Karma Astrolog Elif Bozkurter


Ana Sayfa Burçlar ve Astroloji İkizler Burcu’nda Ay Tutulması gerçekleşti! İşte burçlara etkisi

İkizler Burcu’nda Ay Tutulması gerçekleşti! İşte burçlara etkisi

30 Kasım saat 12:29’da İkizler Burcu’nun 8 derecesinde ”Ay Tutulması” gerçekleşti. Peki, Ay tutulmasının etkileri nasıl olacak? 30 Kasım 2020 Ay Tutulması ile bizleri neler bekliyor? Tutulmadan etkilenecek burçlar hangileri? Karma Astrolog Elif Bozkurter 30 Kasım 2020 Ay tutulması ile detaylarını anlatıyor… 

30 KASIM PARÇALI AY TUTULMASI VE ETKİLERİ *

2020 yılının son Ay Tutulması, “Mikron” bir tutulmadır yani dünyaya olan mesafesi uzaktır ancak etkileri serttir ve doğa olaylarını tetikler.

Ay Tutulması Aldebaran hattında gerçekleşeceğinden Aldebaran sabit yıldızı etkileri hissedilecektir.

Dört büyük kraliyet yıldızından biri olan bu yıldız “Doğunun Bekçisi” olarak da anılır ve aynı zamanda “Melek Mikail” ile alakalıdır dolayısıyla doğa olaylarını tetikler!

Anın haritasında yükselen Kova burcu olacak ve tutulma 4.evde gerçekleşecek. Ailenizi ilgilendiren bazı olaylar yaşayabilirsiniz ancak bu olaylardan özgürleşmek isteyeceksiniz ve gökyüzü sizi bu konu da destekleyecek. Tutulma 4/10 aksında gerçekleşeceğinden dolayı kariyer alanınızda etki altında olacak ve iş yerinizde canınızı sıkan olaylardan sıyrılma eğilimde olacaksınız.

30 kasım 2020 ay tutulması

GİZLİ DÜŞMANLIKLAR ORTAYA ÇIKACAK!

Tutulmanın apeksi Neptün olduğundan kandırılmaya, dolandırılmaya, hayal kırıklığına, zehirlenmeye, salgın hastalığın yayılmasına açık bir süreç dikkatli olmanızı öneririm. 2002 yılını anımsayın o yıl neler yaşandıysa benzeri yaşanabilir!

Ülkemizin ise 12.evinde gerçekleşecek olan tutulma tüm gizli düşmanlıkların ortaya çıkacağı ülkemizin üzerinde yapılan planların ayyuka çıkacağı bir süreç olacak.

COVİD-19 SAYILARINDA ARTIŞ OLABİLİR!

Aynı zamanda hapishaneler veya hastaneler ile ilgili bir takım olaylar yaşanabilir özellikle bu dönem gene Covid-19 sayılarında artış gözlemlenebilir.

12.ev kapalı alanları temsil ettiğinden tamamen eve kapanabilir veya belirli saatlerde daha sert kurallar getirilebilir. Belki seyahat etme kısıtlandırılması ve eğitim ile ilgili yeni kurallar getirilebilir..

Şunun şurasında 2020’nin bitmesine 1 ay kaldığını düşünerek biraz daha sabırlı olmanızı tavsiye ediyorum.

30 KASIM AY TUTULMASI VE BURÇLARA ETKİLERİ *

Tutulmadan en çok; İkizler, Başak, Balık, Yay burçları etkilenirken, Terazi ve Kovalar daha şanslı olacaklar.

KOÇ BURCU

Koçlar; kardeşleri, yakın akrabaları ile ilgili gelişmeler yaşarken kısa yolculuklar yapabilirler

BOĞA BURCU

Boğalar; maddi kaynaklarında artış yaşayabilirler ancak ekstra harcama yapmamaya dikkat etsinler.

İKİZLER BURCU

İkizler; burcunuzun üstünde gerçekleşecek bu tutulma kadersel olaylar yaşamanıza ayrıca fiziksel görüntünüzde değişiklik yapmanıza sebebiyet verebilir.

YENGEÇ BURCU

Yengeçler; Ay yöneticiniz olduğu için üzerinizde baskı hissedebilir ve gergin olabilirsiniz. Ayrıca bilinçaltınız karışabilir arkanızdan çevrilen gizli saklı ne varsa gün yüzüne çıkacaktır.

ASLAN BURCU

Aslanlar; sosyal alanlarda yıldızınız parlayacak çok daha aktif ve sosyal olacaksınız arkadaş ortamlarında göz önünde olacaksınız.

BAŞAK BURCU

Başaklar; kariyer alanınızda olumlu veya olumsuz gelişmeler yaşayabilir, gereğinden çok daha fazla çalışabilirsiniz

TERAZİ BURCU

Teraziler; beklediğiniz hukuksal bir olayınız varsa sonuca bağlanabilir, beklemediğiniz bir anda uzak yola gidebilirsiniz. Yüksek öğrenim yapanlar içinde şanslı bir dönem olacaktır

AKREP BURCU

Akrep; borçlarınızı ödemek, kredi almak ve yapılandırma yapmak için güzel bir fırsat yakalayabilirsiniz ayrıca hisleriniz gene tavan yapacaktır.

YAY BURCU

Yay; siz de İkizler burcu gibi kadersel majör olaylar yaşayabilir, evlilik ortalık konularınızda gelişme yaşayabilir veya adım atabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Oğlaklar; bu dönemde sağlığınıza biraz dikkat etmenizde yarar var. Aynı zamanda çalışanlarınızla ilgili olaylar yaşayabilirsiniz.

KOVA BURCU

Kovalar; sahnede ve göz önünde olacaksınız, yeni bir aşk yaşama olasılığınız yüksek. Çocuk sahibi olanlar çocuklarıyla ilgili gelişmeler yaşayabilir.

BALIK BURCU

Balıklar; ailenizle ve evinizde vakit geçirebilir, ailevi konularınız gündeme gelebilir ve ev değişikliği yapabilirsiniz.

Herkesin ve bütünün en yüksek hayrına olsun…

https://www.instagram.com/elifliastroloji/

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here