Diğer
  Ana SayfaRöportajKendine güveni olan kadın güzeldir!

  Kendine güveni olan kadın güzeldir!

  -

  1273240717-0‘Aşk-ı Memnu’ nun iyi kalpli Peyker’i Nur Aysan ile yaşam stilini konuştuk. Sade ve güvenli bir kadın vardı karşımızda.

  ‘Aşk-ı Memnu’ yoğun tempolu bir dizi. Uzun set günleri geçiriyorsunuzdur mutlaka. Beslenmenize dikkat edebiliyor musunuz?

  Evet, gerçekten de setler yüzünden düzenli beslenmek pek mümkün olmuyor. Sabah mutlaka evde bir şeyler yemeye çalışıyorum. Poğaça, açma gibi şeyler midemi çok rahatsız ediyor; zaten mide problemim var. Setin kısa süreceği günler, yanıma mutlaka çubuk kraker, beyaz lebleli gibi atıştırmalık şeyler alıyorum. Uzun geçecekse çorba ve salatayla idare ediyorum.
  Çalışma günlerinizin dışındaki beslenme şekliniz nasıldır?
  Balık ve salata ağırlıklı beslenirim. Hatta tam bir balık âşığıyım. Sabah kahvaltılarını bazen kaçırabiliyorum ama öğlen ve akşamı aksatmıyorum.

  1273240718-1En çok hangi yemeği seversiniz? Yemek yapar mısınız?
  Benim favori yemeğim makarna. Hipertiroidim var. Kimileri makarnadan uzak durur ama haşlayıp süzdüğünüzde o gücü gidiyor. Çok az yağlı yaptığında ve dozunda yediğinde çok da kilo yapmıyor. Ayrıca yemek yapmayı da severim. Bütün yemekleri yaparım ama zeytinyağlı tercihimdir. Özellikle taze fasulye, barbunya, biber dolması ve sarma en çok yaptıklarım. Eşimle de gireriz mutfağa; özellikle balık ve salata yapacağımız günler çok eğleniriz. Ben havuç rendelemeyi pek sevmem, mecbur kalınca yaparım ama genellikle o işi Murat üstleniyor.

  ‘İlk fırsatta bebek yapacağım’
  Bebek sahibi olmayı düşünüyor musunuz?
  İnşallah! İstiyoruz ve düşünüyoruz. Okul, iş ve ev zaten çok yoğun… Soluk aldığım ilk anda bebek sahibi olacağım.

  - Advertisement -

  Röportaj: Vecihe Sözeri – Fotoğraflar: DB imaj
  Haberin devamı 2010 Mart sayısında  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz