Diğer
  Ana SayfaModaKortlarda moda

  Kortlarda moda

  -

  Tenis, squash, badminton ve masa tenisi… Bu sporlara başlamanızın sebebi yaza formda girmek, sıkı kaslara sahip olmak ve enerji kazanmak olabilir. Ama saydığımız nedenlerden belki de hiç biri, birbirinden çekici kıyafetler kadar motive edici değildir!

  Tenis en zevkli sporlaran biri. Üstelik yaş sınırı da yok. İhtiyacınız bir raket, bir top ve tabii uygun kıyafetler. Raket ve ayakkabı seçimi önemli. Tabanınızı destekleyen, zıplamanıza ve ani durmanıza yardım edecek bir seçim yapmalısınız.

  Strateji sporu squash, boyun ve sırt çevresindeki kaslarda biriken laktik asidin giderilmesi için birebir. Aynı zamanda mükemmel bir stres atma aracı.

  Yağ yakmak için badminton oynayın. Yüzmeden sonra en fazla kas grubunu aynı anda çalıştırabilen badminton 60 yaş üstü kişiler tarafından bile rahatlıkla uygulanabiliyor.Tenise benzese de tekniği farklı.

  Tenise başlamadan önce birkaç dakikanızı esnemeye ayırın. Yumuşak hareketlerle ısının ve düzenli nefes alıp verin. Zihinsel olarak hazırlanmadığınız sürece teniste başarılı olmanız zor. Hayal kurun ve başaracağınıza inanın.

  - Advertisement -

  Masa tenisinin keyfi başka. Refleksleri geliştiren ve formunuzu korumanızı sağlayan harika bir spor. Kıyafetleri diğer raket sporlarıyla benzerlik gösteriyor. Önemli olan sizin rahat etmenizi sağlamaları.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz