Hedefim kaslarımı daha belirgin hale getirmek

nisan-2013-roportaj-resim-3Gap atlet, TL69,95
Nike şort, TL59
Swatch saat, TL269
Nike bileklik, TL19
Shiva/ Decathlon matara, TL10,90

Bakım ritüelleriniz var mıdır?
Cildimi mutlaka güzelce temizlerim ve nemlendiririm. Haftada bir yüzüm için Dior’un su bazlı nemlendirici maskesini kullanıyorum. Cildim oldukça hassas. Cildi benim gibi hassas olanlara tavsiyem; pamuk kullanımını bile en aza indirgesinler. En ufak bir sert cisim bile cildimi tahriş etmeye yetebiliyor. Pamuğu hayatımdan çıkardım. Her şeyi olabildiğince elimle, yumuşak hareketlerle yapmaya çalışıyorum. Nemlendiriciyi bile sürerken cildimi hırpalamamaya çalışıyorum. Makyaj ürünleri olarak da Estee Lauder’ın ürünlerini kullanıyorum. Saçlarıma da çok dikkat etmeye başladım çünkü çekimler yüzünden her gün işlem görüyor. Her banyodan sonra mutlaka serum kullanıyorum. Bazı akşamlar argan yağını sürüp yatıyorum.

Bu diziden sonrasını hiç düşünüyor musunuz?
İleride sinema filminde oynamak istiyorum. Hiç başrol olsun demiyorum, derdim güzel bir işin parçası olmak.

Bu sezon izlediğiniz ve etkilendiğiniz filmler var mı?
“Pi’nin Yaşamı” görsel olarak bir şölendi, çok etkilendim. “Silver Linings Playbook” filmini de beğendim.

Biraz da kişisel özelliklerinizi anlatabilir misiniz, yani sizi biraz daha yakından tanıyabilir miyiz?
24 yaşındayım ve İkizler burcuyum.

İstanbul’da gezmekten hoşlandığınız yerler nereler? Boş vakitlerinizde neler yaparsınız?
Ben evde oturmayı hiç sevmem, gezmeyi çok severim. Dışa dönük bir yapım var. Sahil, Boğaz, deniz havası, yeşillik; bunlar insanın ruhunu besliyor. İstanbul’un deniz kenarında her yerine bayılıyorum.

nisan-2013-roportaj-resim-4Nike tişört, TL79
Nike şort, TL73
Domyos/ Decathlon
çorap, TL19,90
Benetton saat, TL79,90
Stella McCartney Adidas ayakkabı, TL352

Yemekle aranız nasıl?
Yemekle aram çok iyidir. Güzel şeyler yemeye çok düşkünüm. Balık yemeyi çok seviyorum. Önceden araştırıp gurme olan, tarihi yerlere gitmeyi seviyorum. Mesela gezi rotalarımı lezzet duraklarına göre ayarlıyorum. “Şurda şu meşhurmuş, onu yeriz sonra da gezeriz” kafasındayım. Balıkta Çengelköy’de İskele Balık’ı ve Fish Mekan’ı seviyorum. Kozyatağı’ndaki Kanatçı Haydar’ı çok beğeniyorum. Fatih Pidecisi’ni kesinlikle tavsiye ediyorum. Malzemeleri doğal ve Karadeniz’den geliyormuş.

Kilo problemi yaşamıyor musunuz?
Şu an 50 kiloyum. Gençken değil ama yaşlanınca yenilen yağlar kilo olarak yerleşiyor vücuda. Fitness derslerine yazıldım. Hedefim; vücut hatlarımı daha sıkı hale getirmek, kaslarımı daha belirginleştirmek. Önemli olan zayıflık değil, kas oranının yüksek olması.

Devamı diğer sayfada

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here