Ana Sayfa Güzellik Kuru şampuanlarla dolgun ve canlı saçlar!

Kuru şampuanlarla dolgun ve canlı saçlar!

Dışarı çıkmak üzeresiniz ancak duşa girip saçınızı kurutacak vaktiniz yok. Hızlıca bir çözüm bularak saçlarınızı sanki ilk yıkandığı andaki gibi temiz ve dolgun görünümüne kavuşturmalısınız. İşin sırrı kuru şampuanda! Saç tipinize uygun kuru şampuanı seçerek, canlı ve ferah saçlara kavuşabilirsiniz. Özellikle saç diplerindeki yağlı hissi alan, bakımını yapan ve temizlenmesini sağlayan kuru şampuanlarla kavuşmak istediğiniz görünümü “en güzel” şekilde yakalayabilirsiniz.

Hazırlayan: Elif Gürsoy

Sihirli ve hızlı
Saçta kalıntı bırakmayan görünmez formülüyle, suya ihtiyaç duymadan saçları anında yağdan arındırıyor. Saça ferah bir his verirken, hacim kazandırıyor. Gülün taç yaprakları ve manolya özünün birleşimiyle saçta çiçeksi bir koku bırakarak, saç parfümü etkisi gösteriyor.

L’Oreal Paris Magic Shampoo görünmez kuru şampuan 200 ml 44,90 TL

Tazelik hissi
Durulama gerektirmeyen, dolgunlaştırırken bakım yapan Sephora Collection kuru şampuanı, tüm saç tiplerinin ihtiyacına cevap veriyor. Saçları ağırlaştırmadan anında temizliyor. Sebum fazlalığını ve kokuları gideriyor.

Sephora Collection kuru şampuan 34,90 TL

Yağlı saçlara özel
Elidor canlandırıcı kuru şampuan saçınızda biriken yağı emerek saçı canlandırıp, hacim veriyor. Saçlar ilk yıkandığı günkü gibi canlı, hareketli ve güzel görünümüne kavuşuyor.

Elidor canlandırıcı kuru şampuan 18,95 TL

Ekstra dolgunluk
Özel bir formülle geliştirilmiş kuru şampuan, saçınızı yıkamadan, biriken yağı emiyor. Her zamankinden daha taze, canlı ve hacimli bir görünüm kazandırıyor.

Toni&Guy dolgunluk ve hacim veren kuru şampuan 34,95 TL

1 dakikada tertemiz
Hacim veren özel formülü ile yağlanmış, sönük saçlarınızdaki fazla yağın giderilmesine yardımcı oluyor. İçerdiği bitkisel keratin ile bakım yapıyor. UV filtresi ile çevresel faktörlere karşı, her an her yerde 7/24 koruma sağlıyor.

Urban Care It’s So High kuru şampuan 48,80 TL

Yağ emici
Yumuşatıcı ve koruyucu özelliğine sahip yulaf sütü ve güçlü yağ emici özellikteki mikronize pudrası sayesinde saçlara tazelik ve hafiflik veriyor. Saçlar birkaç dakikada
eski hacmine kavuşuyor.

Klorane yulaf sütü kuru şampuan 54,90 TL

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here