Ana Sayfa Güzellik Kışa meydan okuyan el kremleri

Kışa meydan okuyan el kremleri

Soğuyan havalardan bir tek metabolizmamız etkilenmiyor. Cildimiz ve ellerimiz de zaman içinde olumsuz hava şartlarından zarar görmeye başlıyor. Özellikle ellerin üstü hemen kurumaya ve çatlamaya başlıyor. Sıklıkla su içmek gerektiğini hatırlatarak, yoğun nemlendirici etkili bu kremleri düzenli olarak kullanmanızı öneriyoruz.

Yazı: Elif Gürsoy

Hem ellere hem tırnaklara
Formülündeki shea yağı ve gliserin sayesinde tahriş olmuş el ve tırnakların yeniden yapılandırılmasına destek oluyor. Atoderm Hand & Nail Cream, aynı zamanda cildin nem tutma kapasitesini artırıyor.

Bioderma Atoderm Hand & Nail Cream 50 ml 44,50 TL

Size özel bir koku
Günlük kullanıma uygun “I am The Chilled Oasis One”; el, yüz ve vücut nemlendirici kremi, yeşil yaprakların ferah, nanenin de canlı kokusunu yansıtıyor. Parfümörlerle birlikte geliştirilen krem, Nivea Soft serisinin diğer üyeleri Berry ve Exotic ile direkt cilt üzerinde karıştırılarak bambaşka kokular ortaya çıkarıyor.

Nivea Soft I am The Chilled Oasis One nemlendirici krem 9,90 TL

Doğal nemlendirme
Cilt florasına zarar vermeyen Incia Well-Aging serisinde yer alan Natural Hand Cream; yaşlanma etkilerine karşı cildi besliyor, dış etkenlere karşı koruyup canlılık kazandırıyor.

Incia Well-Aging Natural el kremi 49 TL

Yeni yıl ruhu
İçeriğindeki elma özü, organik karite ve makademya yağlarının bileşimiyle ellerin yumuşamasını ve beslenmesini sağlıyor.

Yves Rocher yılbaşı kırmızı elma el kremi 32,90 TL

Kuruluğa karşı
Yağı alınmış süt, Hindistan cevizi, üzüm çekirdeği yağları, E vitamini, süt, bal, soya yağı ve balmumuyla cildi pürüzsüz bir görünüme kavuşturuyor. Doğal yapısı sayesinde yağlı bir his bırakmıyor ve kolayca emiliyor.

Burt’s Bees kuru ve çatlamış eller için bakım kremi 189 TL

Yumuşak ve pürüzsüz
Kremsi ve yağsız yapıdaki Berry Bon Bon el kremi özellikle kış mevsiminde kuruyan ciltlerin imdadına yetişiyor. İçeriği, Kuzey Amerika’dan kızılcık tohumu yağı ile zenginleştirilmiş kremi, ellerinize çok az miktarda sürmeniz yeterli.

The Body Shop Berry Bon Bon el kremi 44,90 TL

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here