Diğer
  Ana SayfaGüzellikİddialı olmak bu sezonun ilk hedefi

  İddialı olmak bu sezonun ilk hedefi

  -

  1273239484-1İlkbahar ve yaz sezonunda, modanın gerisinde kalmak istemiyorsanız, işe makyajınızla başlamanızı tavsiye ederiz. Bu sezon renkler, sadece kıyafetlere değil, yüzünüze de yansırken, ne kadar cesur olduğunuzu makyajla gösterme imkânını yakalayacaksınız.

  MORUN CAZİBESİ
  Mor, 2010 ilkbahar-yaz sezonunda karşımıza çıkacak en iddialı renklerden biri olacak. Öyle ki, gözlerinizi mosmor boyadığınızda kimse sizi yadırgamayacak. Koyu renklerin yanında eflatun, lila da gözde renkler arasında.

  1273239484-0BEYAZDAN KORKMAYIN
  Bu sezon beyaz, kış sezonunda moda olan grinin tahtını sarsacak gibi görünüyor. Eskiden olsa bembeyaz gözlerle solgun görüneceğinizi düşünürdünüz; fakat ilkbaharda herkesin gözleri beyaza bürünecek. Göz kapağınızın üzerine açık bir ton sürerken, alt kirpiklerinizin altına beyaz sürebilir ya da üst kapağınızı tamamen beyaza boyayabilir ve gözünüze lila tonlarında bir kalem çekerek bütünlük yaratabilirsiniz.

  EYELINER’A DEVAM
  Kış aylarında büyük bir adım atarak makyaj trendlerinin vazgeçilmezi olan eyeliner, ilkbahar sezonunda da karşımıza çıkıyor. Tek bir farkla sadece siyah ya da kahverengi eyeliner kullanmak yerine bu sezon mor, mavi ya da yeşil bir eyeliner kullanabilirsiniz. Çok kalın olmadan kirpik diplerinize çekebileceğiniz eyeliner, gözlerinizi çarpıcı hale getirecek.

  - Advertisement -

  Nilgün Yıldız
  Haberin devamı 2010 Mart sayısında  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz