Diğer
  Ana SayfaGüzellikKasım alışverişi

  Kasım alışverişi

  -

  Saç bakımı
  Pantene Doğal Sentez Serisi, sağlıklı saçlara kavuşmanız için destek veriyor. İçeriğinde bulunan Cassia bitkisi, saçın yeniden yapılanmasına yardımcı oluyor. Seride şampuan, saç kremi, güçlendirici serum ve onarıcı yoğun bakım maskesi bulunuyor. Ürünlerin fiyatları, 4.37-9.99 TL. arasında değişiyor.

  cildinizin-degerini-bilinCildinizin değerini bilin…
  Sisleya Sérum Global Fermeté, özellikle dermis ve yüz ovali üzerinde çalışan bir serum. Cildin genel görüntüsü üzerinde değişiklik yapmadan cilde yoğunluk sağlayabiliyor. Sabah-akşam, tüm yüze ve boyun bölgesine uygulanıyor. Fiyatı, 685 TL.

  gec-olsun-guc-olmasinGeç olsun, olmasın…
  Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate, gece boyunca cildin onarımına yardımcı oluyor. Doğal kaynaklar kullanılarak formüle ediliyor. Şişesi de geri dönüşümlü… Fiyatı, 119 TL.

  genc-ellerGenç eller
  Yaşlanma belirtileri ellerde görünmeye başladı mı, yaşı saklamak pek kolay olmuyor… Sally Hanson Yaşlanma Karşıtı El Kremi, pürüzsüz ellere kavuşmanız için yardıma hazır. Fiyatı, 26.50 TL.

  goz-cevresine-destekGöz çevresine destek
  Yapısı gereği, yüzün diğer bölgelerine göre çok daha ince ve hassas olan göz çevresine bakım yapmanız şart. Skincode Cellular Eye Zone Serum, cildi UVA ve UVB ışınlarının zararlı etkilerine karşı koruyor. Göz çevresinde oluşan çizgi ve kırışıklıkları azaltmaya yardım ediyor. Fiyatı, 117 TL.

  - Advertisement -

  dengeli-guzellikDengeli güzellik!
  Juvena On The Move Cream, aydınlık ve tazelenmiş bir cilde sahip olmak isteyen kadınlar için üretildi. Cildin kendi kök hücre aktivitesini destekliyor. Ciltteki ışık ve gölgeleri dengelemeye yardımcı oluyor. Fiyatı, 150 TL.

  meyveli-dus-jelleriMeyveli duş jelleri!

  Ilık bir duş, günün tüm yorgunluğunu atmanıza yardımcı olur. Kendinizi biraz şımartmak istiyorsanız, duş sırasında kokulu ürünler kullanabilirsiniz. Grace Cole duş jelleri, turunçgillerin nefis kokusunu duymanızı sağlıyor. Dörtlü ambalajı da çok şık. Fiyatı, 24.90 TL.

  Gözde Kaynak

  Devamı Formsante Dergisi Kasım 2010 Sayısında…  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz