Diğer
  Ana SayfaHaberMehmet Ali Erbil'in sağlık durumu nasıl? Kardeşi Yeşim Erbil açıkladı

  Mehmet Ali Erbil’in sağlık durumu nasıl? Kardeşi Yeşim Erbil açıkladı

  -

  Evde düşerek kaburgasını kıran ve kaçış sendromu hastalığının nüksetmesiyle uzun bir süre tedavi gören Mehmet Ali Erbil taburcu edilmiş; kısa bir süre önce yeniden hastaneye kaldırılmıştı. Maslak’ta özel bir hastanede tedavi gören Mehmet Ali Erbil’in son durumuyla ilgili kardeşi Prof. Dr. Yeşim Erbil açıklama yaptı. 

  YEŞİM ERBİL’İN AÇIKLAMASI

  Abimin durumunu merak ediyorsunuz haklı olarak. Aslında bilgileri saklamıyoruz sadece iki ileri bir geri giden bir süreç olduğu için anlık duyuru yapmadık. 16 aydır ağır bir hastane süreci. Taburcu olsa da ayaktan takibi hep devam etti. 20 yıldır mevcut kaçak sendromu ve düşme ile başlayan olaylar vücudunu çok yıprattı. Birgün bile ne olacak böyle demedi. Şu an yoğun bakımda.

  AĞIR BİR KAÇIŞ SENDROMU İLE İLGİLİ

  Son olay ağır bir kaçış sendromu ile ilgili. Yıpranan organlar daha fazla etkileniyor bu nedenle de hassas bir tedavi gerektiği için yoğun bakımda. Kronik hastalıklarla baş etmek çok zordur. Ne zaman ne gelişeceğini bilemezsiniz. 2+2=4 değildir. Tedavisi sürecek, bekleyeceğiz her zaman yaptığımız gibi dua ediceğiz. Benim başından beri söylediğim şey şudur. Tüm hastalar için Allah en hayırlısını versin. Biz doktor olarak bilimin ışığında ne gerekiyorsa yaparız. Yaşam böyle birşey hep mutlu hep sağlıklı hep moralli hep enerjik hep refahtan ibaret değil. İyi pazarlar. ??  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz