Diğer
  Ana SayfaHaberKoronavirüs'e yakalanan Eda Ece'nin durumu nasıl? İşte ilk açıklama!

  Koronavirüs’e yakalanan Eda Ece’nin durumu nasıl? İşte ilk açıklama!

  -

  Yasak Elma dizisinin güzel oyuncusu Eda Ece geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanmıştı. Sevenlerini bir hayli korkutan Eda Ece, sosyal medya hesabından sağlık durumu hakkında açıklama yaptı.

  ‘HASTALIĞIN 1-7 GÜN HİÇ DE İYİ DEĞİLDİM’

  ‘Herkese merhaba! Haberlerden duyduğunuz üzere maalesef ben de koronavirüs geçiriyorum. Yarın karantinamın son günü. Şu anda iyiyim. Hastalığın 1-7 günü hiç de iyi değildim. Şu an çevremde hala bir sürü hasta insan var, ülkemizde canıyla uğraşan bir sürü insan var, restoranların açılmış olması gibi şeylere inanamıyorum. Bazı sektörlerin çok etkilendiğini de biliyorum ama nasıl olacak endişeliyim.

  ‘LÜTFEN KENDİNİZE DİKKAT EDİN’

  Bizim gibi kalabalıkta çalışan herkes, lütfen kendinize dikkat edin. Neyse, hastalığım boyunca tek güldüğüm an bu filmi izlediğim andı. O kadar çok seviyorum ve gülüyorum ki yıllar sonra yine beni mutlu etti. Gülmek bu hayattaki en güzel şey. Hasta olan herkesin biran önce iyileşmesini, yüzlerinin gülmesini diliyorum. Aramalar ve mesajlar için de teşekkür ederim. Ben de sizi çok seviyorum.’

  EDA ECE’DEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR

  Koronavirüs karantinasının son gününde olan Eda Ece, sağlık çalışanlarını da unutmadı. Instagram hesabından paylaşım yapan ünlü oyuncu, ”Bir kez daha, büyük bir özveriyle hepimize yardımcı olmak için seferber olan tüm sağlık çalışanlarımıza çok teşekkür ederim. Hakkınızı ödenmez. İyi ki varsınız” dedi.

   

  Bu gönderiyi Instagram’da gör

   

  Eda Ece (@eda.ece)’in paylaştığı bir gönderi  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz