Diğer
  Ana SayfaGüzellikKış aylarında Lipocel Cool Sonic ile formda kalın!

  Kış aylarında Lipocel Cool Sonic ile formda kalın!

  -

  Bölgesel yağlanma sorununa karşı geliştirilen Lipocel Cool Sonic, uygulama sırasında sağladığı avantajlar ile kişinin konfor düzeyini arttırıp, kısa sürede daha iyi sonuçlar alınmasına yardımcı oluyor.

  İstenmeyen yağlara karşı cilde odaklanan Lipocel Cool Sonic, yağ dokularını ısıyla yok etmeyi hedefliyor. Özel soğutmalı başlığı sayesinde deriden ağrı veya hasar gibi yan etkileri uzak tutuyor. Ayrıca soğukla gelen ses dalgaları temalı soğutma özelliği ile ciltte yanık izi oluşumunu engelliyor ve acı hissedilmemesine yardımcı oluyor. Dolayısıyla daha yüksek enerji sağlayarak, sonuç odaklı performansın yüksek olmasını sağlıyor.

  Sonuçlar uygulama sırasında görülmeye başlıyor
  Ameliyatsız bölgesel incelme yöntemi ile gerçekleştirilen ve cerrahisiz vücut şekillendirme olarak da adlandırılan bu uygulamanın, bir zayıflama yöntemi olarak görülmemesi gerektiğini belirten Dermatolog Dr. Şerafettin Saraçoğlu, Lipocel Cool Sonic’in belirli bölgelerde oluşan ve istenmeyen yağların eritilmesini amaçlayan bir yöntem olduğunu vurguluyor: “En önemli özelliği de uygulama esnasında sonuçların gözle görülür seviyede ortaya çıkmasının hedeflenmesi… Lipocel Cool Sonic ile hedeflenen sonuçlara ulaşmak için 8-12 hafta arası düzenli seanslar yapılması önem taşıyor. Bölgesel incelme yöntemlerinin arasında; cerrahi uygulama riskine girmek istemeyen ve günlük hayatı etkilemeyen uygulamalar daha fazla tercih ediliyor. Bu amaçla geliştirilen yöntemlerden odaklı ultrason yöntemleri ise bölgesel incelmede önemli avantajlar sağlıyor. Yeni geliştirilen başlıkları sayesinde daha derin ve daha yüzeysel uygulamalara olanak sağlayabildiği için geçmişe oranla geniş alanlarda kullanılma şansı da veriyor.”  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz