Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiKasım 2020 aylık astroloji yorumu ve bu ay bizi bekleyenler...

  Kasım 2020 aylık astroloji yorumu ve bu ay bizi bekleyenler…

  -

  Kasım ayına 31 Ekim akşamı saat 17:49 da Boğa Burcunda gerçekleşmiş olan ‘’Mavi Dolunay’ın’’ etkileriyle giriyoruz. Peki, Kasım ayında genel olarak bizleri neler bekliyor? Kasım 2020 aylık astroloji detayları ve İşte Karma Astrolog Elif Bozkurter’in Kasım 2020 aylık astroloji yorumu…

  KASIM 2020 ASTROLOJİSİNDE BİZLERİ NELER BEKLİYOR?

  Ekim ayı yazımda belirtmiştim ancak hatırlamanız için  kısa bir özetlersek  ‘’Mavi Dolunay’’ en son 2. Dünya Savaşı zamanın da gerçekleşmiş bir doğa olayı çünkü bildiğiniz üzere bir ayın içerisinde sadece 1 Yeni Ay ve 1 Dolunay gerçekleşir yani 1 yılda toplam 12 tane Yeni Ay 12 tane Dolunay gerçekleşir. Ancak 2020 yılı genel olarak sıra dışı bir yıl olduğundan 60 yıl sonra bu doğa olayına da şahitlik ediyoruz ve 2020 de 13 tane Dolunay yaşamış oluyoruz. Bu sebepten dolayı Mavi Dolunay deniliyor. Dolunay mavi renkte olduğundan  değil olağan dışı 13 kez gerçekleştiğindendir. Üstelik Merkür’e kare olan bu Dolunay iletişimsel olarak yeni bir dönemin açıldığının göstergesi.

  Basın yayın kuruluşları ve medya genel olarak zorlu bir döneme geçiş yapacak ayrıca çocuklar, gençler ve kadınlar için zorlu bir takım etkileri olacak. Aynı zaman da ekonomik olarak ciddi bir dar boğazdan geçeceğimiz ve gündemin en çok ekonomi olduğu bir ay geçireceğiz.

  KASIM AYINDA COVİD-19 NE OLACAK?

  Gene Kovid 19 kapsamında Merkür Retrosu’nda açılmış olan okulların kapatılması söz konusu olabilir.

  Güney Ay Düğümüne 150 derece açısı olan Dolunay adalet sistemiyle ilgili sorunlar çıkabileceğinin göstergesi ve dünya üzerindeki dinler ile ilgili bazı fanatik gurupların sorunlar çıkartabileceğini ön görmekteyim. Kişisel olarak özellikle ilişkiler ve ortaklıklar gergin enerjiler altında bir de üstüne maddi sorunlar gelince vay halimize demeden geçemiyorum.

  - Advertisement -

  Kasım 2020 aylık astroloji

  MERKÜR RETROSU 5 KASIM’DA BİTİYOR

  5 Kasımda Merkür Retrosu’nun bitmesiyle günlük rutin işlerimize kaldığımız yerden yapmaya başlayabilir almak istediğimiz kararları alabilir, atmak istediğimiz imzaları atabilir, ameliyat tarihi netleştirebilir, nişan&evlilik gibi organizasyonlarımızı yapabiliriz. 11 Kasım’da Merkür Akrep burcuna geçiş yapıyor ve hepimiz birer zehir hafiye ruhuna bürünüyoruz. Gizli saklı ne varsa üstüne gidiyor ve olayları büyük bir merakla dibine kadar araştırıyoruz. Bu dönemde sezgiler güçlenebilir ve mesajcı rüyalar görülebilir.

  13 KASIM’DA JÜPİTER&PLÜTON KAVUŞUMU GERÇEKLEŞECEK

   Ancak 13 Kasım’da gene 2020’ye damgasını vuracak Jüpiter&Plüton Kavuşumu gerçekleşecek üstelik Oğlak Burcu gibi sert bir burçta.. Bu kavuşum ise hukuksal konuların çok fazla gündeme geleceği, baroların ayaklanabileceği, yeni kanun tasarılarının sorun yaratacağı ve hatta bu dönem de Dünya ülkelerinde din ve din adamlarıyla ilgili spekülatif olaylar yaşanabileceğini ve eski düzenin değişip yeni düzenin gelmesinin ayak seslerini duyacağız!  Bazı ülkelerde din ve hukuk sisteminde reform dahi yapılabilir. Burada şunu unutmamak gerekir ki, Plüton geldiği her yeri kökten değiştirirken Jüpiter ise olayları yayar ve büyütür. Denizlerde bazı can sıkıcı olaylar olurken, sahte ilaç, sahte alkol, sahte aşı haberleri çıkabilir.

  15 KASIM’DA MARS RETROSU BİTİYOR

  15 Kasım da Mars Retrosu bitiyor ve hepimiz derin bir oh çekiyoruz. Hem kolektif olarak hem kişisel olarak kavga, savaş, yangın ve patlama enerjisi bir nebze üzerimizden kalkıyor!          

  Gene 15 Kasım sabah saat 08:07’de Akrep Burcu’nun 23 derecesinde bir Yeni Ay gerçekleşecek. Bu Yeni Ay 12. evde olacak ve gizli düşmanlıklar, sizden saklananlar, bilinçaltınızın kapalı yönleri hepsi ortaya çıkacak. Akrep Burcu sezgisel bir burç olduğundan hele ki bilinçaltı evi olan 12. evde gerçekleştiğinden dolayı hisleriniz tavan yapabilir. Bu dönemde iç sesinize güvenerek hareket edebilirsiniz. Kollektif de ise hastaneler, hapishaneler ve bakım evleri gündeme gelebilir, oralarda bazı olaylar yaşanılabilir.

  30 KASIM’DA AY TUTULMASI

  30 Kasım’da ise saat 12:29 İkizler Burcunun 8 derecesinde ‘’Ay Tutulması’’ gerçekleşecek.  Anın haritasında yükselen Kova burcu olacak ve tutulma 4. evde gerçekleşecek. Ailenizi ilgilendiren bazı olaylar yaşayabilirsiniz ancak bu olaylardan özgürleşmek isteyeceksiniz ve gökyüzü sizi bu konu da destekleyecek. Tutulma 4/10 aksında gerçekleşeceğinden dolayı kariyer alanınızda etki altında olacak ve iş yerinizde canınızı sıkan olaylardan sıyrılma eğilimde olacaksınız. Tutulmanın apeksi Neptün olduğundan kandırılmaya, dolandırılmaya, hayal kırıklığına, zehirlenmeye, salgın hastalığın yayılmasına açık bir süreç dikkatli olmanızı öneririm. 2002 yılını anımsayın o yıl neler yaşandıysa benzeri yaşanabilir!

  Tutulmadan en çok İkizler, Başak, Balık ve Yay burçları etkilenirken, Terazi ve Kovalar daha şanslı olacaklar.

  Ülkemizin ise 12. evinde gerçekleşecek olan tutulma tüm gizli düşmanlıkların ortaya çıkacağı ülkemizin üzerinde yapılan planların ayyuka çıkacağı bir süreç olacak. Aynı zamanda hapishaneler veya hastaneler ile ilgili bir takım olaylar yaşanabilir, özellikle bu dönem gene Kovid 19 sayılarında artış gözlemlenebilir.

  12. ev kapalı alanları temsil ettiğinden tamamen eve kapanmasak da belirli saatlerde belirli kurallar getirilebilir belki seyahat etme kısıtlandırılması ve eğitim ile ilgili yeni kurallar getirilebilir.

  Şunun şurasında 2020’nin bitmesine 1 ay kaldığını düşünerek biraz daha sabırlı olmanızı tavsiye ediyorum. Herkesin ve bütünün en yüksek hayrına geçecek harika bir Kasım ayı geçirmenizi diliyorum.               

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz