Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiJupiter retro hareketine başladı! Bizi neler bekliyor?

  Jupiter retro hareketine başladı! Bizi neler bekliyor?

  -

  Satürn ve Plütondan sonra üçüncü ağır gezegenimiz Jüpiter’de retro halayına katıldı. Peki, Jupiter Retrosu hangi tarihler arasında? Jupiter retrosu bizi nasıl ve ne kadar etkileyecek? Karma ve Spiritüel Astrolog Elifliastroloji sizler için yorumladı.

  JUPİTER RETROSU NE ZAMAN?

  14 Mayıs&13 Eylül tarihleri arasında Jüpiter retro hareketini sürdürecek ve tabiki gezegen enerjisini tam yansıtamayacak.

  JUPİTER RETROSUNDA BİZLERİ NELER BEKLİYOR?

  Jüpiter retrosu, öz değerlerimizi sorgulamamız ve ektiğimizi nasıl biçeceğimizi manevi olarak neler yaşadığımızı ve yaşayacağımızı sorgulatacak. Jüpiter retro döneminde hukuksal bazı sorunlar, din ve din adamlarıyla ilgili sansasyonel olaylar, yurt dışı ile ilgili işlerinizde problemler yaşanabilir. Bu dönemi şifalandırmanın en güzel yolu maneviyata dönmektir çünkü Jüpiter yazılı olmayan ahlak yasasıdır.

  Sivri yönlerimizi törpülenmeli, özümüze inmeli, yapılan hatalardan dönmeli ve mümkünse kötü karma yaratmamalısınız.

  GÖKYÜZÜNÜN İYİLİK GEZEGENİ JUPİTER

  Gökyüzünün iyilik gezegeni olan Jüpiter’in sınavını hakkıyla verirseniz mükafatınızda büyük olur. Haritanızda Jüpiter hangi evdeyse o ev konuları hakkında sınanacak ve retrodayken Jüpiter’in desteğini alamayacaksınız ancak bu süreyi iyi değerlendirdiğinizde süprizi büyük olabilir şimdiden uyarısını yapıyım. 

  - Advertisement -

  Unutmayalım ki “Biçtiğine bakarken ektiğine bakacaksın” siz buna ister “Karma” deyin ister “İlahi Adalet” ama bu sistem asla şaşmaz. 

  Kalbinizi ve niyetinizi asla bozmayın ve iyilikten ayırmayın, iyi düşünün evrenin çekim yasası çalışsın, iyi konuşun rezonansla iyi enerjileri kendinize çekin unutmayın söz büyüdür konuştuklarınıza dikkat edin.

  Düşüncelerinize dikkat edin çünkü düşüncelerin yarattığı enerji o kadar güçlüdür ki gerçekleşir o yüzden kendiniz veya bir başkası için düşündüklerinize dikkat edin..

  Yaşlıya, çocuğa, hayvana, düşküne sahip çıkın el verin unutmayın ki en ihtiyacınız olduğu anda Yüce Yaratan’ın eli size değer..

  Sözün özü bir kelebeğin ömrü kadardır hayat ne kırmaya gelir ne kırılmaya…

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....