper Jr.349,3819,43
Mangalda Izgara Tavuk773,5441,25
BK Kral Burger640,7841,95
Tavuklu Barbekü Brioche715,9733,91
Etli Barbekü Brioche767,5746,34
BK Steakhouse Burger815,9450,50
Köfteburger325,8418,29
Double Köfteburger460,3028,66
Texas Smokehouse Burger789,1643,12
Double Texas Smokehouse Burger1111,8068,53
Klasik Gurme Tavuk712,2037,81
Spicy Gurme Tavuk647,2430,14
Big King600,6934,89
Big King XXL1260,0985,07
Double Big King817,3750,61
Big King Jr491,9329,80
Hamburger263,4010,56
Cheeseburger313,0914,27
Double Cheeseburger465,0425,78
Etli Barbekü Deluxe Burger444,7626,69
Tavuklu Barbekü Deluxe Burger425,63 25,28
Mega Double Cheeseburger929,6455,76
Bean Burger533,1519,90
Fish Royale555,3928,82
Chicken Royale612,4435,28
King Chicken471,3426,80
Double King Chicken599,7633,80
Tavukburger448,0026,82
 

MC DONALDS HAMBURGER KALORİ TABLOSU *

Ürün AdıKalori (kcal)Yağ (g)
Big Mac492,9323,77
McRoyal509,3622,26
Double Cheeseburger422,6920,78
McChicken360,549,97
Quarter Pounder539,5825,82
Hamburger241,277,73
Cheeseburger287,1611,35
Double McChicken505,8117,33
Double Köfte Burger453,9220,79
Daba Daba Burger409,1724,42
Acılı Tavuk Klasik379,827,43

 

KFC BURGER KALORİ TABLOSU *

ÜrünPorsiyon Gr.Kcal/100gKcal/Pors.
Zinger Burger Acısız1.7251427
Zinger Burger Acılı1.7273464
Double Zinger Burger Acısız2.78290806
Double Zinger Burger Acılı2.78280778
Tavuksever Burger1.265268339
Twister Tavuk Dürüm Acısız1.905253482
Twister Tavuk Dürüm Acılı1.905254484

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here