Diğer
  Ana SayfaAktüelKimi takip etmeli?

  Kimi takip etmeli?

  -

  Yaşam tarzınızın büyük bir bölümünü egzersiz ve sağlıklı beslenme kaplıyorsa, Instagram’da da takip etmeniz gereken isimler olduğunu bilmenizi isteriz. Motivasyon, egzersiz videoları, beslenme ritüelleriyle dolu bu hesaplar spor ve besin bilgilerinize bir yenisini ekleyecek cinsten. 

   

   

   

  - Advertisement -

   

   

  BASE BODY BABES 
  Spora gitmek için yeterli motivasyonu kendinizde göremiyorsanız, bu iki kız kardeşin Instagram sayfası size yardımcı olacak. Atletik vücutları, sağlıklı beslenme tüyoları sizi spor salonuna götürmeye ya da en azında açık havada ufak bir koşu yürüyüş yapmaya teşvik edecek. Onların amacı özellikle kadınlara sporu, sağlıklı beslenmeyi, bakımlı olmayı benimsetmek ve mutlu olmalarını sağlamak. Base Body Babes kardeşler blog ve Instagram sayfalarında spor ve beslenmenin yanı sıra spor giyim modasıyla da oldukça yakından ilgileniyor, ilgilenenlere ilham kaynağı oluyor. 

  Instagram @basebodybabes

  YOGA BEYOND
  Fitness’tan çok bir yoga tutkunuysanız Honza ve Claudine Lafond’un yogaya başka açılardan bakmanızı sağlayacak dünyalarına girmenizi öneririz. Belki de daha önce görmediğiniz ileri seviye yoga hareketlerini büyük bir ustalıkla yapan Yoga Beyond stüdyosunun sahipleri Honza ve Claudine Lafond, “mutluluğu takip et” mottusuyla ilerliyor. Paylaşımlarına doğanın en güzel hallerini de dahil ederek sınırlarını aşıyorlar. Fotoğraflarının altına yazdıkları özlü yoga sözleriyle daha da bilinçlenmenizi sağlayacaklar.

   

  Instagram @yogabeyond

  MEGAN JOY
  Onu Instagram hesabında çoğu zaman stüdyosunda egzersiz yaparken görebilirsiniz. Ancak birkaç saat sonrasında denizde sörf tahtasında başının üstünde duruyorken de görebilirsiniz. Fitness eğitmenliğinin yanı sıra jimnastik ve yogayla yakından ilgilenen Megan Joy, mesleğini Dubai’de icra ediyor. Dubai’nin hem denizinden hem de çölünden yararlanarak çektiği yoga hareketli fotoğrafları ufkunuzu genişletirken tatlı renkleriyle göz zevkinize de hitap ediyor. 

  Instagram @shadesofjoy.co

  TWO BAD BODIES
  Fitness rutininize biraz eğlence ve farklılık katma niyetindeyseniz Two Bad Bodies’in iki sportif kadını size yardımcı olacak. Kendi vücut ağırlığınızla yapabileceğiniz çalışmalara yer verdikleri kadar TRX’le yapılan egzersizlere de yer veriyorlar. Tüm bunlara ek olarak beğendikleri ve takip ettikleri yemek hesaplarından sağlıklı yemek paylaşımları da yapıyorlar. Onların mükemmel vücutlarını görüp spora başlamamak elde değil!

  Instagram@twobadbodies

  MARIE PURVIS
  Nike NTC (Nike Training Club) uzman eğitmenlerinden olan Marie Purvis’in ilham ve motivasyon verici fotoğraflarıyla spora ara vermeniz imkansız hale gelebilir. Neredeyse her fotoğrafında bir motto yazısı bulunan eğitmen, katıldığı eğitimleri ve turları anı anına paylaşıyor. Paylaşmayı en çok sevdiği şeylerden biri de göz alıcı renkteki spor ayakkabıları! 

  Instagram@mariepurvis

  ANDREA AGER 
  2011 yılından bu yana doğup büyüdüğü Colorado’da crossfit eğitmenliği yapan Andrea Ager, crossfit alanında katıldığı yarışmalardan iyi derecelerle ayrılan bir kadın… “Her şey mümkün!” düşüncesiyle yaşayan ve bunu yaptığı işe de dahil eden Ager, Instagram paylaşımlarında yaptığı egzersizlerin videosunu paylaşırken bir yandan da içinizdeki saklı motivasyon gücünü ortaya çıkaracak yazılı paylaşımlarda bulunuyor. Hayatının sürekli bir yarışa hazırlanmakla geçtiğini belirten Andrea Ager, crossfit yapmak konusunda tereddüt yaşayan kadınlar için iyi bir örnek oluyor.

  Instagram @ager_bomb

  Formsanté – 2015 Eylül sayısı
  Elif Gürsoy  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz