Her cildin ihtiyacına göre seriler

Tam olarak temizlenmeyen, kir, yağ ve ölü hücrelerden arındırılmayan cilt, siyah nokta, parlama, sivilce gibi pek çok farklı problemin oluşmasına davetiye çıkarır. Her cilt probleminin çaresinin farklı olduğuna dikkat çeken Neutrogena, yenilenmiş serileri ile, sivilce, siyah nokta, parlama yada matlık gibi cilt problemlerine uygun ürünlerle cevap veriyor.

Neutrogena®, dermatologlarla birlikte geliştirilmiş yeni “Sivilce Karşıtı”, “Siyah Nokta Karşıtı”, “Parlama Karşıtı” ve “Canlandırıcı” serileri ile cilt problemlerine özel çözümler sunarken, yağsız içerikleri, etkili formülleri ve kolay kullanımlı ambalajları ile her cildin ihtiyacına uygun ürünler sunuyor.

Neutrogena® Sivilce Karşıtı Seri, Günlük Temizleme Jeli, pürüzsüz ve sağlıklı görünen bir cilt için sivilcelerle savaştığı ve yenilerinin oluşumuna karşı cildi koruduğu klinik olarak kanıtlanmıştır. Yağsız formülüyle cildin doğal dengesinin korunmasına yardımcı olur. Sivilce Karşıtı Seri, Günlük Temizleme Jeli , Pürüzsüzleştirici Peeling Jel, SOS Sivilce Jeli ve yağsız yüz nemlendiricisiden oluşan geniş ürün yelpazesi sivilcelerle savaşta etkili bakım seçenekleri sunuyor.

Neutrogena® Siyah Nokta Karşıtı Seri, etkin formülü ile ilk günden itibaren tıkanmış gözenekleri açıyor ve siyah noktaların azalmasına yardımcı oluyor. Düzenli olarak kullanıldığında siyah noktaların azalmasına yardımcı olduğu gibi yeniden siyah nokta oluşumunu da engelleyen seri, gözeneklerin görünümünü azaltıyor. Siyah Nokta Karşıtı Serisi, Günlük Peeling Jel, Siyah Nokta Temizleyici Tonik’den oluşuyor.

Neutrogena® Parlama Karşıtı Seri, cildindeki açık gözenekler ve parlamadan şikayet edenler için ideal. Misket limonu içeren seri, yenilenmiş doğal Aloe Vera’lı formülü ile pürüzsüz bir cilt vadediyor. Ciltteki yağlanmayı gözle görülür oranda azaltan ve gözenekleri sıkılaştıran Parlama Karşıtı Seri; Temizleme Jeli ve Peeling Jel olmak üzere iki etkili üründen oluşuyor. Cildi kurutmadan gün boyunca yağdan parlamasını önlüyor.

Neutrogena® Canlandırıcı Seri ise, temiz, ferah ve ışıltılı bir cilde sahip olmak isteyen tüketiciler için geliştirildi. Eşsiz pembe greyfurt içeriği ile Canlandırıcı Seri; yüz temizleme jeli ,günlük peeling jeli ve yağsız nemlendiriciden oluşuyor. Seri, canlandırıcı formülü ile cildi kurutmadan temizlerken pembe greyfurtlu içeriği ile de duyuları harekete geçirerek cilde ferah bir his kazandırıyor. Yağsız formüllü nemlendiricisi ile cildi tazeliyor. Seri lekelenmeye eğilimli ciltler için de uygun olma özelliği ile ön plana çıkıyor.

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here