Kadersel Ruh Eşi Juno ve Ay Kavuşumu başladı!

28 Haziran Pazar günü; Ay Terazi Burcuna geçiş yapacak ve astrolojide “Kadersel Ruh Eşi” dediğimiz Juno asteroidi ile kavuşum yapacak. Peki, Juno’nun ay ile kavuşumu bize neler getirecek? Kadersel Ruh Eşi Juno ve Ay Kavuşumu ile kimler aşktan yana şanslı olacak? Elifliastroloji Karma ve Spiritüel Astrolog Elifliastroloji yorumluyor…

Juno; bir burçta yaklaşık 133 gün kalır ve güneş etrafında ki yörüngesini 1594 günde tamamlar. Juno yani mitolojide ki adı Hera; Yunan mitolojisinde Zeus’un eşi ve aynı zamanda ablası’dır.

EVLİLİK KRALİÇESİ JUNO *

“Evlilik Kraliçesi” olarak anılır. Juno doğum haritalarında özellikle kadın haritalarında kadersel eşin kişiliği hakkında bilgi verirken erkek doğum haritalarında ise kadınlarla yapılan ortaklıkları veya kadın çalışanları gösterir.

juno ve ay kavuşumuErkek haritalarında ise genelde eş özelliklerini Venüs’ün hangi burçta olduğu ve açıları verir. Analiz esnasında Juno’nun, Mars & Venüs & Jüpiter ve Ay açıları önemlidir ve herkesin haritasında farklılık gösterir.

28 Haziran Pazar günü gökyüzü haritasında ise hem Ay ve Juno Terazi burcunda kavuşum yapıyor, hem “Aşk Gezegeni Venüs’e” hemde aydın yüzümüz olan gitmemiz gereken yol “Kuzey Ay Düğümüne” 120 lik olumlu açı verirken “Şans Gezegeni Jüpiter’den” 120 lik açıyla destekleniyor.

TERAZİ BURÇLARI İÇİN ŞANSLI GÜNLER *

Mars Koç Burcundaki seyahatinde ki karşıtlık Juno ve Ay’ı desteklemese de genel gökyüzü göstergeleri aşktan yana yüzümüzü güldürüyor. Terazi Burcu ise direkt evliliği temsil ettiğinden dolayı şanslı bir kaç gün geçirebilirsiniz.

Ayrıca Juno Terazi; sizi herkesten ve her şeyden çok sevecek bir eşi, çekici, sosyal, sanat duygusu ve giyim zevki gelişmiş olan sevimli ve yumuşak huylu bir partneri
getirebilir şimdiden şansınız bol olsun…

https://www.instagram.com/elifliastroloji/

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here