Kayıp Köpek Türkiye

1

Kayıp Köpek Türkiye; hayvan sever Ceyda Keçeli tarafından kurulan, sosyal medyanın yayılım gücünü kullanarak “KAYIP” ve “YUVA ARAYAN” evcil hayvan ilanlarının geniş kitlelere ulaşmasını sağlayan ve işleyişi gönüllülük esasına dayanan bir sivil toplum inisiyatifidir.

 

 

Kurulduğu günden bu yana yer aldığı sosyal mecralar üzerinden yayınladığı ilanları takipçilerine ulaştırarak kayıp evcil hayvanların sahipleriyle, sahipsiz bulunanların ise sahipleri ya da yeni yuvaları ile buluşmasına aracı olmuştur.

Twitter, Facebook ve Instagram hesapları üzerinden direkt olarak 33.000’den fazla kişiye ulaşan Kayıp Köpek Türkiye, erişim ve takipçi sayısını gün geçtikçe artırmaktadır.

Kurulduğu Haziran 2013’den bu yana 2500’den fazla Kayıp, Sahipsiz Bulunan ve Yuva Arayan ilanı yayınlamış ve yayınlanan bu ilanlarla kaybolan evcil hayvanlar konusunda toplumda ciddi bir farkındalık yaratmış ve bilinç oluşturmuştur.

Kayıp Köpek Türkiye’yi aşağıdaki adreslerden takip edebilir ve siz de yayınlanan ilanları paylaşarak kayıp bir dostumuzun kahramanı olabilirsiniz:

www.twitter.com/kayipkopek
www.facebook.com/kayipkopek
www.instagram.com/kayipkopek
 
Kayıp Köpek Türkiye Tanıtım Filmi
https://www.youtube.com/watch?v=NIyOsdVSeeg

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here