Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiMerkür Retrosu ne zaman bitiyor? İşte burçlara etkisi ve yaşanacaklar...

  Merkür Retrosu ne zaman bitiyor? İşte burçlara etkisi ve yaşanacaklar…

  -

  Yılın son Merkür Retrosu başlıyor. Terazi burcunda gerçekleşecek olan Merkür Retrosu hayatımızda neleri değiştirecek? Burçlara etkisi ne olacak? İşte Karma Astrolog Elif Bozkurter  ve Merkür Retrosu 2021 yazısı…

  MERKÜR RETROSU NE ZAMAN BİTİYOR?

  Merkür Retrosu 28 Eylül & 20 Ekim tarihleri arasında Terazi Burcunda gerçekleşecek!

  MERKÜR RETROSUNDA YAŞANACAKLAR

  • Kargolarda aksamalar yanlış teslimat olabilir
  • Havalimanında, bagajlar karışabilir
  • Bilgi akışı aksar
  • İş yerlerinde ki teknolojik aletleri aniden bozulabilir
  • Evde ki beyaz eşyalar veya elektronik aletler sizi yarı yolda bırakabilir
  • Cep telefonunuz güven altında değil
  • Merkür Retrosun da evlilik, nişan tarihleri alınmaz
  • Ev alırken ya da satarken aksamalar olabilir
  • İşyeri açmak için de uygun süreç değildir

  MERKÜR RETROSU 2021 BİZİ BEKLEYENLER

  merkür retrosu 2021İlişkinizde denge arayışına geçebilirsiniz ve adalet duygunuz azalabilir. Adil, dengeli, tarafsız olmaya çalışıp akışta kalın. Yapılması gereken işlerinizin yarım kalacağını göz önüne alarak yeni bir işe başlamayın yarım kalan işlerinizi tamamlamaya çalışın.

  Aynı zamanda bu Venüsyen bir retro olduğundan mümkün olmadıkça dış görüşünüzü değiştirecek bir şey yapmayın ve özellikle estetik ameliyatlardan Retro bitene kadar uzak durun!

  Sen ne söylersen söyle, söylediğin, karşındakinin anladığı kadardır demiş Mevlana…
  Algı da ve iletişimde karışık karmaşa sezonu açılıyor ancak unutmayın ki
  Retro Terazi burcunda bu da adalet arayanların haksızlığa uğrayanların hakkını alacağını işaret ediyor!

  - Advertisement -

  Ben genel olarak Eylül ayını çok sevdim umarım sizlerde keyifli bir Eylül ayı geçirirsiniz sevgili okurlar…

  MERKÜR RETROSU BURÇLARA ETKİSİ

  KOÇ BURCU

  İkili ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar yaşanabilir, eskiden hayatınızda olanlar tekrar dahil olmak isteyebilir. Sözleşme imzalarken dikkatli olmanızda fayda.

  BOĞA BURCU

  İş yerinde birlikte çalıştığınız kişiler sizleri yoruyor gibi hissedebilirsiniz. Tartışmamaya, yanlış anlaşılmamaya özen gösterin.Yarım kalan işlerinize odaklanmanız daha iyi olacaktır. Sağlığınızda gözden kaçırdıklarınız gündeminize gelebilir.

  İKİZLER BURCU

  Aşk hayatınızda sevgilinizle yanlış anlaşılmalar yaşayabilir, ilişkinizden beklentinizi sorgulayabilirsiniz. Eski sevgililer kapınızı çalabilir ne yapmanız gerektiğini söylememe gerek yok. Retroyla gelen retroyla gider.

  YENGEÇ BURCU

  Ailevi konularda yanlış anlaşılmalar olabilir, ebeveynler ile tartışmamaya çalışın. Taşınma, alım satım işleriniz varsa aksaklıklar oluşabilir, atacağınız adımlarda dikkatli olun.

  ASLAN BURCU

  Özellikle eğitim konuları, iletişim konuları ve sosyal medya kullanırken paylaşım yapmadan önce durup düşünün. Düşüncelerinizi yanlış aktarabilme durumu olabilir. Tatil planı varsa trafiğe çıkmadan önce aracınızın bakımından emin olun.

  BAŞAK BURCU

  Maddi, manevi yatırımlarınızda biraz nefes almanız gerekiyor. Yanlış konulara yönelebilir, elinizdekinden de olabilirsiniz. Yeni bir yatırım yapmak istiyorsanız iyice araştırın.

  TERAZİ BURCU

  Kendinizle alakalı bir şey anlatmak isterken yanlış anlaşılabilir, insanların sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Estetik, botox için uyun dönemde değilsiniz. Karar alırken iki defa düşünmelisiniz.

  AKREP BURCU

  Korkularınızla alakalı yüzleşmeler yaşayabilir, bununla ilgili yeni araştırmalar içine girebilirsiniz. Sırlarınızı başkalarıyla paylaşmadan önce tekrar düşünün. Sonrasında ifşa olabilirsiniz.

  YAY BURCU

  Sosyal çevrenizde aktif olduğunuz bir süreç. Yeni insanları hayatınıza dahil ederken aslında beklediğiniz dostluk olmadığını retro bitince anlayabilirsiniz. Umutlarınız, hayalleriniz üzerine odaklanın. Retro bitince hayata geçirin.

  Herkesin ve bütünün en yüksek hayrına olsun!

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz