Diğer
  Ana SayfaGüzellikHollywood ünlülerin yaptırdığı Vampire Facelift nedir? Ne işe yarar?

  Hollywood ünlülerin yaptırdığı Vampire Facelift nedir? Ne işe yarar?

  -

  Opr. Dr. Arif Eroğlu, “Vücudunuzun elastin ve kolajen liflerinin gevşemesi ile oluşan elastikiyet kaybının geriye dönmesini, lekelerinizin geçmesini, cildinizin sıkılaşmasını ve gençleşmesini istiyorsanız Hollywood ünlülerinin vazgeçemediği Vampire Facelift’ten yararlanabilirsiniz” diyor. Peki Vampire Facelift nedir? Vampire facelift’in faydaları nelerdir? Vampire facelift ne işe yarar? İşte yanıtı…

  Opr. Dr. Arif Eroğlu, basında Kim Kardashian ile bilinmeye başlanan Vampire Facelift’in,  Bar Rafielli, Ben Stiller ve Gisele Bundchen da yaptırdığı, giderek tüm dünyada popülerliği artan uygulama olduğunu, aynı zamanda ‘Red Carpet’ uygulaması olarak da tanındığını ifade etti.

  Doğru kullanıldığında yararlı olan güneş ışınları, kontrolsüz ve gelişi güzel maruz kalındığında cilt sağlığını tehdit eden bir düşman gibi oluyor. Ağır çevresel faktörler, stres, uykusuzluk, sigara gibi kötü alışkanlıklar cilt yapısını bozuyor.

  Son dönemlerin yenilikçi ve natürel bir anti-aging yöntemi olan Vampire facelift’in kişinin kendi kanı kullanıldığı için alerji riski taşımadığı belirtiliyor. Yenilenirken değişmek istemeyen; dolgu, botoks gibi işlemlerden korkan, magazin ve siyaset dünyasında olup mimiklerini kaybetmek istemeyenler için öneriliyor.

  - Advertisement -

  VAMPIRE FACELIFT NASIL YAPILIR?

  Opr. Dr. Arif Eroğlu, ‘Vampire Facelift, kişinin kendi kanının kullanılmasıyla yapılan bir uygulamadır.  Alınan 60 cc kan özel  santrifüjü Magellan yardımıyla tedavi için hazırlanır. Trombositler ve büyüme faktörleri kapalı sistem sensörlü özel bir santrifüj ile ayrılır. PRP de cc’de ortalama 600-900 bin platelet elde edilirken Vampire Facelift’de platelet sayısı 6 – 8 milyondur. Bir PRP de en fazla 4-6 kat platelet varken Vampire Facelift’de bu oran ortalama 24 katına çıkar. İçerdiği büyüme faktörleri ve sitokinler hesaplandığında tedavi edici ve yenileyici etkisinin PRP’den daha güçlü olduğu iddia ediliyor’ dedi.

  VAMPIR FACELIFT NE İŞE YARAR?

  Vampire Facelift, sarkmaları, hacim kayıplarını, estetik görünümünü kaybeden yüz hatlarını, lekeleri, damarsal lezyonları, kırışıklıkları onarmaya yardımcı oluyor. Aynı zamanda doğal bir genç görünüm kazandırmaya da destek oluyor. Uygulama sonrasında cilt dokusundaki sarkmalar ve mat görünüm yerini daha sağlıklı, parlak ve gergin bir cilde bırakıyor.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz