Elifliastroloji Karma ve Spiritüel Astrolog

Jupiter retro hareketine başladı! Bizi neler bekliyor?

0
348

Satürn ve Plütondan sonra üçüncü ağır gezegenimiz Jüpiter’de retro halayına katıldı. Peki, Jupiter Retrosu hangi tarihler arasında? Jupiter retrosu bizi nasıl ve ne kadar etkileyecek? Karma ve Spiritüel Astrolog Elifliastroloji sizler için yorumladı.

JUPİTER RETROSU NE ZAMAN? *

14 Mayıs&13 Eylül tarihleri arasında Jüpiter retro hareketini sürdürecek ve tabiki gezegen enerjisini tam yansıtamayacak.

JUPİTER RETROSUNDA BİZLERİ NELER BEKLİYOR? *

Jüpiter retrosu, öz değerlerimizi sorgulamamız ve ektiğimizi nasıl biçeceğimizi manevi olarak neler yaşadığımızı ve yaşayacağımızı sorgulatacak. Jüpiter retro döneminde hukuksal bazı sorunlar, din ve din adamlarıyla ilgili sansasyonel olaylar, yurt dışı ile ilgili işlerinizde problemler yaşanabilir. Bu dönemi şifalandırmanın en güzel yolu maneviyata dönmektir çünkü Jüpiter yazılı olmayan ahlak yasasıdır.

Sivri yönlerimizi törpülenmeli, özümüze inmeli, yapılan hatalardan dönmeli ve mümkünse kötü karma yaratmamalısınız.

GÖKYÜZÜNÜN İYİLİK GEZEGENİ JUPİTER *

Gökyüzünün iyilik gezegeni olan Jüpiter’in sınavını hakkıyla verirseniz mükafatınızda büyük olur. Haritanızda Jüpiter hangi evdeyse o ev konuları hakkında sınanacak ve retrodayken Jüpiter’in desteğini alamayacaksınız ancak bu süreyi iyi değerlendirdiğinizde süprizi büyük olabilir şimdiden uyarısını yapıyım. 

Unutmayalım ki “Biçtiğine bakarken ektiğine bakacaksın” siz buna ister “Karma” deyin ister “İlahi Adalet” ama bu sistem asla şaşmaz. 

Kalbinizi ve niyetinizi asla bozmayın ve iyilikten ayırmayın, iyi düşünün evrenin çekim yasası çalışsın, iyi konuşun rezonansla iyi enerjileri kendinize çekin unutmayın söz büyüdür konuştuklarınıza dikkat edin.

Düşüncelerinize dikkat edin çünkü düşüncelerin yarattığı enerji o kadar güçlüdür ki gerçekleşir o yüzden kendiniz veya bir başkası için düşündüklerinize dikkat edin..

Yaşlıya, çocuğa, hayvana, düşküne sahip çıkın el verin unutmayın ki en ihtiyacınız olduğu anda Yüce Yaratan’ın eli size değer..

Sözün özü bir kelebeğin ömrü kadardır hayat ne kırmaya gelir ne kırılmaya…

YAZARIN DİĞER YAZILARI

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here