Diğer
  Ana SayfaModaİçinizi ısıtacak öneriler...

  İçinizi ısıtacak öneriler…

  -

  Buz gibi esen rüzgar ve soğuk hava… İşte nefis bir tabloyu çağrıştıran karlı dağlarda olmanın birazcık “ürperten” yanı. Oysa, en soğuk havalarda bile çeşitli yöntemlerle ısınmak ve bu güzel ortamın tadını doyasıya çıkarmak mümkün.

  Elif Duran

  CİLDİNİZ İÇİN KAR TANELERİ

  Kar topu oynamanın , karların içinde yuvarlanmanın cildinizin güzelliği için faydalı olduğu hiç aklınıza gelir miydi? Karın teninize teması kan dolaşımını hızlandırıyor ve bu da sağlıklı, pembe yanaklara sahip olmanızı kolaylaştırıyor. O zaman kalın yünlü kazak, bere ve atkınızla su geçirmeyen montunuzu ya da yeleğinizi giydikten sonra kendinizi karlara atabilir, tıpkı bir çocuk gibi bol bol kar topu oynayarak eğlenebilirsiniz.

  SICAK BUZ KIRICILAR
  Sıcacık bir fincan kakao, kahve, salep ya da şarap… Bu içecekler soğuğa karşı daha dayanıklı olmanızı sağlayacak. İşte sıcak şarap yapmak isteyenler için pratik bir tarif. 1 litre kırmızı şarap, 1 bardak su, 60 gr. şeker, 3 çubuk tarçın, bir tutam karanfil, 2 dilim limon. Şekeri ve diğer malzemeleri suda kaynatın, soğumaya bırakın. Sonra şarabınıza bu karışımı ekleyip çok kısık ateşte ısıtın.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz