Diğer
  Ana SayfaSağlık''Karadenizliyim, sebzeye bayılırım''

  ”Karadenizliyim, sebzeye bayılırım”

  -

  Asmalı Konak’ın kıpır kıpır, muzip kızı, pek çoğumuz gibi kilo almaya müsait olmaktan şikayetçi. Sebze ağırlıklı beslenmeyi tercih ediyor.

  Milyonları ekrana bağlayan bir dizide oynamak, 25 yaşındaki Eylem Yıldız'ın hayatını değiştirmiş oldu. Doğal oyunculuğu da gözlerden kaçmadı.Kendisini dizinin çekimlerinin tamamlandığı bir sırada yakaladık. Bir gece önce ekip arkadaşlarıyla sabaha kadar oturmuş ama yine de enerjik ve cıvıl cıvıl. Eylem, dizinin, sinema filmi olarak çekilecek son bölümü için New York'a gidiyor. Asmalı Konak'ın nasıl biteceği ile ilgili ser verip sır vermedi.

  Mekan olarak Park Orman Pine Club'ı seçtik. Mönü sağlıklı yaşam felsefesinden şaşmak istemeyenler için ideal.Vejeteryanlar için de geniş seçim imkanı var.Havuza karşı ferah bir ortamda sohbet edebiliyorsunuz.

  Eylem Yıldız'ın yemekle arası oldukça iyi. Yemeyi de yapmayı da seviyor. Hatta katıldığı bir TV programında on dakikada kurabiye yapıvermiş. Eylem zeytinyağlıları tercih ediyor. Zeytinyağlı pırasa ve fasulye pişiriyor! Dolma sarmamış çünkü sıkıntılı buluyor ama her türünü yemeye bayılıyor. Karadenizli olduğu için sebzesiz yapamazmış. İtalyan yemeklerini de seviyor. Güzel tortellini yaparmış ama kilo sorunu yüzünden her zaman değil.

  Eylem, bir sanatçı olarak bazı şeylere dikkat ediyor. Mesela hiç kola içmezmiş, dondurma, kızartma ve patates hayatında yok. Hem sevmiyormuş hem de bünyesi kilo almaya müsait olduğu için yemiyor. Yemeklerden 10-15 dakika önce su içiyor böylece yediklerinin vücuda yağ olarak karışmasını engelliyor.

  - Advertisement -  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz