Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiMerkür Kova Burcuna geçiş yapıyor! Etkileri ne olacak?

  Merkür Kova Burcuna geçiş yapıyor! Etkileri ne olacak?

  -

  8 Ocak Saat 15:00 da iletişim ve düşünce dünyamızın gezegeni Merkür Kova burcuna geçiş yapıyor. Peki, Merkür’ün Kova burcuna geçiş yapması ne gibi değişikliklere neden olacak? Hangi burçlar etkilenecek? Karma Astrolog Elif Bozkurter yorumluyor…

  MERKÜR KOVA BURCUNDA! ETKİLERİ NE OLACAK?

  En iyi niteliklerini başarılı bir şekilde gösterecek bize. Sabit bir burç olan Kova burcuyla gücünü birleştirdiğinde farklı bakış açıları geliştireceğimiz, entelektüel fikirler üretebileceğimiz, geleneksel düşünce yapılarından arınıp çok yönlü düşünebileceğimiz bir süreç olacak. Herhangi bir konuda yaratıcılığa ilhama ihtiyacınız var ise bugünü değerlendirmelisiniz.

  Bu hafta bireysellikten çok grup çalışmalarında oldukça başarılı sonuçlar alırsınız. Kendinize yapacağınız en güzel şey KURTULMA eylemi. Fazla eşya, fazla insan, kötü fikirlerden kurtulmak ufkumuzu canlandırmamıza, sonraki plan proje ve adımlarımızı daha net görmenizi sağlar.

  merkür kova burcundaSüre gelen zaman zarfı içinde problem yaşadığınız ve orta yolu bir türlü bulamadığınız kişiler var ise uzlaşma sağlamak adına iyi bir fırsat. Kariyer alanında orijinal fikirlerinizle bir adım öne çıkabilirsiniz. Özellikle KOÇ – KOVA ve YAY burçları.

  DÜŞÜNCELERİMİZ DERİNLİK KAZANACAK

  Zihnimizin olduğundan daha hızlı çalıştığı zamanlarda, 10 Ocak Saat 06:17’de Merkür Satürn kavuşumuyla düşüncelerimiz de derinlik kazanacak. Etrafımızı daha iyi dinleyeceğimiz, kesin sonuçlar elde etmek adına doğru kararlar alabileceğimiz günlerden geçeceğiz. Fakat tüm bunları gerçekleştirirken iletişim dilimizi doğru kullanmalıyız.

  - Advertisement -

  BOĞA ve BALIK burçları yıkıcı olmadan doğru bir şekilde bu süreci yönetirsek hem çevremiz hem kendi zihnimizde bir level atlamış olacağız.

  Bütünün ve herkesin en yüksek hayrına olmasını diliyorum…

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz