Işıltı katacak allıklar

Sizce de yeni yıl, iddialı ve ışıltılı bir başlangıcı hak etmiyor mu? Bu başlangıcı bizim gibi en dikkat çekici şekilde yapmak istiyorsanız, işe makyaj stilinizden başlayın. Farklı ton ve dokulardaki ışıltı katan allıklar doğru makyaj konusunda size yol gösterecek…

Yazı: Elif Gürsoy

Doğal ve belirgin
Yeni yılda da makyajınızı sade ve uçuk tonlarla tamamlamak isteyenlerdenseniz, yanaklarınızda hafif ışıltılı dokunuşlarla doğal bir güzellik yakalayabilirsiniz.

Elf Baked Highlighter allık 59,90 TL

Sedefli doku
İpeksi yumuşaklığıyla parlak bir bitişe sahip bu allık, kadifemsi formülünün yanı sıra istediğiniz ölçüde ışıltıyı yakalamanıza olanak sağlıyor.

Erdem for Nars Strange Flowers allık 140 TL

Sempatik ifade
Cildin gün boyu kusursuz görünmesine yardımcı olan Deborah Milano Hi-Tech allık, N°63 Apricot ve N°64 Rose isimli şeftali ve pembe tonlarındaki renk seçeneklerini, tercihini doğallıktan yana kullananların beğenisine sunuyor.

Deborah Milano Hi-Tech N°63 Apricot allık 46,90 TL

Şirin pembe
Doğal tonu ve uzun süre kalıcılığıyla tüm cilt tiplerine uyum sağlıyor. Solgun teninize koleksiyonda yer alan turuncu ve pembe tonlarıyla veda edebilirsiniz.

Sephora Collection Colorful Blush allık 54,90 TL

Işıltılı güzellik
Yüzde 100 saf Argan yağı ve egzotik içerikleri ile cildinizi canlı, doğal ve aydınlık bir görünüme kavuşturuyor. Besleyici yapısı sayesinde cildinize uzun süreli nem ve ışıltılı kazandırıyor.

Physicians Formula Argan Wear Rose allık 82 TL

Uyumlu tonlar
İpeksi dokusu ve makyajınıza uygun renkleriyle, yanaklarınıza canlılık ve parlaklık kazandırıyor. Gün boyu kalıcılık sağlıyor.

Golden Rose Terracotta Blush On sedefli allık 44,91 TL

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here