Diğer
  Ana SayfaTrendMayıs 2011 Trendleri

  Mayıs 2011 Trendleri

  -

  Öperim seni!
  Bir kadının en güçlü silahı dudakları olduğuna göre makyaj çantasından rujunu hiçbir zaman çıkarmamalı. Yves Saint Laurent de kadınların bu gücünden esinleniyor ve renk alternatifleriyle Rouge Volupte Sheer Candy rujlarını sunuyor. Fiyatı, 79 TL.

  mayis-2011-trend-resim-1 Güneş gözünüzü almasın
  Yaz aylarına güneş gözlüğü almadan girmek olmaz. Siyah, beyaz çerçevelerin yanında artık renkli çerçeveler de modanın trendlerine ayak uyduruyor. Giydiğiniz kıyafete göre güneş gözlüğünüzün rengini de değiştirebilirsiniz. Karen Walker Eyewear gözlüğün fiyatı, 289 TL.
  mayis-2011-trend-resim-2 Kumsalda eğlence kokusu var!
  Yaza özel bir parfüm istiyorsanız enerji dolu, moralleri yüksek tutan bir parfüm seçmelisiniz. ck one summer da bu parfümlerden biri ve kumsaldaki eğlence dolu dans partisinin ruhunu ve atmosferini yakalamayı amaçlıyor. Eğlenceli ve renkli tasarımıyla dikkat çeken parfüm, unisex olarak kullanılıyor. Fiyatı, 123 TL.
  mayis-2011-trend-resim-4 Sıkılaşın…
  İnatçı Derin kırışıklıklarla baş etmek istiyorsanız cildinize zaman ayırmalısınız. Yves Rocher Serum Vegetal, kırışıklıklara etki ederken, cildin sıkılaşmasına da yardımcı oluyor. Serumun fiyatı, 64.90 TL.
  mayis-2011-trend-resim-5 Ayakları serbest bırakın
  Havaların ısınmasıyla birlikte ayaklar da kendini serbest bırakıyor. Hem desenler, hem modeller hem de renkler bu serbestliğe yön verirken markalar da modaya ayak uyduruyor. Pembeden mora, sarıdan oranja, kırmızıdan fuşyaya, çarpıcı renkler Vepa’62 koleksiyonunun da vazgeçilmezi oluyor. Fiyatı, 189 TL.
  mayis-2011-trend-resim-6 Çanta kol altında
  Çantasız dışarıya çıkmam diyenlerdenseniz sezonun yeni modellerine göz atmalısınız. Ayakkabılardaki renk cümbüşünden eksik kalmayan çantalardan biri sizin için uygun olacaktır. İnci’nin yeni çanta koleksiyonunda da maviden kırmızıya birçok renk alternatifi sunuluyor. Fiyatı, 222 TL.

  NİLGÜN YILIZ

  Formsante Dergisi Mayıs 2011 Sayısı  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz