Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiMayıs ayında burçları neler bekliyor? 2021 Mayıs ayı astroloji yorumları

  Mayıs ayında burçları neler bekliyor? 2021 Mayıs ayı astroloji yorumları

  -

  Yılın ilk tutulması Mayıs ayında gerçekleşecek olduğundan tutulmalı bir aya hoş geldiniz! 31 Mayıs da başlayacak Merkür Retrosu ve 24 Mayıs’ta başlayacak olan Satürn Retrosuyla beraber 2020 yılını anımsatacak olan 2 retro, 1 tutulmalı zorlayıcı bir ay! Peki, Mayıs ayında burçları neler bekliyor? Karma Astrolog Elif Bozkurter 2021 Mayıs ayı astroloji yorumları ve yaşanacakları anlattı.

  MAYIS 2021’DE BURÇLARI NELER BEKLİYOR?

  Mayıs ayın da  Gökkube toprak enerjisi altında. Hatta ateş elementi hiç olmadığından fiziksel enerjimiz biraz düşük olabilir. 24 Nisan’da Mars’ın zayıf olduğu Yengeç burcu’na geçmesiyle motivasyonumuz iyice düşük, hareket etme isteğimiz az olacaktır. Toprağın fazla olması ise sağlamcı, sabit fikirli ve geleneksel yargılar içinde olmamıza sebebiyet verebileceğinden biraz daha hareketlenmeli, yaşam enerjimizi güçlendirecek aktivasyonlar yapmalı ve hatta Mayıs ayı genelinde kendimizi dinç tutmak için açık alanda spor yapmalıyız.

  MAYIS AYI İLİŞKİLERİ DESTEKLİYOR

  Mayıs ayı genel olarak özellikle 9 Mayıs’tan sonra ilişkileri destekliyor! Merkür ve Venüs’ün İkizler burcunda olması Jüpiter ve Satürn’e olan güzel açısı ilişkiler de neşeli, güzel sohbetler, yakın yerlere yapılacak küçük seyahatler, sevgiliniz veya eşinizle beraber arkadaşlarınızla beraber keyifli sosyal ortamlarda bulunmanızı destekleyecek.

  YENİ AY’DAN ETKİLENECEK BURÇLAR

  11 Mayıs Boğa Yeni Ay’ı 5.evde gerçekleşeceğinden gündemimiz çocuklar, flörtler ve sanat ve sanatçılar olacaktır. Yeni Ay Uranüsyen etkilere sahip. Çünkü Yeni Ayda, Uranüsle beraber aynı evde ve Boğa burcunda olduğundan dolayı ani beklenmedik olaylar yaşanabilir. Bazılarınız çocuklarınızın eğitimi ve hayatıyla ilgili ani kararlar alırken bazılarınız yeni bir ilişkiye adım atabilir veya var olan ilişkinizi şifalandırmaya çalışabilirsiniz. Ancak Yeni Ay’ın Satürn ve Jüpitere kare açı yapması aldığınız kararların ne kadar etik, ne kadar doğru olduğunu size düşündürtebilir bazılarınız ise ciddi kısıtlanmalar yaşayabilirsiniz. Yeni Ay döngüsünde sanatçılarla ilgili tatsız haberler alabiliriz. Ayrıca Uranüs’ün açıları Yeni Ay civarı orta ölçekli depremlerin olabileceğini, ve ülkemizin 11.evinde gerçekleşecek olan Yeni Ay müttefik ülkelerle ilgili sorun yaşayabileceğimizi gösteriyor. Gene bu süreçte hukuksal alanlarda kısıtlanmalar, hukukçular, havayollarında veya havayolları çalışanlarıyla ilgili olumsuz bazı olaylara şahitlik edebiliriz. Yeni Ay’dan en çok Boğa, Akrep, Aslan ve Kova burçları etkilenecektir.

  14 Mayısta Jüpiter’in en şanslı olduğu Balık burcuna geçmesiyle ilişkiler ve ruhumuz şifalanacak. Özellikle Balık, Yengeç ve Akrep burçları bu dönemin en şanslıları olacak. Bu dönemde daha sezgisel, daha duyarlı, daha hassas ve hislerimiz daha güçlü olacaktır. Neptün’ün Balık burcunda olması ise mesajcı rüyalar görebileceğimizi ayrıca hislerimize güvenerek hareket etmemiz gerektiğini gösteriyor. Fakat bu süreçte şiddetli yağmurlar, fırtına, denizlerde sorunlar oluşabilir özellikle kandırılmaya, dolandırılmaya, zehirlenmeye açık bir zamandır çok dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

  - Advertisement -

  26 MAYIS AY TUTULMASI

  26 Mayıs saat 14:13 de Yay burcunda gerçekleşecek olan Ay Tutulması belki de yılın en zorlu göksel olaylarından birisi olacaktır. Tutulmaların etkileri en az bir daha ki tutulmaya kadar sürer ancak etkiler 1/2 ay öncesi gelmeye başlar, tamamen etkisinin bitmesi için bir sonra ki tam Ay Tutulmasının gerçekleşmesi gerekir. Bu tutulma tam tutulma olduğu için başınıza gelecek olayların tamamı tek seferde önünüze gelecektir. Yani olaylar parça, parça zaman içinde değil birden hayatınıza bomba gibi düşer.

  9/3 aksında T-Kare ile gerçekleşecek olan bu tutulma ticari ve ekonomik olarak çok zorlanacağımız bir dönemin başladığını, medya, hukuk, din ve eğitim konularının zorlayıcı etkiler altında olduğunu, özellikle sağlık ve ilaç sektörlerinde spekülatif olaylar yaşanabileceğini ve deniz kazalarının olabileceğini işaret etmekte. Bu dönemde hastanelerde tatsız olaylar olabilir sizlerde bu süreçte sağlığınıza ve ilaç kullanımınıza dikkat edin özellikle bu dönemde çıkabilecek bir aşının sorun yaratabileceğini ön görüyorum.

  AY TUTULMASINDAN ETKİLENECEK BURÇLAR

  Yay, Balık, İkizler ve Başak burçları en çok etkilenecek burçlar arasındadır. Ülkemizin 6.evinde gerçekleşecek olan Ay Tutulması bana Mayıs ayının sonlarında ki gündeminin kesinlikle sağlık ve sağlıkçılar bir de güvenlik güçleri yani askerler, polisler olduğunu gösteriyor. O dönemde yurtdışından gelecek bir aşı veya ilaç yanıltıcı olabileceği gibi Türkiye sınırlar ötesi bir noktaya asker yardımı da yapabilir. Daha öncede belirttiğim gibi 2020’yi ara ara hatırlayacağız ama gene de daha kolay bir yıl olacak 2021 yılı ancak Mayıs ve Haziran ayları 2020 yi bize arada hatırlatacak!

  26 Mayıs 2021 Türkiye saati ile 14:13 Yay Burcunun 05 derecesinde gerçekleşecek olan Ay tutulması zorlu göksel olayları yaşatabilir. Ülkemizin 6. Ev’inde gerçekleşecek olan bu tutulma ile birlikte sağlık çalışanları ve halkın sağlığı ile ilgili gündemler yaşanacağı gibi Askerler, Ülkemizi savunan ulusal hizmet birlikleri, belediye çalışanları ve ülkemizi ilgilendiren sağlık konuları gündeme gelecektir. Karşı aksında yer alan 12. Ev ise hastaneler, kapalı alanlar ve gizli saklı işler ile alakalı durumları açığa çıkabilir. Covid-19 ile ilgili yeni açıklamalar, yasaklar hakkında yeni gündemler sağlık, sağlık çalışanları ile ilgili istenmeyen birtakım durumlar bu tutulma ile tetiklenebilir. Hava yolları ve toprak hareketleri ile ilgili durumların da yaşanması olası.

  2021 Mayıs ayı astrolojiBu tutulma 5 derece de olacak ve Marfik sabit yıldızı ile kavuşum yapacak.  Bu sabit yıldız fanatizm ile alakalı ve bu durumda Dini konularda fanatik olaylar ve körü körüne inanmak gibi istenmeyen durumlar yaşanabilir.

  2003 yılında benzer yaşanan bir tutulmada askeri olaylar ve yer hareketleri de yaşanırken, Yine aynı yıl en sıcak yaz mevsimi de yaşanmıştır.

  Ülkemiz 2003 yılında Eurovision şarkı yarışmasında başarı elde etmiştir.

  Bu yıl ülkemiz açısından sahne ve ünlü kişilerin benzer konular da başarılar yaşaması söz konusu olabilir.

  2021 MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI

  KOÇ BURCU MAYIS 2021

  Eğitim öğretim konuları, yurt dışı bağlantılı işleriniz ile ilgili kısımlarda artık bir tamamlanma sonuca ulaşma aşamasındasınız. Bu ay tutulmasıyla birlikte bir eğitim bitirebilir, aldığınız eğitim konusunda uzmanlaşabilir, yurt dışına taşınma gibi bir planınız var ise bu planlarınızı gerçekleştirmek adına artık uğraştığınız her konuyu tamamlayabilirsiniz.

  BOĞA BURCU MAYIS 2021

  Bu ay tutulması haritanızda başkalarından faydalandığınız maddi konuları gösteren bir alanda gerçekleşiyor. Miras, nafaka, vergi, alacak verecek gibi konularda artık bir sonuca varma durumundasınız. Ayrıca çekmek istediğiniz yüklü bir kredi veya hali hazırda olan kredinizin ödenmesi gibi konularda da fırsatlar elde edebileceğiniz bir zaman zarfı.

  İKİZLER BURCU MAYIS 2021

  İlişkiler, ortaklıklar, kamu ile ilgili işleriniz gündem konunuz olacak bu ay tutulmasıyla birlikte. Uzun zamandır uğraş verdiğiniz bir ortaklı iş veya ilişkinizde olan sorunların artık tamamlanma süreci içine gireceksiniz. Daha özgür ve daha ne istediğini bilen kişiler olarak yolunuza devam etmenin tadını çıkaracaksınız.

  YENGEÇ BURCU MAYIS 2021

  Günlük rutin işler, hizmet verdiğiniz alanlar ve sağlık ile ilgili artık oluşumlarınızda tamamlanma söz konusu. Herhangi bir sağlık sorununuz var ise tedavi yöntemi bulacağınız ve hizmet ettiğiniz alanda beklendiğiniz bir değişikliğin gözler önüne serileceği veya rutin işleriniz için kolaylıkla çözümler bulacağınız bir tutulma olacak sizler için. Ayrıca uzun zamandır bir evcil hayvan sahibi olmak isteyip karar veremiyorsanız bununla ilgili de artık karar verebilirsiniz.

  ASLAN BURCU MAYIS 2021

  Aşk hayatınız, flörtleriniz, hobilerinizde şimdiye kadar yaşadığınız gelişmelerin meyvelerini toplama zamanı. Bir hobinizi artık mesleğe çevirmek ve maddi anlamda para kazanmak istiyorsanız bu dolunay size yenilikçi değişik fikirler ile destekleyecek. Aşk hayatınız da sorunlar var ise bitişler yaşanabilir. Çünkü artık daha iyilerine yer açmak için gökyüzü size şans verecek.

  BAŞAK BURCU MAYIS 2021

  Aile, aile büyükleri ile ilgili konular, taşınma, yer değiştirme, mülk alım satımı konuları gündeminizde bu tutulmayla birlikte. Düşündüğünüz bir şehir değişikliği, ya da planladığınız bir taşınma veya ev alıp satma konuları ile alakalı sonuç beklediğiniz gündemleriniz var ise bu ay tutulması bunlar ile ilgili sonuçları somut olarak sizlere getirecek.

  TERAZİ BURCU MAYIS 2021

  yakınlarınız kuzenleriniz arkadaşlarınız gibi konular gündemde. Birlikte hareket etmek ve onlara yardımcı olmak adına bazı işlemler yapmış olabilirsiniz. Kısa seyahatler yolculuk arabanız ile ilgili gelişmeler de gündeminiz olabilir. Kendinizi her açıdan daha keyifli hissetmeye başlıyorsunuz. Moraliniz bir hayli yüksek ve etrafınızdaki insanlara paylaşımda bulunmaya fazlasıyla heveslisiniz. Network ağınızı genişleterek iş yapma durumlarınız söz konusu. Bu zamanları iyi değerlendirin.

  AKREP BURCU MAYIS 2021

  Maddi konularda adım atma zamanı finans kaynaklarını değerlendirecek ödemelere ve harcamalara bakacaksınız. Estetik kozmetik ve kendinize para harcayacağınız bir zaman dilimi. Hesabınızı iyi yapın ve borç altına girmeyin Para kazandığınız kaynakları da sorgulayabilirsiniz. Hobi olarak başladığınız bir iş mesleğiniz haline gelebilir.

  YAY BURCU MAYIS 2021

  Kendinizi her açıdan daha keyifli hissetmeye başlıyorsunuz. Moraliniz bir hayli yüksek ve etrafınızdaki insanlara paylaşımda bulunmaya fazlasıyla heveslisiniz. İçinde bulunduğunuz duruma uygun adımlar atmayı başardığınız sürece her şey daha da iyiye gidecek. Sorunları tamamen geride bırakmak isteyeceğiniz bir döneme giriyorsunuz değerlendirin

  OĞLAK BURCU MAYIS 2021

  Sizin için içsel alemlere dönüş ve ruhsal olarak kendinizi biraz dinleme zamanı.  Olumlu sonuçlar almak için biraz daha beklemede kalmanız gerekebilir. İletişim gücünüz, birlikte olduğunuz kişiyle daha fazla yakınlaşmanızı sağlayacak. Olumsuzlukları geride bırakmanın yollarını aramanız gerekiyor. Elinize geçen fırsatları net olarak değerlendirmeye almalısınız.

  Arkanızdan çevrilen bazı işler olduğunu bazı gerçeklerin sizden gizlendiğini ve önünüze gelen durumlar konusunda da farkındalıklarınızın artacağı bir dönem. kendinize dönüp farkında olma ve enerjinizi yükseltme zamanı.

  KOVA BURCU MAYIS 2021

  Sosyal statü toplum önünüzdeki duruşunuz önemli olacak. Sağlık konusunda özellikle dikkat etmenizi iletmekte fayda var. Uzun süren alışkanlıkları bırakma zamanı olabilir. Ayaklarınız ve dolaşım sisteminize dikkat edin. Çok çalışıyor ve kendinizi çok ihmal ediyor olabilirsiniz. Arkadaşlıklar ve sosyal çevre içinde yapılacak çalışmalar varılacak hedefleri, gerçekleştirilecek toplumsal değişimler ve bunlar için kurulacak dernekler ve hayır işleri ile alakalı gündemleriniz olabilir.

  BALIK BURCU MAYIS 2021

  İş ve kariyer mesleki olarak yeni gelişmeler gündeme gelebilir. İçinde bulunduğunuz duruma uygun adımlar atmaya çalışın. Fırsatları doğru anlamda değerlendirmenin yollarını aramalısınız. Doğru olana odaklanmanız gereken zamanlar. Mesleki anlamda daha kontrollü ve bilinçlisiniz. İçinde bulunduğunuz durumlar ne kadar karmaşıklık gösteriyor olsa da üstesinden gelme şansınız var. Etkin adımlar atabileceğiniz bir dönemdesiniz.

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz