Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiKoç Burcu 2021 astroloji yorumu: Koçları bu yıl neler bekliyor?

  Koç Burcu 2021 astroloji yorumu: Koçları bu yıl neler bekliyor?

  -

  2021 yılında Koç burçlarını ne bekliyor? Evlilik, aşk, para üçgeninde Koç burçları gülecek mi? Karma Astrolog Elif Bozkurter Koç Burcu 2021 yorumu ile bu sene yaşanacakları anlatıyor…

  KOÇ BURCU 2021 ASTROLOJİ YORUMU

  2021 yılı Koç burçları için daha rahat bir yıl. Jüpiter ve Satürn burç değiştiriyor. 11. Evinde gerçekleşecek bu durum arkadaşlar, sanal dünya, sosyal ortamlar konularında sizleri destekliyor olacak. 2021 yılı en şanslı burçlarından bir tanesi sizsiniz.

  KOÇ BURCU: PARA, KARİYER, EĞİTİM VE İŞ

  Para kazanımı ile ilgili atacağınız adımların sonucunu 2022 yılında almaya başlayacaksınız. Satürn ve Jüpiter’in sosyal çevrenizde olacağı için bir arkadaşınız ile ortaklı işler yapmanız olası. 11. ev geleceği simgeler bu nedenle bu dönem yapacağınız tüm işler geleceğe yatırım niteliğinde olacak ve kariyer anlamında fırsatlar sunacak.

  Bu dönemde faydalı bir şeyler yapma yeni arkadaş grupları içine girmek ve gelecek odaklı çalışmalar peşinde olacaksınız. 2021 kariyer hayatınız için genel olarak güzel şeyler vaad ediyor.

  Satürn, size düzen desteği vererek hedefinizi geliştirmede size yardım edecek aklı selim hareket ederek akıllı planlar yapma konusunda kariyer yolunuza ışık tutacak. Jüpiter’in hayatınızda şanslı güzel girişimler getirecek ve sizin için fırsatlarla dolu bir yıl olacak Uranüs gezegeni para evinizde geziyor ve yıl boyunca size sürpriz paralar kazandıracak ve para kaynaklarınız ile ilgili değişimler olabilir kiminiz farklı bir işe girebilirsiniz.

  - Advertisement -

  koç burcu 2021Para kazanmakla birlikte harcamalarınızda artacak. İş ile ilgili gelişmeleri Ocak ayında hızlandırabilirsiniz. Girişimlerde ani heveslere kapılmak, düşünmeden planlarınızı değiştirip başka işlere atlamak size parasal kayıplar yaşatabilir. 2021 yılı parasal işlerinizi riske atma zamanı değil. Özetle dereyi görmeden paçayı sıvamayın. Yıl boyunca dostlardan destek, dostlar ile işbirliği size başarılar getirebilir. Uzaktaki insanlardan, online işlerden kazanç sağlayabilirsiniz. İşe girmek isteyenler için Şubat, Mayıs, Ağustos, Eylül ve Aralık ayları değerlendirilebilir. 2021 yılını güzel başlangıçlar yılı ilan edebilirsiniz.

  2002 yılında Ay düğümleri sizin 3. ve 9. Evinizde yer almıştı. 2021 yılında aynı döngü tekrar ediyor. Bu dönemlerde Astroloji ile ilgilenebilir ya da hayatı anlamak için tekrardan kendinizi keşfedebilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işler karşınıza çıkabilir. Yeni eğitim almaya başlayabilirsiniz. Mahkemeler olabilir, yakın akraba ilişkilerinde gelişmeler, değişimler olabilir.

  KOÇ BURCU 2021: SAĞLIK

  14 Mayıs ve 28 Temmuz 2021 de Jüpiter Balık burcun da yer alacak. Balık burcu sizin 12. Evinizde olacak. Sağlık probleminiz var ise Jüpiter orayı iyileştirecek ve destekleyecek. Bilinçaltında saklı kalan ne var ise ortaya çıkabilir ve maneviyatınız artabilir.

  KOÇ BURCU 2021: AŞK VE EVLİLİK

  Aşk ve evlilik ilişkilerinde yıl boyunca çok şanslı olacaksınız. 2021 sağlık olarak da iyileşme zamanı. Fazla kilolarınızdan kurtulacak ve zararlı alışkanlıklarınızı aniden bırakacaksınız. Eğitim ve akademik alanlar ile ilgili olarak gezegenler lehinize hareket ediyor. Yıl boyunca çalışmalarınıza hız vereceksiniz tembellik yapmayın. Öyle ki birçok yeni insan tanıma, zengin bir sosyal çevreye sahip olma şansınız olacak.

  Yaşamdan ne istiyor ve hayalını kurduğunuz konu ne ise Jüpiter size destek vermek için yanınızda. Bazı arkadaşlıklar biterken yenileri başlayacak.

  Retrolara gelince 2021 de yönetici gezegeniniz Marsın Retrosu olmayacak rahatsınız. Sabırsız olan koçlar bu yıl içerisinde sabırlı olmayı ve akışta kalmayı öğrendiklerinde yaşamlarına güzellikler akmaya başlayacak.

  Merkür;

  • 30 Ocak-21 Şubat Kova burcunda Retro
  • 30 Mayıs-16 Haziran İkizler burcunda Retro
  • 27 Eylül-18 Ekim Terazi burcunda Retro

  Bu 3 ay önemli tarihler lütfen unutmayın. İkili ilişkilerde sınanma kırılganlık olabilir. Bu dönemlerde birileri hayatınızdan çıkabilir. Ex aşklar geri dönebilir. Bu tarihlerde yeni başlangıçlar ve büyük hareketler yapmıyorsunuz.

  Venüs;

  19 Aralık 2021-29 Ocak 2022 tarihine kadar Retro hareket yaptığı 40 gün boyunca tüm ilişkileriniz tekrar ele alma zamanı. Venüs retrosunda yapmamanız gerekenler;

  • Yeni bir ilişkiye başlamayın,
  • Eski partnere dönüş yapmayın,
  • Finansal anlamda yeni bir yapılandırmaya girmeyin,
  • Dış görünüşünüzde değişim yapmayın,
  • Yeni bir iş açıp riske girmeyin.

  2021 yılı 2020 yılından daha farklı ve daha gelişmelere açık bir yıl olacak. Sevgiler sevgili Koç ve Yükselen Koçlar…

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz