Ana Sayfa Güzellik Hem nemlendirsin hem güneşten korusun!

Hem nemlendirsin hem güneşten korusun!

Artık güneşle ve güneşin zararlı ışınlarıyla iyice haşır neşir olmaya başladık. O halde güneş lekelerine, kırışıklıklara ve cilt hasarlarına karşı gelebilmek için nemlendirici kreminizin gücünü arttırmak gerekecek! Nem deposu özelliğiyle dikkat çeken bu kremlerle; cildinize ihtiyacı olan bakımı sağlarken, yüksek koruma faktörlü içeriğiyle güneşin zararlı etkilerinden de korunabilirsiniz.

Derleyen: Elif Gürsoy

Işıltılı bakım
Cilt kusurlarını kapatıyor ve pürüzlerin giderilmesine destek oluyor. Formülündeki aktif içeriklerle, doğal nemlendirme sürecini yeniden aktive ediyor ve hücrelerin içindeki su dolaşımını arttırmaya yardımcı oluyor.

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30 bakım kremi 40 ml 127,50 TL

Kırışıklığa düşman
Cilt duyularının nörobilimine odaklanarak, iki haftada kırışıklıkların giderilmesine yardımcı oluyor. Zengin, pamuksu krem; Reneura teknolojisi ile sinyalleri direkt olarak cilde iletiyor.

Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing günlük nemlendirici krem SPF 25 650 TL

Güneş de kimmiş?
Pürüzsüz ve rahatlatan dokusu ile eşit bir cilt tonu elde etmenize yardımcı oluyor. Formülündeki doğal UV filtreleri ile cildi güneşin neden olduğu yaşlanma işaretlerinden koruyor.

L’Occitane Immortelle Precious BB krem SPF 30 40 ml 265 TL

Korurken nemlendiriyor
Su tutma ve nemlendirme özelliği ile cildin her katmanının uzun süre nemli kalmasını sağlıyor. SPF 20 etkisi ile cildi zararlı güneş ışınlarından koruyor.

Yves Rocher derinlemesine nemlendiren güneş koruyuculu yüz kremi 64,90 TL

Eşit tonlar
İpeksi yapısıyla cildi nazikçe saran krem; parlak, ışıltılı, esnek ve kusursuz görünümlü bir ten yaratmaya yardımcı oluyor. Kirlilik karşıtı kapsülleri ile cildi zararlı etkenlerden koruyor. SPF 50 gücüyle cildi güneşin zararlı UV ışınlarından uzak tutmaya yardımcı oluyor.

Pure Beauty CC krem SPF 50 40 ml 39,90 TL

Yeniden yapılandırma
Cilde gençlik ışıltısı sağlarken, canlanmasına, sıkılaşmasına ve parlamasına yardımcı oluyor.

Teoxane Advanced Perfecting Shield SPF 30 bakım kremi 791 TL

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here