Hem şık hem rahat

0

Nike, Puma ve Adidas’ın yeni koleksiyonlarına ait kataloglar elimize ulaştı ve sayfaları büyülenmiş bir şekilde çevirdik. Özellikle Nike’ın ünlü sporcularla yaptığı çekimler ve onların giydikleri kıyafetler inanılmaz şıktı! İşte onların arasından seçtiklerimiz…

Elif Duran

DANS ET ZAYIFLA

Dans etmek sadece eğlenmek değil form tutmak için de harika bir yol! Eğer fitness hareketleri yaparken zorlanıyor ya da spor yaparken sıkılıyorsanız size tek tavsiyemiz. Her gün en az yarım saat dans etmeniz. Örneğin sabahları her zamankinden yarım saat daha erken kalkabilir ve çok hafif bir kahvaltıdan sonra kulaklıklarınızı takarak dans edebilirsiniz. Böylece hem kalori yakacak hem de güne eğlenerek neşeli ve enerjik başlayabileceksiniz. Üstelik bu yolla 1 hafta içinde yaklaşık 1 kilo vermeniz mümkün.

YOGA & STRECH & DANS

Yoga, streching ve dans hareketlerinin belirli bir müzik eşliğinde hızlı ve kesinti verilmeden yapılması şu aralar tüm dünyada çok popüler. Yoga&Strech&Dans olarak adlandırılan bu fitness dalı, hem kaslarınızı güçlendiriyor hem de kardiovasküler sisteminizi en iyi şekilde çalıştırıyor. Bu dalı tercih edenler en uygun müzik türlerinin chill-out ve new age olduğunu belirtiyorlar. Kendinizi daha formda, daha güçlü ve enerjik hissetmek için mutlaka deneyin!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here