Diğer
  Ana SayfaHaberHazal Kaya: Hemen bir tane daha yapabilirim

  Hazal Kaya: Hemen bir tane daha yapabilirim

  -

  Ünlü oyuncu Hazal Kaya, Youtube’da yayınlanan İbrahim Selim ile Bu Gece programının konuğu oldu. Güzel oyuncu, programda anneliğinden, Koronavirüs’ten ve hamilelik sürecine dek birçok konuya dair açıklamalarda bulundu. İşte röportajından satır başları…

  ‘CORONA’NIN ADINI DUYDUĞUMDA EVE KAPATTIM KENDİMİ’

  Doğumdan sonra bir ay falan dışarı çıkabildim, Corona’nın adı duyulduğunda eve kapattım kendimi yaklaşık 22, 23 gündür evdeyim. Ben şikâyet etmiyorum bu süreçte, evde kalabilme lüksüne sahip olduğum için şükrediyorum sadece…

  ‘BİR TANE DAHA YAPABİLİRİM HEMEN’

  Ben anne olmaya çok hazırmışım. Doğdu kucağıma verdiler, ben profesyonelim sanki üçüncü çocuğu doğurmuşum gibi davranıyordum. Annemi ve eşim Ali’yi sakinleştiriyordum. Ben çok sevdim anneliği, daha çocuk yaparım, güzel bir şey çıktı.

  Bir tane daha olabilir hemen, iki de gelebilir çok rahat ilerliyorum. Herhalde genç annelik durumu bu! Telaş da yapmadım hiç çocuk ağlamaya başladığında gerilmiyorum. Ben bayağı sevdim. Bir şeyi o kadar sevebiliyor olmak çok tuhaf.

  ‘BİR ŞEYLERİ BÜYÜTMEYİ SEVİYORUM’

  Dün güldü bana, sevgiden ağladım. Onun dışında alışık çıktım ben. Çok eğlenceli bir durum. Dört köpeğimiz, iki de kedimiz var biz zaten kalabalık bir aileyiz ben galiba bir şeyleri büyütmeyi seviyorum. Şimdi de bitkileri büyütmeye başladım.

  - Advertisement -

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

  FAHRİYE EVCEN PAYLAŞTI! SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİ KARAN BEBEK

  ÜNLÜ ŞOVMENİN KIZI ANNE OLDU! İŞTE İLK PAYLAŞIM  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz