Diğer
  Ana SayfaFitnessLatin usulü form tutmak için...

  Latin usulü form tutmak için…

  -

  Günlük hayatın stresinden kurtulmak güçleştikçe insan farklı terapilere, sporlara yöneliyor. Tamamen Latin adımlarından oluşan Mucho-Mumbo da bunlardan biri. Kalp sağlığına olumlu etkileri kanıtlanan, form tutma konusundaki etkisi ise tartışılmaz olan Mucho-Mumbo son derece basit ama çok eğlenceli!

  Uluslararası "Dance & Fitness" literatürüne Latin aerobiğin bir dalı olarak geçen Mucho-Mambo, spor sevenler tarafından büyük bir ilgiyle izlendi. Mucho Mambo, Avrupa ve Amerika'da oldukça rağbet gören bir aerobik türü. Adından da anlaşılacağı üzere, temel olarak Latin adımlarından oluşuyor. Ancak, mambo, rumba, çaça, salsa ve samba gibi Latin danslarının yanı sıra, jazz dance ve hip hop adımlarını da içeriyor. Bu aerobik türünün avantajı, herkesin rahatlıkla uygulayabileceği kadar basit ve eğlenceli olması.

  Kalbinize ve formunuza dost!

  Fitness eğitmenlerine göre bu aerobik türünün en önemli özelliği kardiovasküler sisteminizin mükemmel çalışmasına ve formunuzu korumanıza yardımcı olması. Ayrıca, gün boyunca yaşadığınız stresli iş hayatından uzaklaşmak istiyorsanız, bu dans ritimleri sayesinde rahatlamanın keyfini yaşayacaksınız.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz