Diğer
  Ana SayfaHaberHazar Ergüçlü o markanın yeni yüzü oldu

  Hazar Ergüçlü o markanın yeni yüzü oldu

  -

  Global fitness ve yaşam markası Reebok, genç ve dinamik hedef kitlesine seslenmek üzere yeni marka elçisi olarak sevilen oyuncu Hazar Ergüçlü ile iş birliği gerçekleştirdi. Hazar Ergüçlü ev sahipliğinde Bomontiada Babylon’da gerçekleştirilen yılın ilk lansman etkinliğinde, spor ve moda dünyasından pek çok katılımcı, yüksek yoğunluklu antrenmanlara özel olarak tasarlanan ilk ve tek ayakkabı modeli HIIT TR’yı deneyimleme şansı yakaladı.

  Sevilen oyuncu Hazar Ergüçlü, yeni marka elçisi olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek iş birliğine ilişkin şunları söyledi: 

  ”Genç ve dinamik bir spor markası olarak kendi tarz ve kişiliğime çok yakın hissediyorum. Sporu yaşamımın vazgeçilmezi haline getirmiş bir oyuncu olarak, kendi tarzımla özdeşleştirdiğim global bir markanın yüzü olmaktan da ayrıca büyük mutluluk duyuyorum. Yıl içerisinde birlikte enerjisi yüksek, dinamik ve iddialı pek çok projeye imza atacağız. Bu uzun soluklu yolculuk şimdiden beni çok heyecanlandırıyor” diye konuştu.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz