Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiMart 2022 aylık burç yorumları! Aşk, para, sağlık… Burcunuzu ne bekliyor?

  Mart 2022 aylık burç yorumları! Aşk, para, sağlık… Burcunuzu ne bekliyor?

  -

  Koronavirüs pandemisi ile birlikte astroloji ve günlük, haftalık, aylık burç yorumlarına olan ilgi artmış durumda. 1 Mart Salı günü itibarıyla yeni bir aya başlıyoruz. Peki, astroloji Mart ayı için neler söylüyor? Astrolog Dilara Yıldızhan formsante okurları için aylık burç yorumlarını yazdı. İşte Dilara Yıldızhan’ın kaleminden 2022 Mart ayı burç yorumları…

  Astrolog Dilara Yıldızhan

  2 MART 2022 BALIK BURCU YENİ AYI

  2 Mart 2022’de İstanbul saatiyle 20:34’de Yeni ay gerçekleşecek.

  Balık burcunun 12 derecesinde jüpiteryen bir yeni ay gerçekleşecek. Sağlık, salgın hastalıklarla ilgili güzel gelişmeler gerçekleşecek. Sağlık anında yepyeni bir döneme geçebiliriz ve artık covid hayatımızdan çıkmasını sağlayacak ilaçların piyasaya sürülmesi gerçekleşebilir.

  Sağlık, kamu, belediyeler, hayvanlarla ilgili yeni kararlar alınabilir. Şifalı bir yeni ay gerçekleşecek. Ufak tefek aksaklıklar gerçekleşecek özellikle de ilişkilerde bazı kötü durumlar gerçekleşebilir. Maddi kaynaklar ve parayla ilgili de ani gelişen fırsatlar olacaktır bu durum en çok kamu çalışanlarını, işçileri, belediyeleri, sağlıkçıları olumlu etkileyebilir.

  Türkiye açısından; yurt dışı bağlantılarımızla borsa ve piyasalarda olumlu bir sözleşme, yeni bir imza atılabilir. Ortak ya da müttefiklerimizle anlaşma sağlanabilir ve Türkiye borsası desteklenebilir ama sonuçta Plüton 7. Evimize yani ortada ciddi bir çıkarın olduğunu, yeni anlaşma ya da adımlarda daha çok müttefiklerimizin karlı çıkacağını söyleyebilirim. 20 Mart tarihine kadar ufak tefek yurt dışı yatırımcıların destekleri gelecektir. Ama etkisi ateşin üzerine bir kova su dökme etkisi olacaktır. Borsa da sorunlar hızlıca devam edecek.

  - Advertisement -

  6 MART’TA VENÜS VE MARS KOVA BURCUNA GEÇECEK

  • Aslan, yay, ikizler, koç, terazi ve kova burçlarına aşk ve ilişki fırsatları gelecek.
  • Dijital para piyasası bu süreçte değer kazanabilir özellikle de 31 Mart tarihine kadar ama daha sonrasında 7 Mayıs’a kadar iniş, çıkışlar ve tutarsızlıklar fazlaca gerçekleşebilir.

  Mars ve Venüs’ün çalışkan, disiplinli enerjisi artık özgürlükçü ve hümanist bir enerjiye geçiyor.

  Mars Kova burcu etkisi 7 Mayıs 2022’ye kadar devam edecek. Artık enerjimizi sosyalleşme, insanlar için bir şeyler yapmak için harcamaya başlayabiliriz. Pozitif ve isyankar bir tutum sergilenebilir ama Mars Kova burcundayken herkesi olduğu gibi kabul edebilmemizi sağlar, daha olumlu yaklaşırız. Özgürlük alanımızın işgal edilmesinden ise hiç hoşlanmayız.

  Venüs’ün kova burcu enerjisiyle beraber 31 Marta kadar; ilişkilerde özgürlük arayışı artabilir. İlişkilerdeki tutum arkadaşça olabilir ve partnerle sosyalleşmek, yeni şeyler keşfetmek bu süreci güzel ve verimli geçirilmesine yardım edecektir. Partnerler birbirlerine ifade özgürlüğü tanımalıdır. Ayrıca bu dönemde dijital parada yükselişler de olur.

  10  MART 2022- 27 MART 2022 MERKÜR BALIK BURCU

  Bilinçten ziyade zihnimiz daha çok bilinçaltımızla meşgul olmaya başlar. Ayrıca matematiksel zekadan çok duygu ve sezgisel akıl kendini daha çok gösterir. Zihnimiz olacakları önceden sezebilir ama sezgilerimizin hepsinin doğru olacağı manasına gelmez.

  İletişimde yanlış anlaşılmalar çok olabilir, adlanmaya ve aldatmaya da açık oluruz ve süreçte zihnimize dikkat etmeliyiz.

  Sanat, şiir alanında ise müthiş yaratıcı bir dönem olacaktır. Rüyalar çok aktifleşebilir ve mesajcı olabilir. Hayal dünyamızın aktifliği artabilir ama olanlar karşısında bir sis bulutunun içindeymiş gibi hissedebiliriz ve olayları net olarak algılamakta güçlük çekebiliriz.

  Bu dönemde yay, balık, başak ve ikizler zorlanabilirler. Dikkatli olmalısınız.

  18 MART 2022 BAŞAK DOLUNAYI

  18 MART 2022’de saat 10:14’de gerçekleşecek.

  Başağın 27 derecesinde bir dolunay gerçekleşecek. Alkaid sabit yıldızında; Eta Ursa Majör etkisinde dolunay gerçekleşecek. Alkaid kayıp yıldızıdır ve yas tutma yıldızıdır. Maden kazalarına dikkat etmek gerekebilir, Deprem, toprak sarsıntıları, gerçekleşebilir. Ve bu sabit yıldız üzerindeki dolunay demek bir soy la ilgili sorun demektir ve ölüm demektir. Bu süreçte herkesin rüyaları çok aktifleşebilir, ciddi rüyalar görebilirsiniz.

  Deprem ve savaş demektir. Rusya-Ukrayna savaşının şiddetinin arttığına tanık olabiliriz ve küresel bazda krizin büyüdüğüne ve savaşa doğru ilerleyecek hamlelerin yapılacağına şahit olabiliriz.

  Aşk ilişkiler fazlasıyla etkilenebilir. Ciddi sınanmalara sebep olacak. Pireyi deve yapabiliriz.  Çocuklar ve ilişkiler dolunayın ana konuları olacak.

  Türkiye Açısından;  toprak bütünlüğümüz, askeri hareketlilikle ilgili konular ve halkın bu süreçte zorlanması gerçekleşebilir. Yine de müttefiklerimizden topraklarımızla ilgili destek göreceğiz ama maddi kaynaklarla ilgili ciddi sorunlar yaşanabilir. Borsa da iniş çıkışlar devam edebilir. Finansal açıdan zorlukların olacağı bir dönem ve dolunayla bunu daha da belirgin olarak görebiliriz, dikkat ve tedbiri elden bırakmayın.

  Ayrıca evliliklerde sorun, aile sorunları artabilir.

  20 MART GÜNEŞ KOÇ BURCUNA GEÇİYOR

  Güneş ışınlarının 0 derecede olduğu 20 Mart’la beraber Bahar dönemini başlatan burçtur. İşte bu yüzden girişken , başlatma enerjileri yüksek, öncü, mücadele etmeyi seven insanlardır. Dürtüsel hareket ederler. İç seslerine güvenerek ve pek düşünmeden hareket ederler. Bundan dolayı dürüst ve samimilerdir. Başlatma enerjilerinin fazla olmasından dolayı başladıkları işlerden çabuk sıkılabilirler. Aceleci oldukları için de beklemeye tahammülleri yoktur. Koç burcundaki insanlar tuhaf bir özgüvene sahiptirler  enerjileri yüksek olduğu için toplumda kendilerini hızlı gösterirler ve ön plana çıkan lider insanlar olurlar. Sürekli bir şeyleri başlatırlar, kendi fikirlerini inatla savunan ve  yollarından vazgeçmeyen insanlardır. Aslında biraz inatçılardır.

  Özgürlüklerine düşkünlerdir. Koç kalitesine sahip gezegenler egolarını yüceltecek şeyler yapmayı severler. Kendi işi, kendi evi, arabası olsun ister. Bu başkalarının altında olmak istemediğinden kaynaklanır.

  İlk burç oldukları için biraz acemi tarafları da vardır, acemiliklerinden dolayı sakarlıkları olabilir ve çabuk öfkelenebilirler. Öfkelerini kontrol ettiklerinde ortaya olgun ve yüksek enerjilerini doğru ve verimli kullanabilen bireyler çıkar. Liderlik özelliklerinden dolayı iş hayatında başarılı olma ihtimalleri yüksektir.

  27 MART 2022 MERKÜR KOÇ

  İletişimde naif ve yavaş halden artık atak ve cesurca kendimizi ifade ettiğimiz bir sürece gireceğiz. İletişimde daha sabırsız davranılabilir ve en son söylenecek şeyi an başta söyleyebiliriz.

  Merkür koç aslında çok zekidir, olayları çok hızlı öğrenir ve kavrar ama hemen karar verilmemeli biraz sabırlı olunması gerekir. Önce konuşup sonra düşünüldüğü için pişman olunacak şeyler ağızdan istemsizce çıkabilir. Bu dönemi yeni bir şey öğrenmek için kullanabilirsiniz ve hızlıca idrak edip öğrendiğinizi görebileceksiniz.

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

  2 Mart Yeni Ay; hastane, sağlık ve psikolojinizle ilgili şifalanma sürecine gireceksiniz. Saklı gizli ne varsa açığa çıkacak. Ayrıca hiç beklemediğiniz şekilde maddi kaynaklarınızla ilgili yeni adımlar atacaksınız, kariyerinizle ilgili hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek fırsatlar yakalayabileceksiniz.

  18 Mart Dolunay; sağlığınıza dikkat etmelisiniz. 18 Marttan sonra sağlık sorunlarıyla uğraşabilirsiniz. Çalışma hayatınızda ise yeni bir döneme başlayabilir, kazançlarınızı olumlu etkileyen yeni kararlar ve projeler geliştirebilirsiniz. Kariyer hayatınızda otoriteden destekleneceksiniz.

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

  2 Mart Yeni Ay; sosyal çevre, arkadaşlarınız, cemiyet ve derneklerle ilgili ani olumlu gelişmeler yaşayacaksınız ve ön plana çıkacaksınız. Aşk konusunda ise başlangıçlara hazır olun.

  18 Mart Dolunay; aşk, flört ya da çocuklarınızla ilgili yeni kararlar alınabilir. Yurt dışı düşünceniz varsa bu süreçte yurt dışı seyahati gerçekleştirebilirsiniz. Dolunayla beraber aşk, flört, hobi yad a çocuklarınızla ilgili alacağınız kararlar sizi olumlu etkileyecek.

  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  2 Mart Yeni Ay; kariyer ve iş hayatınızda yenilikler gerçekleşecek ve hiç ummadığınız ani fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ama iletişimde problemler yaşanabilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili olumlu gelişmeler de yaşayabilirsiniz.

  18 Mart Dolunay; aile ve kariyer hayatınızla ilgili karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Özellikle 16 Haziran-20 Haziran doğumlu ikizler aile içinde zorlanabileceği durumlar içinde kalabilirler.  Maddi açıdan ise destek görebileceksiniz.

  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

  2 Mart Yeni Ay; eğitim, yurt dışı, seyahat ya da hukuk konularında başlangıçlar yaşayacaksınız. Dahil olduğunuz cemiyet, topluluklar da ön plana çıkabilirsiniz. İlişki ve evlilikle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

  18 Mart Dolunay; yakın çevre, kardeş, kuzenler ya da yalın akrabalarınızla ilgili problemler gerçekleşse de durum sizi olumsuz etkilemeyecek yengeçler. Verilen kararlar sizin için olumlu olacak.  Ayrıca partner ya da ortaktan bu süreçte destek görebileceksiniz. Yeni bir sözleşme kararı alırsanız bu durum sizi zorlamayacak.

  ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

  1 Şubat Yeni ay;

  Yeniaylar başlangıç demektir. Etkisi 15 gün sürer. Sevgili Aslan; İlişki, evlilik, ortaklık konularıyla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz ve bu çok ani gerçekleşebilir. Karşınızdaki kişi sizden yaşça olgun olabilir ya da olgun bir mizaca sahip olabilir. Kaderinizi etkileyecek yeni başlangıçları 15 gün içinde gerçekleştirebilirsiniz.  Eğer bir ilişkiniz varsa onunla bitme aşamasına gelebilir ve sorunlar ayrılığa sebep olabilir.

  16 Şubat Dolunayı;

  2 Mart Yeni Ay; maddi kaynaklar, finansla ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Kariyerinizde yepyeni bir döneme geçebilirsiniz. Eğer terfi bekliyorsanız bu dönemde atacağınız adımlarla terfi alabilirsiniz.

  18 Mart Dolunay; maddi kaynaklar ve harcamalarla ilgili sorunlar gerçekleşebilir. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Çalışma hayatınızdan ise güçlü destekler alabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili olumlu ani gelişmeler yaşayabilirsiniz.

  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

  2 Mart Yeni Ay; ilişki ya da ortağınızla yeni, bir karar alabilirsiniz. Bekarsanız 2 Mart sonrası 15 gün içinde yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Eğer ilişkiniz varsa ciddi bir sürece girebilirsiniz. Ani seyahat, yurt dışı seyahat ya da eğitime başlayabilirsiniz.

  18 Mart Dolunay; fiziksel rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. İlişki, evlilik ya da ortaklıkla ilgili kararlar alabilişiniz ve belirsizlikler belirli hale gelebilir. Karşınıza çıkan olumlu ilişki fırsatlarınızı kaçırmayın. Yurt dışı, eğitim, hukuk ya da seyahatlerle ilgili ani gelişen olumlu süreçler sizi bekliyor.

  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

  2 Mart Yeni Ay;  Çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlar ya da sağlığınızla ilgili ani olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğer sağlık sorunları yaşıyorsanız yeni bir tedavi dönemine geçebilir ve hızlıca şifalanabilirsiniz. Ayrıca maddi kaynaklarla ilgili ani para girişleri yaşayabilirsiniz. Aşk, çocuk ya da hobinizle ilgili de olumlu gelişmeler var. Terazilere yeni ay sürprizlerle geliyor.

  18 Mart Dolunay; sağlık ve psikolojiniz çok önemli olacak. Çalışma hayatınızda ani gelir artışı gerçekleşebilir. Ama psikolojinize dikkat etmelisiniz, anksiyete ya da kaybı bozuklukları yaşayabilirsiniz. Dinlenmelisiniz, çok yoruldunuz teraziler.

  AKREP VE YÜKSELEN AKREP

  2 Mart Yeni Ay;  aşk, flört, çocuk ya da hobinizle ilgili ani olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yakın çevre ya da kardeşlerinizden ise destekleneceksiniz.

  18 Mart Dolunay; sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, dernek ya da cemiyetler de yeni kararlar alabilirsiniz. İlişki, ortaklık, aşk konusunda ise ani güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Arkadaş çevreniz aşk ya da flörtünüzle ilgili olumsuz beyanlarda bulunabilirler ama bu sizin fırsatlarınızı kaçırmanıza sebep olabilir.

  YAY VE YÜKSELEN YAY

  2 Mart Yeni Ay;  ev, ailenizle ilgili yeni bir döneme başlayabilirsiniz. Ev değişikliği, yeni bir ev ya da taşınmaz alabilirsiniz. Ev dekorasyonunuzla ilgilenebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili harcama olsa da para girişi de gerçekleşebilir. Çalışma ya da gündelik hayatınızda ani değişimler yaşayabilirsiniz.

  18 Mart Dolunay; iş ve kariyer hayatınızda ani kararlar alınabilir. Çalışma hayatınızdaki yanınızda çalışan kişiler değişebilir. Aşkla ilgili olumlu gelişmeler var ama çalışma hayatınızdaki ani sorular fırsatlarınızı kaçırmanıza sebep olabilir. Ev ya da ailenizle ilgili olumlu bir sürece giriyorsunuz. 17-21 Aralık doğumlu yaylar olanlar karşısında zorlanabilirler.

  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

  2 Mart Yeni Ay;  kardeşler, yakın çevreyle yeni bir karar alınabilir. Yani bir eğitime başlayabilirsiniz. Ayrıca yakın çevreniz ya da kardeşinizden gelebilecek şans ve fırsatlarınızı kaçırmayın. Yeni bir sözleşme imzalanacaksa doğru bir zamanlamada olacaksınız.

  18 Mart Dolunay; eğitim, yüksek eğitim, hukuk, yurt dışı konularıyla alakalı karar alabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise ani aşk kapınızı bu defa çalıyor özellikle de 15-20 Ocak doğumlu oğlaklar aşk hayatınızda olumlu ve beklediğinizden daha iyisi karşınıza çıkabilir. Eğer bir hobiniz varsa hobinizle ilgili ani olumlu gelişmeler ve ön plana çıkabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili de olumlu ve ani fırsatlarınız olacak. Harcamalarınıza ise dikkat etmelisiniz.

  KOVA VE YÜKSELEN KOVA

  2 Mart Yeni Ay;  maddi kaynaklarınız, para konusunda yeni bir karar alabilirsiniz. Maddi açıdan bereketli ve olumlu bir dönemden geçiyorsunuz, fırsatlarınızı kendiniz yaratın ve cesurca adımlar atmaktan vazgeçmeyin sevgili kovalar.

  18 Mart Dolunay; maddi kaynaklar, borç, ödemeler, nafaka konularıyla ilgili kalıcı uzun vadeli kararlar alınabilir. Beklemediğiniz kişilerin desteği olacaktır. Aile içinde sorunlar gerçekleşse de yeni bir ev alma kararı alabilirsiniz.

  BALIK VE YÜKSELEN BALIK

  2 Mart Yeni Ay;  Fiziksel değişim için güzel bir zamandasınız ve yeni adımlar atabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili sorunlar varsa şifalanacağınız bir sürece gireceksiniz.  Yakın çevre, kardeşler, kuzenlerden ani gelen destekleri kaçırmayın.

  18 Mart Dolunay; ilişki, evlilik ya da ortaklığınızla ilgili sorunlar su yüzüne çıkabilir ama şanslı olan taraf siz olacaksınız. Karşı tarafın eleştirileri ve pireyi deve yapması sizi zorlayabilir. Yakın çevre, kardeş ya da kuzenlerden yana ise ani destekler gelebilir. Eğer bir sözleşme imzalanacaksa doğru zamandasınız. Sosyalleşmek bu süreçte size iyi gelecektir.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz