Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiMerkür Aslan'da! Gelsin eğlence, neşe ve şov başlasın!

  Merkür Aslan’da! Gelsin eğlence, neşe ve şov başlasın!

  -

  Yılın en keyifli günleri geldi! Merkür Yengeç burcunun duygusal, mıy mıy, uyuşuk ruh halinden çıkıyor ve hareketleniyoruz! Güneş Aslan, Merkür Aslan ve Mars Koç’la gökyüzünde tam bir “Ateş Şöleni” var. Peki, Merkür’ün Aslan Burcu’nda olmasıyla bizi neler bekliyor? Merkür Aslan’da olunca nelere dikkat etmeliyiz? Karma ve Spiritüel Astrolog Elifliastroloji yorumluyor…

  8 Ağustos’ta Venüs’ün İkizler’den çıkıp Yengeç Burcu’na geçmesiyle de sürpriz ve kadersel ilişkiler başlayacak.

  MERKÜR – ASLAN İLİŞKİSİ BİZİ NASIL ETKİLEYECEK?

  Merkür – Aslan; yaratıcı düşünen dolayısıyla olaylara yaratıcılıkla çözüm getiren hevesli, istekli bir iletişim şeklidir. Ancak gölge yönüyle çok fazla “BEN” dedirtip kişiyi egoistleştirebilir ve etrafta onaylanma isteği verebilir.

  merkür aslanAslan Burcu sabit nitelikte olduğundan fikirler sabitleşebilir ve konuşmalarda dikte hissi verebilir. Gölge yönünü değil yaratıcı, eğlenceli, espritüel yönünüzü kullanmanızı tavsiye ederim.

  MERKÜR ASLAN’DA OLDUĞU ZAMAN YAPMAMALI?

  Merkür – Aslan döneminde sanatsal aktiviteler yapmak, çocuklarla vakit geçirmek, sanatsal aktivitelerde bulunmak için çok uygun biz zaman dilimidir. Aynı zamanda spekülatif olaylar ve yatırımları hatta borsayı temsil eder. Ancak Güneş ile Plüton, Satürn ve Jüpiter ile Merkür 150’liliği olduğu için borsanın kazandırmaktan öte düşeceği kanısındayım, uyarmadı demeyin!

  - Advertisement -

  Sözün özü neşeli günler kapıda keyifini çıkartın canlarım! Herkesin ve bütünün en yüksek hayrına olsun…

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz