Diğer
  Ana SayfaGüzellikMart alışveriş listesi

  Mart alışveriş listesi

  -

   Cildinize bitkisel bakım
  Kanada üretimli argan yağı içerikli yağlı ciltlere özel organik yüz serisi Zorah, bitkilerin gücünü kullanıyor. Yüz yıkama jeli Kaila, Kanada’da yetişen yonca çiçeği özü ile cildi derinlemesine temizliyor ve arındırıyor. Binlerce yıldır Kuzey Amerika yerlileri tarafından kullanılan yonca çiçeği ise cildin zararlı toksinlerden arınmasına yardım ediyor ve derinlemesine temizlenmesini sağlayarak yatıştırıcı nitelikleri cildinize sunuyor. Kaila, akneli ciltleri temizlerken aynı zamanda cildin savunma sistemini de güçlendiriyor. Akneli ciltlere özel nemlendiren ve yenileyen yüz kremi İnua ise içeriğindeki Hemlock (Kuzey Kanada’da yetişen servi) ile yağlı ve akneye eğilimli cildin sebum dengesini düzenlemeye yardımcı oluyor. Ürün, akneli ciltteki bakteriyel birikintiyi temizliyor ve iritasyonlu cildi rahatlatıyor. Kaila TL90, İnua ise TL190.

  mart-2013-mart-alisveris-resim-2

   

   

  Hem göze hem kirpiğe
  Yaşlanma belirtilerinin gözlemlendiği en önemli bölgelerden biri göz çevresidir. Stres, yorgunluk, yaşlılık belirtileri ilk olarak oldukça hassas olan göz bölgesinde görülüyor. Her iki kadından biri göz altı kırışıklıklarından rahatsız olduğunu söylerken, yüzde 60’ı koyu halka ve yorgunluk belirtilerinden hoşlanmıyor. Yüzde 80’i ise kirpiklerini güzel bulmuyor. Kadınların isteklerini yeni dermokozmetik uygulamalarla birleştiren Vichy, göz ve kirpikler için Vichy LiftActiv Serum 10 göz & kirpik ürününü yarattı. Serumun aktif maddesi Rhamnose, genç bir cilt görünümü için etkinlik sağlıyor. Cilde ışıltı kazandıran aydınlatıcı özelliğinin yanı sıra kırışıklık karşıtı ve kirpiklere nemlendirici bakım uyguluyor. Fiyatı, TL89,90.

  - Advertisement -

   

   

  mart-2013-mart-alisveris-resim-3
  Yoğun damlalar
  Cilt bakımının en önemli tamamlayıcısı olarak kabul edilen cilt serumları onarıcı etkileriyle öne çıkıyor. Yaşlanma belirtisi, leke oluşumu ve güneşin zararlı etkilerine karşı savaşan bu serumlar, cildin nem dengesini korumasına da yardımcı oluyor. Her bir damlası yoğun içerik sunan serumu satın almadan önce ihtiyacınızı iyi belirlemeyi unutmayın.

  mart-2013-mart-alisveris-resim-4Synchrovite C
  C Vitamini serumunun içeriğinde biyolojik hücresel koruma sağlayan SOD (Süper Oksit Dismütas) ve antioksidan etkili Çinko Laktat da bulunuyor. 30 günlük düzenli kullanımda; cildin pürüzsüzlüğünü ve nemini artırmaya, ince kırışıklıkların görünümünü azaltmaya, kronik güneş hasarları ve cilt tonu düzensizliklerini hafifletmeye yardımcı oluyor. Fiyatı TL235 (5 ml x 6 flakon).

  mart-2013-mart-alisveris-resim-8Clinique Even Better Clinical Koyu Leke Serumu
  Bu serum, koyu lekeleri, yaşlılık lekelerini ve yaşlılık sonucu oluşan renk farklılıklarını, güneşin cildimize yıllar boyu verdiği zararları, çevresel etkileri ve akne lekelerinin izlerini azaltmayı hedefliyor. Narin ciltler için hassas ve tahrişe neden olmayan bir bakım alternatifi sunuyor. Fiyatı TL175 (30 ml).

  mart-2013-mart-alisveris-resim-7Avon Anew Genics Bakım Serumu
  Yoğun formülü ile cildin kolajen ve hyalüronik asit üretimini artırmak üzere gençlik genlerini aktive etmeye yardımcı oluyor. Kırışıklık görünümü, cilt sarkması, renk tonu bozuklukları gibi yaşlanma belirtilerini azaltmayı hedefliyor. Fiyatı TL73 (30 ml).

  mart-2013-mart-alisveris-resim-5DDF Wrinkle Relax
  Göz çevresinde kaz ayağı çizgileri, iki kaş arası ve alındaki mimik çizgilerinin görünümünde azalma sağlamayı amaçlıyor. Serum, asetil kolin salınımını bloke ederek kas kasılmasını engelleme konusunda da yardımcı. Wrinkle Relax, kolajen ve elastin yapımını tetikleme konusunda katkı sağlarken çizgi oluşumunu engellemeyi hedefliyor. Fiyatı TL315.

  mart-2013-mart-alisveris-resim-6Phloretin CF Gel Yaşlanma Etkilerine Karşı Antioksidan Bakım
  Phloretin CF Gel, Serum-In-AGel teknolojisi sayesinde, serum kadar etkin şekilde cilde nüfuz ediyor. İçeriğindeki antioksidanlar yaşlanma belirtilerini önlemeye yardımcı oluyor. Foto hasarın belirtilerinin düzeltilmesinde de etkili oluyor. Yaşlanma lekeleri ve kahverengi lekeleri azaltmaya da yardımcı. Fiyatı TL398.

  mart-2013-mart-alisveris-resim-9Aura Chake Magistral Lifting Anti-Ageing Fluid
  Kırışıklıklara karşı savaşan bu özel serum, anti-aging içeriğiyle cilde canlılık, nem ve ışıltı katmaya yardımcı. Narin ve hafif sıvı dokusuyla, UV ışınlarına karşı koruma sağlıyor. Aydınlatıcı etkisiyle, cilde eşit tonda bir görünüm kazandırmayı hedefliyor. Fiyatı TL580.

  mart-2013-mart-alisveris-resim-10Carita Le Serum Parfait 3 Ors
  “Gençlik Devrimi” sloganıyla üretilmiş olan serum, hücreler arası sağladığı enerji sayesinde cilde kaybettiği ışıltıyı, sıkılığı tekrar kazandırmayı amaçlıyor. İçerisinde bulunan üç çeşit altın (mineral, bitkisel ve bioteknolojik) anti-aging etkisi ile hormonal yaşlanma evresinde oluşan lekeleri kontrol altına almaya yardımcı oluyor. Fiyatı TL635.

  Deran ÇETİNSARAÇ

  Formsanté Dergisi Mart 2013 Sayısı  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz