Diğer
  Ana SayfaFitnessKendinize tekrar bağlanmaya ne dersiniz?

  Kendinize tekrar bağlanmaya ne dersiniz?

  -

  Bir süre iyi gidip hep aynı yerde aynı nedenle tıkanıyorsanız, bir kısır döngünün içinde sıkışıp kaldıysanız, hayatınızın kontrolünüz dışında ilerlediğini düşünüyorsanız bu yazı size ışık tutabilir.

  Üniversitede elektrik ve elektronik eğitimi alan, uzun yıllar Almanya’da tıbbi diagnostik alanında şirketler kuran ve yöneten Seda Bağcan, yaklaşık 12 yıl önce teyzesinin yakalandığı ciddi bir hastalık sırasında arayışa girdi ve önce Reiki, ardından ise Reconnective Healing (Tekrar Bağlantı Şifası) ve Reconnection (Tekrar Bağlantı) ile tanıştı. Ardından ise Signiture Cell Healing (İmza Hücresi Şifası) geldi. Amerikalı kayropraktik uzmanı Dr. Eric Pearl tarafından 1990’lardan beri uygulanan ve bugün 50 ülkede 50 bini aşkın uygulayıcısı olan Tekrar Bağlantı Şifası’nı aldıktan sonra tüm hayatını değiştiren, şirketlerini devreden, kendine yeniden bir hayat kuran ve artık Türkiye’de yaşayan Seda Bağcan’a bu yeni şifa frekansı hakkında merak edilenleri sorduk.

   

  “Tekrar Bağlantı” frekansı nasıl çalışıyor?

  - Advertisement -

  Bizler sadece fiziksel vücudumuzdan ibaret değiliz, aynı zamanda elektromanyetik birer alanız ve bu alana ‘enerji alanı’ diyoruz. Tekrar Bağlantı frekansı, işte bu enerji alanımızı temizliyor, buradaki blokajları yani duygusal birikimleri, endişeleri, korkuları, zihinsel kalıpları çözüyor. Böylece hayatınızda sizi rahatsız eden ya da yanlış yerde tutan her şeyin değişmesine yardımcı oluyor. Unuttuğunuz size tekrar bağlanıyorsunuz. Daha farklı bilinç seviyesine ulaşıyor, kendinize uygun hayatı yaşamaya başlıyorsunuz. Örneğin bazı eski arkadaşlarınız hayatınızdan çıkabiliyor, sizin enerji alanınıza uygun yeni arkadaşlar geliyor. Farklı bir bilinç düzeyine ulaşıyor ve artık ne istediğinizi biliyorsunuz. İş, şehir, ülke değiştirebiliyorsunuz, eşinizden ayrılabiliyor ya da hayatınızın aşkı ile tanışabiliyorsunuz. Danışanlarım arasında şiir yazmaya, resim yapmaya başlayanlar, kitap ya da söz ve beste yazanlar var. Çünkü Tekrar Bağlantı, içimizde uyuyan yeteneklerin de ortaya çıkmasını sağlıyor. Kısacası sizi siz yapmaya yardımcı oluyor. 

   

  Hastalıklara da şifa olabiliyor mu?

  Enerji alanınızdaki blokajlar, hastalıkları oluşturuyor. Tekrar Bağlantı Şifası, DNA aktivasyonunu sağlayarak kişinin bağışıklık sistemini güçlendiriyor, toksinlerden arındırıyor, enerji seviyesini yükseltiyor, bedenle iletişimi artırıyor, vücudun her türlü hastalığa karşı kendi kendini tedavi etme gücü ortaya çıkıyor. Ancak kime ne kadar sürede etki edeceği, danışanın bu frekansı nasıl kabul ettiği ile ilgili oluyor. Bazen 10 dakikada iyileşme olurken bazen de 10 seansta sonuç alınamayabiliyor. Hastalığı olan kişilerin her zaman doktorlarına gitmelerini, tetkiklerini yaptırmalarını ve tedavilerini devam ettirmelerini öneriyorum ancak bu konulara açıklarsa böyle bir seçeneklerinin olduğunu da bilmelerini istiyorum. 

   

  Tekrar Bağlantı seansları nasıl geçiyor?

  Rahat giysiler içinde sırt üstü bir yatağa uzanıyor ve teslim oluyorsunuz. Bu, düşündüğünüzde gelen bir enerji ve hem nasıl çalışacağını biliyor hem de sizi yönlendiriyor. Ben ise sadece o ortamı yaratan bir araç oluyorum. Herkesin o enerjiyi çağırma kapasitesi var ve siz enerji ile tanışana kadar ben size yardımcı oluyorum. O kadar güçlü bir bilinç düzeyinden bahsediyoruz ki siz zaten onun önünde çıplaksınız ve o ne yapacağını biliyor.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz