Diğer
  Ana SayfaİlişkiKadınlar seks günlüğü tutarsa

  Kadınlar seks günlüğü tutarsa

  -

  Üç kadının seks günlüklerini okumak ister misiniz? Merak etmeyin, okuduğunuzdan haberleri var, zaten sizin için yazdılar…

  Erkeklerin her sekiz saniyede bir seks düşündüğünü söyleyen de var, günde 20 kez bu hayali kurduğunu iddia eden de… Sayı kaç olursa olsun onların seksi daha fazla düşündüğü konusunda birçok kişi hemfikir. Oysa yanılıyorlar, biz de seksi epeyce düşünüyoruz. Sadece bakış açımız farklı… Farklı işlerde çalışan ve evli olan üç arkadaşımızdan bir hafta boyunca seksi her düşündüklerinde akıllarından geçenleri not almalarını istedik. Bizi kırmadılar, hiç çekinmeden akıllarından geçen her şeyi yazdılar. Bu seks günlüklerinde mutlaka siz de kendinizden bir şeyler bulacaksınız.

   

  1. Hikaye: BİR ÖYLE, BİR BÖYLE

  - Advertisement -

  Başak, 38 yaşında, 7 yıllık evli, İzmir’de yaşıyor.

  1. gün

  08.00 Yeni bir haftaya başlıyoruz ve keşke dün akşam sevişseydik diye düşünüyorum çünkü hafta içi bu iş daha zor oluyor.

  08.30 Bu kıyafetin içinde yeterince seksi görünüyor muyum? Bugün birçok yere gideceğim, iyi görünmem lazım. 

  21.00 Bugün çok yorucuydu sevişmeden uyuma şansım var mı acaba?

  2. gün

  08.00 Akşam üşenmeyip seviştiğim için memnunum. Orgazm olamadım ama hem kocam mutlu oldu, hem de birkaç gün rahatım. 

  12.00 Okuduğum kitapta harika bir sevişme sahnesi vardı, bu akşam kocamın üstüne atlayabilirim. Acaba sürekli böyle kitaplar okusam bir süre sonra kanıksar mıyım yoksa hep istekli mi olurum? Deneyeceğim. 

  20.00 Kitabı açıp o bölümü tekrar mı okusam, kendimi çok yorgun hissediyorum. 

  3. gün

  07.00 Gece sevişmedik ama çok seksi bir rüya gördüm. Kitabın etkisiyle olsa gerek… Şimdi kocamı şaşırtacağım.

  09.00 Güne sevişerek başlamak da güzel bir fikirmiş. Kendimi çok iyi ve çok seksi hissediyorum. Tüm kaslarım gevşemiş durumda.

  22.00 Günde bir kez yeter, iyi geceler…

  4. gün

  14.00 Bugünkü toplantıda rastladığım adamın elleri beni benden aldı. Sadece elleri ile seksi olabilir mi bir erkek? Oluyormuş… 

  22.00 Bu gece yalnızım. Seks yok, açıkçası ihtiyacım da yok. 

  5. gün

  07.30 Cuma günlerini seviyorum. Tüm gerilimlerimden kurtulduğum gün ve bu nedenle seksi daha çok düşünüyorum. Akşam ne yapsak?

  12.00 Harika bir yere yemeğe gidiyoruz. Kocama teşekkür için seksi bir mesaj attım.

  21.00 Alkol ne yapıyor da insan seksi bu kadar düşünür oluyor. Eve gitmemize daha birkaç saat var ama ben şimdiden kafamda sahneler kurmaya başladım.

  6. gün

  10.00 Müthiş bir geceydi. Başım ve tüm vücudum ağrıyor. Hafta sonları seks bir başka oluyor. 

  12.00 Kuaförde komple ağda yaptırdım ve o sırada akşamı düşündüm. Hala istekliyim, harika!

  20.00 Bu akşam evdeyiz, dünden dolayı kendimi yorgun hissediyorum, galiba film izlerken uyuyakalacağım. 

  7. gün

  10.30 Dün gece kanepede uyumuşum, bu sabah kocamın okşamaları ile uyandım. Açıkçası uyuyor numarası yapmak istedim ama nasıl becerdiyse beni her anlamda uyandırmayı başardı. Zihnim istemese bile bedenim düzenli seks istiyor sanırım. Kısa, öz ama doyurucu bir seksle güne merhaba!

  22.00 Yeni bir hafta başlıyor, sadece uyumak istiyorum, kimse bana seksten bahsetmesin. 

   

  GECENİN PLANINI GÜNDÜZDEN YAPIN

  İlişki uzmanlarının evlilikte seksi ateşlemek için verdiği önerilere bir göz atın.

  1. İşi gündüzden planlayın. Seksi mesajlar, iç çamaşırları ya da size özel başka taktikler. Akşam yaşanacak sekse zihninizi gündüzden hazırlarsanız bedeniniz de daha kolay adapte olacaktır.

  2. Farklı giyinin. Kırbaçlar ve topuklu ayakkabılardan bahsetmiyoruz. Ama zaman zaman iç çamaşırı ve gecelik koleksiyonunuzu elden geçirmenizde fayda var.

  3. Şekerleme yapın. İş yerine giderken ya da eve geldikten hemen sonra biraz kestirin ki gece televizyonun karşısında uyuyup seksi es geçme riskiniz azalsın.

  4. Teknolojiyi kapatın. Gün boyu elinizden düşmeyen telefonunuz, tabletiniz ve hatta televizyonunuz ile zaman zaman vedalaşın. Sadece birbirinizle ilgilenin. 

  5. Konuşun ve bakışın. Gününüzün ayrıntılarını, yeni fikirlerinizi ve hislerinizi paylaşın ve bunu yaparken zaman zaman birbirinizin gözlerinin içine bakın, bağlantı kurun.

  6.Daha önce denemediğiniz her şeye karşı esnek olun. Neler yaşamak istediğnizi konuşun, hatta liste yapın.   CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz