Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiMars ve Neptün kavuşuyor! Nelere dikkat etmemiz gerekiyor?

  Mars ve Neptün kavuşuyor! Nelere dikkat etmemiz gerekiyor?

  -

  Balık Burcu’nun 20 derecesinde Mars ve Neptün kavuşuyor, aynı anda Ay da onlara eşlik ediyor. Peki, Mars ve Neptün kavuşumu bizi nasıl etkileyecek? Hangi konularda dikkatli davranmamız gerekiyor? Karma ve Spiritüel Astrolog Elifliastroloji yorumluyor…

  MARS NEPTÜN KAVUŞMA PSİKOLOJİMİZİ NASIL ETKİLEYECEK?

  Fiziksel olarak harekete geçmek isterken ruhsal olarak diplerde olabiliriz. Bu ikilem psikolojik olarak bizi daha kısıtlanmış hissettirebilir. Bu kavuşumun etkisini Pazar gününe kadar hissedeceğiz.

  DEDİKODU, YALAN VE İFTİRA

  Güneşe ve Venüs’e kare açı yapacağından maddi olarak ve ikili ilişkilerde hayal kırıklığına uğrama olasılığı doğacaktır. Merkür karşıtlığı var, konuşmalara dikkat. Özellikle Merkür 18 Haziran itibariyle Retro yapacağından dolayı bu yanlış anlaşılmalar çok uzun sürebilir. O yüzden şimdiden o günlerin zeminini hazırlamayın çok daha dikkatli konuşun. Dedikodu, yalan, iftira ve dolandırılmaya çok açık bir süreçtir. Lütfen iyi tanımadığınız insanlara güvenip herhangi bir adım atmayın.

  SAĞLIK PROBLEMLERİNE DİKKAT!

  Bugünlerde su zehirlenmeleri kaynaklı bağırsak problemlerine dikkat edin ve ameliyat durumu olanlar içinde narkoz alma problemi yaşanabilir. Çok aciliyeti yoksa önümüzdeki hafta başından sonra operasyon tarihini düzenleyin. İlaç alımınızı da dikkat edin bilmediğiniz ilaçları kullanmamanızı tavsiye ederim. Ayrıca bağışıklığınızı güçlendirin çünkü bu kavuşumda bağışıklık düşük olacaktır.

  Fotoğraf çekmek, reklam yapmak, şiir yazmak, tanıtım yapmak için çok ideal bir zamandır değerlendirmenizi tavsiye ediyorum. Sporcular ve sanatçılarla ilgili haberler gündemde olabilir. Özellikle oyuncular, ressam ve şairlerle ilgili uluslararası platformlarda ödül alma veya bir başarı söz konusu olabilir.

  - Advertisement -

  DON KİŞOTLUK YAPMAYA GEREK YOK!

  Fiziksel olarak aktif, ruhsal olarak melankolik olduğumuz, kafa karışıklığımızın çokça olacağı 2 günlük süreçte yel değirmenlerine savaş açarak Don Kişotluk yapmaya gerek yok!

  Herkesin ve bütünün en yüksek hayrına olmasını diliyorum…

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz