Diğer
  Ana SayfaFit MenKadınların son tutkusu: TAYLOR LAUTNER

  Kadınların son tutkusu: TAYLOR LAUTNER

  -

  Taylor LautnerTWILIGHT FİLM SERİSİ İLE ADINDAN BAHSETT İREN TAYLOR LAUTNER, SON ZAMANLARDA GENÇ KIZLARIN GÖZDESİ… İTİRA F EDİN, AKLINIZDA HEP AYNI SORU VAR: ‘NE BULUYORLAR BU ADAMDA?’ BİZ SİZE SÖYLEYELİM…

  KASLI BİR VÜCUT İÇİN…
  Bildiğiniz gibi Twilihgt bir fi lm değil, devamı olan bir seri. Taylor, ilk fi lmde sessiz sakin bir karakterken, serinin ikinci bölümünde bir kurt adama dönüşüyor. İşte bu nedenle, onun iki fi lm arasında vücudunu geliştirmesi gerekiyordu. O da bunu fazlasıyla başardı; bir ergenden güçlü bir erkeğe dönüştü. Düzenli egzersizle bunu siz de yapabilirsiniz. Taylor’ın fitness eğitmeni Jordan Yuam; şu an hiç kasınızın olmamasının aslında bir avantaj olduğunu söylüyor. Çünkü bu daha kısa sürede sonuç almanızı sağlıyor. Siz de hemen bir profesyonelle çalışmaya başlayın.

  BEYAZ DİŞLER!
  Gülen bir yüz ve beyaz dişler, bir kadının aklını başından almak için size gereken anahtarlar. Beyaz dişlere kavuşmak sandığınız kadar zor değil, eğer dişleriniz kahveden ya da sigaradan çok fazla sarardıysa mutlaka bir diş hekimine başvurmalısınız. Çünkü bunların dişlerde bıraktığı iz sandığınız kadar basit değil ve özel tekniklerle temizlenebiliyor. Daha hafif sararmalaraysa kendi kendinize çözüm bulabilirsiniz. Siyah çay, kahve ve sigarayla aranıza mesafe koyun. Her yemekten sonra ağzınızı çalkalayın, günde iki defa dişlerinizi fırçalayın. Karbonat içeren macunları her gün olmamak kaydıyla kullanın. Arıtıcı gıdalar yemeye çalışın; doğal diş fırçası olarak bilinen elma, çiğ havuç, patlamış mısır ve kereviz akşam yemeğinden sonra yenildiğinde ciddi fayda sağlıyor.

  ELLER ÖNEMLİ…
  Erkekler kadınların fiziğine çok önem veriyor, bu doğru. Tabii kadınlar da erkeklerin boyuna posuna, gözüne, kaşına bakıyor. Ama onlar için en önemli fiziksel özelliklerin başında, eller yer alıyor. Bakımlı eller, bir kadının, bir erkeği gözüne kestirmesi için olmazsa olmaz. Manikür yaptırmaktan çekinmeyin. Bu erkekliğinizden hiçbir şey götürmez, korkmayın!

  Gözde Kaynak
  Devamı Formsante Dergisi Kasım 2010 Sayısı Man Ekinde…  Önceki İçerik
  Sonraki İçerik

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz