Diğer
  Ana SayfaSektörden HaberlerL’Occitane, Shea ile 2021’de ciltlere mutluluk dağıtmak istiyor

  L’Occitane, Shea ile 2021’de ciltlere mutluluk dağıtmak istiyor

  -

  Kuru ciltlerin mutluluk kaynağı Shea, sevenlerini 2021’in ilk sürprizi Shea Happy koleksiyonuyla karşılıyor. Sınırlı sayıda üretilen serinin sabunları da canlandırıcı kokuları, tamamen doğal ve biyolojik olarak parçalanabilir dokuları, çevreye duyarlı ambalajları ile sürdürülebilir güzelliğe öncülük ediyor.

  Ortalama bir yetişkinin cildi iki metrekarelik bir alanı kaplar ve 20 km’den fazla kan damarına ev sahipliği yapar. Kılcal damarlarla bu uzunluk 40 bin km’ye erişir. Sürdüğümüz her krem damarlarımızı dolayısıyla cildimizin nem seviyesini etkiler.

  Çok sıcak su ile duş almamak, bol su içmek, L’Occitane Shea Butter serisini düzenli uygulamak cildinizin yardımcısı olabilir. Epidermis (cildin en dış tabakası), etrafındaki nem seviyesini yansıtma eğilimindedir. Cilt hücrelerinin üst katmanını yeniden nemlendiren ve nemi hapseden Shea Butter, doğal içeriğiyle kuru ciltle mücadeleye yardımcı oluyor.

  SEVGİLİLER GÜNÜ’NÜN EN DÜŞÜNCELİ HEDİYESİ

  Shea Happy Hand Cream

  Balmumu dokusu ile sevenleri için farklı bir sürpriz hazırlayan Shea Happy el kremi, ambalajındaki Shea yaprakları ile güneşin parlak renklerini temsil ediyor. Kokusu ile adeta mutluluk kaynağı olan el kremi  yoğun besleyici özelliği ile ellerinizi nazikçe nemlendiriyor, tazeleyici kokusu ile de gün boyu ellerinizde ferahlık hissi sağlıyor.

  Shea Happy Ultra Rich Body Cream

  Yüzde 25 Shea içeriği ile zenginleştirilmiş Shea Happy Ultra Rich vücut kremi, vücut bakımında yoğun nem bakımı sunuyor. Balmumu dokusu ile sevenleri için farklı bir sürpriz hazırlayan bu vücut kremi, ambalajındaki Shea yaprakları ile güneşin parlak renklerini temsil ediyor.

  - Advertisement -

  Shea Happy Ultra Light Body Cream – Whipped

  Yüzde 5 Shea içeriği ile zenginleştirilmiş Shea Happy Ultra Light vücut kremi, vücut bakımında yoğun nem bakımı sunuyor. Köpüksü dokusu ile sevenleri için farklı bir sürpriz hazırlayan bu vücut kremi, ambalajındaki Shea yaprakları ile güneşin parlak renklerini temsil ediyor.

  Shea Happy Shower Cream

  Yüzde 5 Shea içeriği ile zenginleştirilmiş  Shea Happy duş kremi, vücudunuzu nemlendirerek, nazikçe arındırmaya yardımcı oluyor. Kremsi yapısı ile duş ritüeliniz sırasında vücudunuzda yumuşacık bir etki bırakıyor.

  SABUN SANATI

  SHEA ile hem cildiniz hem gezegenimiz mutlu..

  Sabun sadece cildiniz için değil, gezegenimiz için de en büyük temizlik ürünü. Cildinizi yoğun bir şekilde temizler, arındırır. Bakteri oluşumunu engeller, cildi kurutmadan nemlendirir.

  L’Occitane yeni koleksiyonunda adeta sabun sanatını konuşturuyor. Palm oil içermeyen, yüksek oranda doğallık ve biyolojik olarak parçalanabilir olan yeni sabunları ile temiz içerik, çevreye duyarlı ve geri dönüştürülebilir ambalaj tasarımı ile de geri dönüşüm vaadini yerine getiriyor.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz