Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiHaziran 2020 aylık astroloji yorumu: Bu ay bizi neler bekliyor?

  Haziran 2020 aylık astroloji yorumu: Bu ay bizi neler bekliyor?

  -

  Haziran ayına bir ay ve iki tutulma ile hareketli bir şekilde “Yaza Merhaba” diyoruz. Peki, Haziran ayında hangi burcu ne bekliyor? Ay tutulmaları bizi nasıl etkileyecek? Karma ve Spiritüel Astrolog Elifliastroloji Haziran ayını sizler için yorumluyor.

  5 HAZİRAN’DA AY TUTULMASI GERÇEKLEŞECEK

  Haziran’a, 5 Haziran Cuma akşamı saat 22:12 de Yay Burcunun 15 derecesinde gerçekleşecek olan “Ay Tutulması” ile merhaba diyoruz…

  Anın haritasında yükselen burç Oğlak, Güneş ve Venüs İkizler Burcunda kavuşum halinde olacak. Her ne kadar Venüs Retro olsa da genel retro sürecini etik ve ahlak kurallarına uymuş olanlara Satürn 120 derece açıyla ilişkilere ve ortaklıklara destek ve kalıcılık verecek. Fakat bu destek, kadersel olarak yürümesi gereken ilişkiler için geçerli olacak. Çünkü Mars ve Venüs zorlayıcı açıları yanı sıra yaralı şifacı Chironda, Ay ile zorlu açılarda olduğundan duygusal iniş çıkışlar yaşamamaya ve kırıcı konuşmalar yapmamaya dikkat edelim, özellikle 3/4/5 Haziran tarihlerinde.

  Uranüs Boğa ve Satürn Kova karesi ile ekonomik kriz tetiklenebilir. 5 Haziran tutulmasında, ülke genelinde ise dış ilişkilerle sorun yaşanabilir ve ülke olarak kendimize yeni düşmanlar edinebiliriz.

  - Advertisement -

  5 Haziran’daki tutulmadan, Balık, Başak ve İkizler burçları da etkilenebilir.

  18 HAZİRAN’DA YENGEÇ BURCU’NDA MERKÜR RETROSU BAŞLIYOR

  18 Haziran’da Yengeç Burcu’nda Merkür Retrosu başlayacak ve 13 Temmuz’da sona erecek. Yengeç burcunda olması, annelerimizin ve aile konularımızın hayatımızın odak noktası olacağını gösteriyor. Merkür retrosunda yeni bir işe başlanmamalıdır çünkü birçok şey iletişimsel olarak tıkanacağından işiniz rayında gitmez.

  • Elektrik&elektronik aletlerde bozulmalar görülebilir.
  • Posta ve kargolarda gecikmelere veya kaybolmalar yaşanabilir.
  • Evraklarınız yanlış gelebilir.
  • Sözleşmeler aniden iptal olabilir.
  • Yanlış haberler çıkabilir veya sürekli yanlış anlaşılabilirsiniz yani tüm işlerde tıkanıklık başlar.

  Bu yüzden ben her zaman Merkür Retro’da kendinize dönüp kendinize yatırım yapmanızı ve yeni bir işe başlamadan yarım kalan işlerinizi tamamlamanızı tavsiye ederim.

  Ayrıca Merkür Retrosu’nda Mars ve Neptün, Merkür’ü kareleyeceğinden dolayı yapılan konuşmalar hayal kırıklığı ve hüsranla bitebilir.

  23 HAZİRAN NEPTÜN RETROSUYLA MELANKOLİK RUH HALİ GELİYOR

  Aldanma, aldatılma haberleri duyabiliriz. Özellikle 23 Haziran’da başlayacak olan Neptün Retrosu insanları melankolik bir ruh haline sokabilir, depresyona meyilli olan kişileri biraz yorabilir ve gene bu dönem denizlerle ilgi bir takım olaylar olabilir.

  Sağlık olarak ise bağımlılık yatkınlığına ve zehirlenmelere açık bir dönemdir özellikle su ürünleri yerken dikkatli olmanızı öneririm.

  21 HAZİRAN’DA GÜNEŞ YENGEÇ BURCU’NA GEÇİYOR

  21 Haziran itibariyle Güneş, Yengeç Burcu’na geçecektir ve tabiki sevgili Yengeç Burçlarının yıldızı parlayacaktır şimdiden doğum günlerini kutluyorum, iyi ki doğdunuz sevgili Yengeçler…

  21 HAZİRAN’DA GÜNEŞ TUTULMASI GERÇEKLEŞECEK

  Yengeçlerin doğum günü kutlamaları sürerken, 21 Haziran günü saat 09:41 de Yengeç Burcunun 0 derecesinde “Güneş Tutulması” gerçekleşecektir. Astroloji de tutulmalar, o yıl ki kadersel olayları gösterir ve tetikler.

  Anın haritasında 11. evde olan tutulma artık sosyalleşeceğimizi ve şifalanacağımızı gösteriyor. 

  Ülkemizinde 12. evinde gerçekleşecek olan tutulma, hastaneler, hapishaneler, bakım evlerinde bazı sansasyonel olarak yaşanabileceğini ayrıca gizli düşmanlıkların veya casusların ortaya çıkacağını gösteriyor.

  Bu arada tutulma Yengeç Burcu’yla beraber en çok Koç, Oğlak ve Terazi burçlarını etkileyecektir.

  Bildiğiniz gibi tutulmalar doğa olaylarını tetikler. Dünyanın farklı noktalarında okyanuslarda tsunami, deprem ve yangınlar yaşanabilir dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

  25 Haziran’da ise Venüs retrosu sona ereceğinden evlilik ve ortaklıklarda adım atılabilir tarihler alınabilir, estetik operasyonlar yapılabilir. Çünkü Venüs artık bizleri destekleyemeye başlayacak. Sözün özü gene hareketli bir ay ve 2 tutulma ile “Yaza Merhaba” diyoruz.
  Hepimizin en yüksek hayrına olacak, yıldızlar kadar parlak bir Haziran ayı geçirmenizi diliyorum…

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  1 Yorum

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....